7 Ways, hogy megbirkózzon a túlevés

Cikk küldése e-mail Kedvencekhez

* Ha rákattint a „Küldés” adom hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatok szerint az adatvédelmi irányelveit.

Hogyan lehet megszabadulni a szokás, hogy állandóan sokat eszik? Ez a „rohadt” aggodalomra ad okot, hogy sok. Legyen könnyű, de hidd el, nagyon képes valakinek.

Az életben, amit tapasztalt sok idő koplalás és ellenőrizetlen táplálékfelvételt, amelyek mindegyike tartott több hónapig vagy akár évekig is.

7 Ways, hogy megbirkózzon a túlevés

Amikor végül úgy döntött, hogy megtöri ezt az ördögi kört, akkor azt gondolni, hogy meg lehet tanulni, hogy megszüntesse a gondolat, éhezés vagy vágy, hogy egyenek eleget.

Azokban az időszakokban, mértéktelen evés fejedben - egyirányú utca.

Minden, amire gondolsz - az élelmiszer-, valamint a megelégedettség és ha azt szeretné a kényelmet, hogy ez ad.

Azonban van néhány erős stratégiák tud húzni az ilyen állapotok. Hidd el, nagyon hatásos, mert próbáltam őket magam.

1. Állítsa le, és azt mondják: „Állj!”

Úgy hangzik túl egyszerű? Tény, hogy ez az egyik leghatékonyabb módja leküzdésére túlevés.

Ismerje meg, hogy azt mondod magadnak merev - „Állj!” Amikor egyszer fog menni a konyhába vagy a futás a kezét a már elpusztított egy fél doboz sütemény.

Én teljesen komolyan - csak mondani, hogy „nincs”. És mégis!

Próbáld felismerni, hogy ezek a termékek nem kell, és az ízük nem fog javulni az egészségét.

Furcsa módon, de a hangosan, szóval van egy erős hatást.

Ha igazán éhes, enni csak egészséges élelmiszer.

Aztán megint ragaszkodott „nem”.

Mondván: „nem”, hogy sokat eszik, akkor azt mondják, hogy „igen”, hogy az egészséges életmód.

A legtöbb az én rohamok ellenőrizhetetlen táplálékfelvétel történik éjjel, amikor már mindenki aludt, és otthon voltam egyedül.

Megállítani ezt a rémálmot, amely csak vezet a szörnyű egészségi állapotát és gyûlölködést reggel vettem egy szabályt, hogy egyen egy kis egészséges és hasznos terméket, majd azonnal menj aludni.

Soha nem volt, hogy azok az emberek, akik képesek lefeküdni, hogy éhes.

Ilyen állapotban az álmok az élelmiszer csak nem hagy aludni.

A kalciumban gazdag (mandula tej, joghurt és gyógynövények) és magnézium (teljes kiőrlésű, nem édesített kakaó, hal, diófélék és magvak) termékek is segít, javítja az alvás.

Az én esetemben, natúr joghurtot Stevia és kakaópor elősegíti merítés alvás és a fehérje eltávolítja sóvárgást.

3. Emlékeztesd magad, hogy a kedvenc ételek nem megy sehova

Ez az egyik leghatékonyabb módja, hogy valaha is találkoztam. Annak elkerülése érdekében, a következő ülésen falánkság, elkezdtem mondani magamban, hogy kedvenc ételek mindig velem.

A cookie-k, mogyoróvaj, zabpehely, fagylalt, csokoládék és egyéb finomságok sehol nem megyek sehova. Nem tűnik el a bolygó, miért döntöttem úgy, hogy meg kell enni, amennyire csak lehetséges?

A fogyasztás a zsírok, cukrok és szénhidrátok nagy mennyiségben fordult elő csak azért, mert megnyugtatja a fejemben.

A folyamatos emlékeztető magamnak, hogy tudok enni másnap, mint egy falat segített, hogy minden gonoszság oka annak, hogy töltsem fel éjszaka.

A nap folyamán, amikor ellenállhatatlan vágyat az ilyen termékek visszahúzódott, jön a megértést, hogy nem általában nincs szükség.

Fokozatosan csökken a vonóerő és végül abbahagytam vásárol őket teljesen. Azóta az én házamban nincs mogyoróvaj, nem chips vagy pehely. Tudtam, hogy végleg hagyjon fel az ilyen étel.

Egyesek biztonságosan enni ezeket az ételeket, de ha van egy élelmiszer-függőség válnak valódi gyógyszert.

Azt akarja, hogy egészséges maradjon? Kizárják őket a diéta.

4. Egyél naponta többször

Ez éhezés volt az oka az első roham a túlevés.

Míg a tanulás az első évben a főiskolán én utolérte a súlyos depresszió, és ez volt az első alkalom, egy ötlet: nem egész nap.

Én is ideges, hogy még nézni az irányt élelmiszer.

Később elkezdtem sokat eszik lefekvés előtt. Aztán a test szó szerint sóvárgott élelmiszer.

Éjszakai túlzott evés gyorsan fejlődött a kapcsolat. Ha a kezdetektől, gyakran evett a nap folyamán, akkor talán ez nem történt volna meg.

Még ha elsőre nem lesz könnyű, erő magad enni egy „reggeli, ebéd, uzsonna, vacsora.”

Így elkerülhető, hogy a kockázatot a túlzott evés, hogy a szervezetben minden szükséges tápanyagot, és mindig lesz jól táplált.

Ugyanakkor emlékeztetni magad, hogy mit eszik rendesen az elmúlt nap. Először is, akkor úgy érzi, hogy fizikailag nem kész arra, hogy a túlzott evés, mert akkor nem éhes. Másodszor, hogy gyorsan, mint az igény túlevés egyre kisebb. Ez olyan lesz, mint egy szokás, és a szokás lehet küszöbölni (bár nem mindig könnyű), nem lehet azt mondani a valós igényeit, étel, ahonnan nincs menekvés.

Más szóval, meg kell enni, hogy a szervezet nem élvez elsőbbséget oka.

5. Csökkentse a bevitt cukor

Azt találtuk, hogy a kizárás az étrendből a finomított cukor és a finomított gabonák élelmiszerek az egyik legjobb módja, hogy megakadályozzák a túlzott evés.

Ezek szénhidrátforrás voltak felelősek az én élelmiszer-függőség, ahonnan nem tudtam megszabadulni.

Cukor volt a gyógyszer, így támaszkodott a cookie-kat, palacsinta, gofri és a kenyeret, és a legrosszabb időszakok csésze evett gabona egy kis cukrot szórt a mogyoróvaj cookie-kat.

De amint azt volt képes legyőzni ezt a függőséget, a vágy, hogy sokat eszik eltűnt magától.

Egyél 100 százalékos teljes kiőrlésű gabonák és fehérjében gazdag quinoa.

Ők biztosítják a teltségérzés, javítja a hangulatot és stabilizálni a vércukorszintet.

6. Legyen tisztában a múlandóság íz

Az egyik legjobb tipp, hogy segített megoldani a problémát túlevés.

Odamentem a kérdést fiziológiai szempontból, és elkezdte, hogy emlékeztesse magát, hogy az élelmiszer a szájban 30 másodpercig, majd „eltűnik”. Meghosszabbítja az öröm azt kell fogyasztani a kedvenc ételek megállás nélkül.

Voltam kíváncsi a múlandóság az íz, de továbbra is újra és újra, hogy sokat eszik.

A végén, akkor ért véget öngyűlölet, kóros állapotok, bűntudatot, nem beszélve a 15 kg-os fogyás, és hogy engem éhen naponta.

Szörnyű volt. Ez az ördögi kör.

Úgy döntöttem, hogy mielőtt a szájba darab a kedvenc étel, mondd magadnak egy határozott „nem”, emlékeztetem Önöket a múlandóság az íz és a végtelen törekvés illuzórikus megelégedésére.

A végén - a végén, több próbálkozás után ez a módszer működött.

7. Indítsa vonat

A legtöbb ember élelmiszer-függőség először nem is akar hallani róla semmit.

És én is közéjük!

Mikor már túlsúlyos voltam, depressziós, és úgy érezte, nem vonzó. Az utolsó dolog, amit szerettem volna csinálni, akkor - gyakorlat.

De az érdekes dolog történt, amikor én még mindig sikerült, hogy a lépés magad.

Követve a fenti tanácsokat, hogy ezzel párhuzamosan elkezdtem minden este, hogy nem egy 45 perces séta, és egy héttel később majdnem elvesztette érdeklődését a falánkság.

Azt találta, hogy könnyebb beszélni magát a túlzott evés, mert a fizikai aktivitás hozzájárult a szerotonin termelése a szervezetben, ezáltal fokozza a hangulatot, és megszünteti az igények, hogy legyen szíves magát junk food.

Sokan tudjátok, hogy a szerotonin nevű hormon, amely befolyásolja a hangulatot. Sokan sokat eszik rendszeresen, mint a szabály, hogy ez egy nagyon alacsony szinten. És így annak érdekében, hogy fel a fejjel egy kicsit, ezek az emberek igénybe zsírok, cukrok és szénhidrátok.

És elkezdenek sportolni!

A szerotonin vissza a normális, a hangulat javul a megrendelést, és nem akarja, hogy húzza át az elért eredményeket értelmetlen roham a túlevés.

Megértem, hogy nem minden módszer alkalmas minden van.

Ígérem, hogy nem eszik a fogmosás után, vagy bizonyos idő már nem segített, amely azonban nem igaz sokan mások.

Esetemben kellett valami sokkal hatékonyabb.

Meg kellett kényszeríteni magam, hogy felelős és elkezd úgy viselkedni, mint egy egész ember, amely aktívan részt vesz a problémáik megoldásában, és nem csak megy arról, hogy zavarok.

Az a képesség, hogy a kötelezettségvállalásokat, beismerni a hibákat, valamint az aktív intézkedések (összhangban a tanácsot), hogy drasztikusan változtatni az életemet. 2 éve vezet az egészséges életmód, és nem érzik a legkisebb szükség éhezés vagy túlevés.

Ne add fel, és továbbra is keresi a módját, hogy megszabaduljon a rossz szokások mindaddig, amíg meg nem találja az Ön számára.

Van további tippeket, hogyan kell kezelni a problémát, a túlevés?

Kapcsolódó cikkek