• Carles Puyol elhagyta a pályát hordágyon REUTERS
  • BATE verte „Bavaria» REUTERS
  • „Bavaria” nem tudott semmit a BATE REUTERS

„Shakhtar” nem volt szerencséje

Under Donetsk „Miner” E Bajnokok Ligája játszott el felhívni a torinói „Juventus”, figyelembe során a találkozó 1: 0. A londoni „Chelsea” várható Dánia legyőzte a helyi „FC Nordsjælland.”

Kedden E csoportjában Torino „Juventus” volt a maga területén Donyeck „Shakhtar”

A hazai bajnokságban, „bányászok” show rekordot - tíz győzelem tíz játékot. Különösen azt már lezajlott, és a győzelem az egyetlen versenytárs a harc az arany - a kijevi „Dynamo”. Ebben az esetben csak kétszer Mircea Lucescu szerzett legalább három gólt. Azonban ezek a sikerek félrevezető lehet, de műveletlen - minden tiszteletem, a szint az ukrán bajnokság még hosszú alacsony.

By the way, a „Öreg Hölgy” is mozgásban, és megmutatja kiváló eredményeket - a hazai bajnoki csapat veretlen az elmúlt 45 mérkőzést. És a hat fordulóban a jelenlegi bajnoki turintsy szerzett öt győzelmet.

„Gorjanki”, mint otthon az első percben rohant előre, és már a hatodik percben lehetett sikeres, ha Henrih Mhitarjan célba néhány méter - azt hitte, hogy könnyebb, mint kosz.

„A Juventus jött válasz a 14. percben, amikor Alessandro Matri nem kell olvasni cm küldeni egy lövedék a hálóba.

A közepén az első felében súlyos szót mondta a brazil légió „bányászok”.

Középpályások „Shakhtar” körülzárták a megközelítések a büntetést „Bianconeri”, és miután egy sor gellert a labda esett Alex Teixeira, aki magabiztosan küldött lövedék alá tekert, így a Juve kapusa Gianluigi Buffon esélyt.

Azonban a hosszú Turin rajongók gyászolt, mert egy pillanat múlva a labda a hálóba már Donyeck klub. Andrea Pirlo sarok játszott rendhagyó küldeni a dobozba alján. Ez menetben mondta védő Leonardo Bonucci, aki azonnal ütött egy csapásra „kilenc”.

Visszaállítása paritás házigazdák tovább fokozatosan növeli a nyomást, nyomja meg a „bányászok” gömbfejes felét. Tehát, a sérülések Bonucci a tizenhatosan kívül, közel vezette a csapatot megelőzve - Andriy Pyatov alig érte el a labdát le.

A szünet után a játék volt, mint egy hinta. Különösen a 57. percben, Willian, lövés a szabad dobás sort, volt néhány centire siker. És válaszul a támadás szerencse elfordult a házigazdák - Alessandro Matri hét méter lendült nemcsak Pyatov, de a kapu.

Abban Juve, mint a vendégek voltak egy pár lehetőséget, hogy az Excel. Még közelebb a sikerhez voltak donchane.

És Willian is újra siránkozik a sors, mert mielőtt a végső sípszó, ahogy a labda után, hogy megüt a sarokban a kapus volt a kapufáról.

Ennek eredményeként, a csapatok keresni egy pont.

"Times" vezetett az online közvetítés a mérkőzés "Juventus" - "Shakhtar".

Egy másik mérkőzés E csoport Bajnokok Ligája debütáló dán „FC Nordsjælland»az ő területén kiállta a jelenlegi győztes a verseny - a londoni«Chelsea”. A különbség az osztályban a csapatok között nagy volt, hogy megmutatta a harc debütált. A középső felében a dánok elhangzott a játékot, és elkezdte a hosszú ideje, hogy ellenőrizzék a labdát fél területén „kék”. Vendégek között volt nem tetszik ez a módszer - 33 percében, a spanyol Juan Mata from középkategóriás megüt túlsó sarokban Jesper Hansen.

A többi gól már londoniak a meccs végén - 79 perc, David Luiz feszített előnyét, de 82 perc Juan Mata szerezte kétszer. Az utolsó pont a készlet Ramirez - 4: 0.

"Times" LED internetes közvetítés a mérkőzés "FC Nordsjælland" - "Chelsea".