25. A legügyesebb és találó gondolatok a futball

7. mondom, van egy ajándék felesége évfordulónk volt neki, hogy megfeleljen az összetétele a tartalék „Rochdale”. Ez nem igaz. Ez volt a születésnapja. Mi vagyok én, őrült - házasodni a szezon során?!
(Bill Shankly)

8. Néha elveszítjük, hol a másik nyer.
(Otto Rehhagel)

9. Előrejelzések - ez egy ilyen dolog a legeredményesebben a mérkőzés után!
(Joao Domingos Pinto)

10. Labdarúgás - balett a tömegek.
(Dmitrij Sosztakovics)

11. Vannak, akik azt mondják, hogy a labdarúgás - ez a kérdés az élet és halál. Me lehangoló ez a megközelítés. Biztosíthatom Önöket, hogy a futball sokkal fontosabb!
(Bill Shankly)

12. Ha nem tudja, mit kell tenni a labdát - zapulni be a net, de árnyalatok, már tárgyalt később.
(Bob Paisley)

13. Játék a védekező ellenfél csak a tetves, hogyan szeretkezik egy fa.
(Jorge Valdano)

25. A legügyesebb és találó gondolatok a futball

14. A labdarúgás szabályai rendkívül egyszerű: ha a labda mozog, a tuskók. Ha nem mozog, a tuskók mozogni.
(Phil Woosnam)

15. A foci, akkor általában nem értik érdekel, mi folyik itt, de még mindig aggódom, hogy mi történik.
(Neil Sullivan)

16. Utálom hallani a végső sípszó, mert ha jól játszani, szeretnék a játékot, hogy örökké, és ha ez rossz, azt szeretné tartani a játékot, amíg eljövök érdekében.
(George Best)

17. Nem bánom, hogy játsszon minden játék, ha csak mi nyerte meg a bajnokságot!
(Mark Viduka)

19. Apám, amikor gyerek voltam, volt egy bíró egy mérkőzés velem. Emlékszem mutatott egy sárga lapot, és megkérdezte a nevemet.
(Kevin Kyle)

20. Nem szeretnék túl messzire, és beszélünk az elődöntőbe, de a végső, csak kell egy győzelem.
(Bobby Robson)

25. A legügyesebb és találó gondolatok a futball

21. Kik a huligánok? Kezdeni, akkor hívja a 92 klub vezetői.
(Brian Clough)

22. A legnagyobb kihívás a labdarúgás - ez a játékos. Mi megszabadulni ez a probléma - és minden rendben lesz.
(Helmut Schule)

23. A képzés kaptam alkoholisták a csapatom ellen játszani antialkogolikov. Alkoholisták nyert 7: 1. Aztán világossá vált. Azt mondtam - folyamatosan ivott, srácok.
(Max Merkel)

24. Nem tudod, mit kell tenni a labdát - így Gavrilov!
(Constantine Beeskow)

25. A jelenlegi játékosok úgy vélik, hogy tartoznak a munkásosztály, de ez képtelenség. Amikor valami hatalmas nyereség! De szeretem, hogy így gondolja.
(Alex Ferguson)

Mint a bejegyzést? Support Chips, kattintson ide:

Mit gondol erről?

Az, hogy én szeretem a focit.
Mert benne valami Esche is „hivatalosan” vásárolni fekete.

Nagy meccs "Puck" - "Véső" 17-0. Régi Hottabych.

„>

25. A legügyesebb és találó gondolatok a futball
25. A legügyesebb és találó gondolatok a futball

„>

25. A legügyesebb és találó gondolatok a futball
25. A legügyesebb és találó gondolatok a futball

Kapcsolódó cikkek