7 dolog, hogy Cancun

Most hadd mondjam el, hogy mennyi)), mert az utóbbi időben volt Cancúnban idén tavasszal)

Chichen Itza - a vad meleg, hosszú sorok, és látni, elvileg nem számít, mit. Az utazás ára körülbelül 150 $ fejenként

Cozumel irreális szép, de nagyon drága, és felszerelés kölcsönzés és hajó és oktató, az út az euró engedély búvár nem veszik, hogy eladják képzési út 100-150 személyenként.

vízalatti szobrok múzeumot kapcsolatos a búvárkodás, a költség ugyanaz. Cancun minden bevásárló központok expozíció, hogy az a készülék alján, ugyanolyan módon és ingyenes))

Ez Shel nem volt, nem tudom. De tudom, hogy Playu del Carmen, a falu a falu, semmi különös, amit emlékeztetett Sharm El Sheikh, a vízparton vannak szállodák és üzletek, majd az emberek napozás. Itt egy kicsit tovább Tulum igen, teljes vadon, két vagy három utcák, de a strand és a tenger Ah. nye.

Valójában Szeretem őrülten Mexikóban, minden tanácsot. Jó pihenést))

Nagyon szeretnék menni Mexikóba. Ez az én álmom!

Tipp: Amikor a részeg a rúd vissza a szállodába, ne próbálja meg aludni egy bokor alatt az öbölben. Rám, mint egy krokodil majdnem felfalta.

Egy jó tequila írhatók és „Pure agávé”

Csecsenek és van, hogy ez a szerencsétlen.

/ „> További (a _)

7 dolog, hogy Cancun

Találtam egy hibát? fénypont
és nyomja meg CTRL + ENTER

7 dolog, hogy Cancun

7 dolog, hogy Cancun

Meg kell győződnünk arról, hogy Ön nem egy robot. Írja be a karaktereket a képen az alábbi képen.

Adja meg a nevét

Jóslás alapján a nevében, ezért kérjük, adja meg a valódi nevét, ha az eltér egy használt, hogy látogassa meg oldalunkat.

Kapcsolódó cikkek