9 véleménye a kenőcsöt a Stupino g Gorkij utca, 49

Igen, már nincs képzett szakemberek, akik már korábban is. Most van a piacon. Amennyiben a rendező keres. Azt visszatér minden a helyén, és az ember menne, mert emlékszem, mi volt azelőtt Salve és néhány orvos. Mert ott nem megy a család és a barátok, mint én nem tanácsot!

Volt ott egy-két alkalommal. Borzalmas hozzáállás vásárlók. A tömítést, amely folyamatosan kibocsátott (az orvos nem egy ember, nem emlékszem a nevére, és a kettő ott M + F). Ahogy jött, hogy konzultáljon (a fizetett konzultáció) egy másik fogorvoshoz, hogy az orvos-feleség. X-ray fotó, így ő beszélt velem, mint egy bazár, és azzal a céllal, - azt mondják, hogy jön? Wali, ahol azt kezelték. És amikor megtudta, hogy a barátja volt, kezdtem megtalálni a hibát, hogy - bár nem profi. Még megjegyezni azt tette, letört. további ›

Voltam a recepción kétszer. Nem fogok festeni minden klinikán gyengéi, de azt mondanám, hogy sok közülük! Hozzáállás ügyfelek, rossz higiéniai körülmények, a magas árak, a verseny a munkavállalók között, ami ott és a munka és a szolgáltatások bevezetése, amelyek nem szükségesek! Általában soha nem teszi be a lábát ott újra! Még ha ez utóbbi továbbra is magánklinikák!

Azért jöttem, hogy a recepción kétszer, az első vételi férfi orvos tesz egy ideiglenes tömés, és azt mondta, hogy jöjjön be 10 napon belül tegye postoyanku. Azt mondom - gyere! Orvos-nő kezdett kergetnek Röntgen (bár minden rendben volt), aztán megtisztítják a négy csatorna (ami nem szükséges, hogy tiszta), majd ismét tesz egy ideiglenes laktanya és azt mondta, hogy jöjjön be 10 nap alatt! Két vétel fizettem 5000, hol találják ezeket az árakat a szolgáltatást. Több Soha nem teszi be a lábát oda, akkor is, ha továbbra is az egyetlen. további ›

Salve volt hat hónappal ezelőtt. Úgy jött csak egy látogatást a terhesség. Ül egy széken. Várva az orvos észrevette, hogy a bór autó elég sok vért (nem a szerszám maga, de még mindig). Amikor az orvos tette a megjegyzést, nem volt meglepve kérdezte a nővér, hogy tiszta. Megdörzsölte a rongyot (vagy a szövet. Nem emlékszem pontosan). Azóta Salva vagy gyalog.

Jött akut fájdalom, nem kezelt, adjuk be két nappal figyelmeztet arra, hogy a költségek az egyik tömítés 7 m. Roubles. Talán egy jó klinika, a kapcsolat azonban rothadt.

Kapcsolódó cikkek