Kerzhakov gúnyolták „törpék”

Hiddink: - Ha már végzett az oka - rossz visszavonulni. A pályán jön ki nyugodtan - már valamit mutatni!

Néhány órával a mérkőzés előtt az orosz szurkolók kezdett felzárkózni a stadionban „Petrovszkij”. Aktívan kereskedni kellékeket. Orosz sál bontott, mint a forró süteményt, 500 pe. De a kendő ellen Andorra volt annyit ér, mint 700 „fa”.

- Miért andorrai drágább, mint az orosz? - Kérdezte a tudósítója „KP”.

- Tehát andorrai csak öten kötözve. Felár kizárólagosságot.

A jelenlegi Andorra játék banki alkalmazottak, a vezetők az ügyfelekkel, építők. Szakmai csak egy volt - a védő Bernaus. Ez futballista játszott a spanyol harmadik osztály a fizetése 600 dollár egy hétre. Mielőtt a játék a vezetőedző „törpék” David Rodrigo fenyegetett, hogy a négy bérgyilkos. Sajnos sok csatára Andorra nem található.

- Mi lesz boldog, hogy elveszíti 0: 1 - mosolygós alelnöke Labdarúgó Szövetség Andorra mérkőzés előtt. - A hangulat a csatában.

A mérkőzés előtt a „beteg” volt döbbenve. Több mint a stadion hangszórók kitöltetett egy dalt. Hangszóró, eközben azt mondta:

Amikor a bemondó kezdett nyilatkozni készítmények, forró mindegyike üdvözölte Kerzhakov. Kerzh maga a mérkőzés előtt úgy viselkedett, mint egy igazi csillag. Vonakodva aláírt autogramot, beszélt a fogai az újságírók és a Sevilla büszkélkedhetett tan.

- Meg kell, hogy pont egy korai gólt - mondta a vezetőedző a nemzeti csapat Guus Hiddink a mérkőzés előtt.

És hogy sikerül. 7 perc elteltével az andorrai védő kiütötte a labdát egyenesen Kerzhakov. Sasha kezdte a „ejtőernyő” a tarkó, a vendégek kapusa. Boldog Kerzh azonnal rohant ünnepelni a cél, hogy a lelátókon, ahol leült a rokonok, köztük felesége Maria és apa.

De ahhoz, hogy ennyivel nem fog Kerzhakov. Beletelt egy hét perc, és tartott egy dupla. Zhirkov lógott a büntetés terén, de megint Kerzh könnyen csorba a kapus egy kalóz név Alvarez - 2: 0-ra.

A szünetben, láttuk a híres KVN, a hős a program „A mi Oroszországban” Mikhail Galustjana. Megpróbálta titkos, rajta egy hatalmas fekete szemüveget az arcán, a nyakán - zenitovsky sál. Misha vásárolt hot dog együtt barátjával, a híres St. Petersburg KVN Dmitry Khrustalev.

- Mm-m, - adta Kaloustian Nyilvánvaló, rágás hot dog. - OK.

Annak ellenére, hogy a titoktartás, Misha mindig felismerhető. fagylalt elárusítónő még akarnak autogramot. De a színész - az alkotó a felejthetetlen kép a migráns Dzhamshuta - rángatás második hot dog, elcsúszott a szektorban.

49 perc elteltével vett egy mesterhármast Kerzhakov. Pár perc Sasha Hiddink cserélni. Stadion kíséretében idol állva.

Hamarosan helyettesítheti Sychev töltött négy labdát pogrustnevshih Andorrans.

Kerzhakov a mérkőzés után a busz várja a felesége - egy bájos barna hajú nő egy divatos bőrdzseki, exkluzív farmer. Vetette magát karjaiba a férje, amint az újságírók eltávolodott tőle. Néhány másodpercig szenvedélyesen megölelte hősként szerelmesei argentin sorozat „összetört szívek”. Aztán Sasha megszakadt idill, az érzés, hogy túl gyakran fotósok kattintottak redőnyök.

Fotó: Gyakorlat a „Sevilla” részesült Kerzh. Nyertes az UEFA-kupa, Sasha kezdett kavargó ki célokat a nemzeti csapatban.

Alexander Kerzhakov: Nos, nem a fájdalom ellen Andorra, Anglia

Miután a játék, amit felteszünk néhány kérdést, hogy a főhős a mérkőzés.

- Hiddink azt mondta, hogy meg kell, hogy pont egy korai gólt. Akkor hogyan kell rendelni azt tette.

- Az egész csapat megpróbálta, nem csak én. Ez jó, hogy így történt. Nem lenne sokkal rosszabb, ha szenvedtünk közepéig a második felében, mint a brit.

- Két gól akkor szerzett hihetetlen kapus. Azt látta, hogy jön ki a kapun?

- Nem, csak levágta a labdát. (Smiles.)

- Nem sértve, hogy Hiddink helyébe te?

- Nem. I lőtt egy mesterhármast. De én már volt egy sárga lapot a mérkőzés előtt, és előre - a legfontosabb mérkőzés Horvátországgal. amely nem lehet átugrani.

- Ez könnyű győzelem nem pihenni előtte egy komolyabb meccs Horvátország ellen?

- Nem. Mindannyian intelligens emberek, és megérteni, hogy mit jelent a mai győzelem. És mit jelent, hogy játsszon Horvátországban.

Tabella E csoportjában

Eredményeit játszott: Oroszország - Andorra - 4: 0, Észtország - Horvátország - 1: 0, Macedónia - Izrael - 1: 2.

lásd még

45 éves Jaromir Jagr aláírt egy szerződést egy évre a „Calgary”

Tapasztalt cseh jégkorongozó továbbra meglepni a világot, folyamatos karrier

„Ez egy kudarc, tesó!”. Jégkorong játékos majdnem fájt jön a padról oson

Ugyanakkor nem világos, hogy mikor lesz képes futtatni

Putyin elítélte a dominancia a külföldiek a futball

Az ülésen a Tanács keretében az elnök a fejlesztési Testnevelési és Sport kérdés volt a iterációjával Legionnaires

Alexander Kokorin: „Örülnék, ha megjelent a pályán együtt Fedor Smolová a csapat”

Öt szabályzat műkorcsolya edző Tatiana Tarasova, aki emelt rekordszámú olimpiai bajnokok

Tatiana Tarasova, a legtöbb című Oroszországban mentor látogatott Irkutszk

A korábbi világ ökölvívó bajnok George Foreman amerikai dobta le a kesztyűt, hollywoodi színész Steven Seagal

Sportoló okozott küzdelemmel fegyveresek hős a szociális hálózatok

Olimpiai bajnok Olga Valerjevna Medvedceva sérült meg a balesetben elbocsátották a kórházból