16-éves lánya Larissa Guzeeva nyíltan beszélt a kapcsolatot édesanyjával, kozmopolita magazin

Színésznő és műsorvezetője „Házasodjunk!” Larisa Guzeeva rendszeresen engedékeny előfizetőknek Instagram képek a gyerek: 25 éves fia, George az ő második házassága Kakha Tolordava és 16 éves lánya Olga harmadik férje. Szövetség elnöke a Vendéglátósok és szállodások Oroszország Igor Bukharov.

16-éves lánya Larissa Guzeeva nyíltan beszélt a kapcsolatot édesanyjával, kozmopolita magazin

Azonban az ő kapcsolata az örökösök egy híresség beszél kicsit. Megvilágítani ezt a kérdést úgy határozott, kisebb lánya színésznő. amely nyíltan beszélt magukat, és közli az anyjukkal csillag.

16-éves lánya Larissa Guzeeva nyíltan beszélt a kapcsolatot édesanyjával, kozmopolita magazin

Mint kiderült. Larissa nem szemrehányást lánya döntését. Szerint a szavait. lustaság az intelligencia jele, és hogy. Olga úgy döntött, hogy egy kis szünetet, mielőtt egyetemre. ez rendben van, hogy nem látni.

Mindegyik részt benne: a művész létrehoz portréi csillagok. Ennek nyalás

  • Vallási szerepet. amely majdnem hozta a színészek őrült (néhány még mindig csökken)

    Ezen felül. ismerte el. hogy ő és az anyja bizalmát, és ő nem elrejteni azt. „Ő nem szeret. ha ő nem mondja, vagy hazudik. Három év, loptam a zsebkendőjét, és mögé az akkumulátort. Anyu szinte őrült. míg keresi. Gondoltam. hogy ellopták ... Akkor zsebkendőt talált. A megtévesztés fedezték fel. Nem emlékszem. milyen szavakat mondott nekem. hogy nem lehet csinálni. de azóta igyekszem nem hazudni neki, „- mondta a lánya Guzeeva.

    16-éves lánya Larissa Guzeeva nyíltan beszélt a kapcsolatot édesanyjával, kozmopolita magazin

    Olga nagymamájával

    Szavai bizonyult Larissa. mond. hogy nem szenved. mikor hazudik, vagy nem adják, amit ígérnek. Televíziós műsorvezető elismerte. hogy az összes többi bűncselekmény, akkor csukja be a szemét. de fekvő színészi „mint a vörös posztó a bikát.”

    ← Kattintson a „Like” és kövessen minket a Facebook-on