11 értékelés a bagoly a falu pillér utáni utca 5

Egy nagyon jó klinika, ajánlom senkinek. Mi nagyon élvezte - a személyzet hatáskörét. Minden a rendszergazda a vezérigazgató (nagyon kellemes és nagyon komoly nő volt, a kórházban a látogatásunk idején a macska). Most jut csak a kórházba, de nem voltam nagyon közel.

Nagy Veterinary Clinic! Van két németjuhász és szarik. Sétálok velük az erdőben, hogy vegye fel a kullancs, akkor fáj a mancsát, majd enni egy sündisznó. Korábban hívom orvos otthon, de vágni az állatot a konyhaasztalon, vagy a szőnyegen otthon eltávolítani tüskék - fffu, horror. Aztán talált egy klinikát Bagoly pole, közvetlenül az állomásra. Most én vezetek kutyák csak ebben a klinikán van, tiszta, szép, felkészült csapat. Mindig segített, és az árak, az úton, normális! Szóval ajánlom.

Köszönet a klinika személyzete. A kutyám minőségileg vizsgált - a klinikán van egy csomó különböző eszközök a diagnózist, annyira szörnyű, hogy a kutya, de nem történt semmi - csak diagnosztizálják és működtetni egy kutya. Mi utazik egy kutya volt a külvárosban. És akkor sem aludni, sem a szellem a megbetegedett. De semmi nem történt, hála az égnek. Saját Duska velem, boldog és egészséges. Mióta nem volt ilyen félelmet - de hála a személyzet - támogatott, komfortos, tea itatni, a kutya meggyógyult. Annak érdekében, hogy - chehovtsy, akkor a szerencse ezzel a klinikán.

Szeretnénk megköszönni Szergej Petrovics! Nagyon jó orvos! Tettem a sterilizálás mi cicát! Minden szépen és gyorsan gyógyult! Azt is megfigyelték a kutyát! Magatartása az állatok egyszerűen csodálatos! Szakmai megközelítés! Ez ad egyértelmű információt a tulajdonosok! Nagyon boldog vele! Jelenleg nincs orvos!

Kapcsolódó cikkek