5. hajtómű vw

Szia =)
... És oly sokan szenvednek az ötlet PPC helyébe VW. vagy csere fogaskerekek ötödik transzfer VW De én nem úgy tűnik, hogy fáj ez a gondolat élt és békében éltek, amíg a hátramenet nem akadt a fenti linkre olvasni róla =), amikor elakadt, kész voltam doboz dobni, minden ott van, hogy rendezni egyidejűleg azt hiszem, lehet fogaskerék Mahno „ötödik”, ha megtalálja őket ... és az újbóli fordított teljesítmény nem kell lőni bármit, itt vagyok, majd keverjük. Miután az ötödik fokozatban, akkor hagyja eltávolítása nélkül ellenőrző pontok. A telefonhívások kezdődött terítés Tula és a többi autó tulajdonosok részein a Golf, Passat ... És itt van egy csoda ... Este ugyanazon a napon hoztam szétszerelt 5. sebesség van egy VW lényeg, hogy a fogak egy fogaskerék 51, a másik 38 =)) és így az elemzés a képen látható egy másik autó tut.Foto

Én személy szerint szeretnék hozzátenni ...
1. Távolítsuk el a tengelykapcsoló villát Tross az ellenőrzőpont
2 Merge olaj CAT
3. A bal oldali kerék eltávolítása
4. azonnal csavarja hat csavarok fedél 13 kpp.Snimaem fedelét. Tapping, tántorog, otvertochkoy ...
5 Lazítsa menetes hüvelyfelhelyező szinkronozó agy átviteli V ..., és távolítsa el a hüvelyt a primer tengely támasztóalátétet beszerelését

Ő meghúzni a lélek ... így többek között az ötödik sebesség ... fékezni, és tartsa pedal'ku ... és csapattársa csapattársa megtöri M12 anyát sokrétű ... és átcsábítani a la =)
6 ... Slide slot a menetes hüvely dugót befogadás V átviteli lemezt visszatartó villát, és emeljük a két csavarhúzó, mint látható.
Személy szerint én azt már beragadt pont

És ez honnan VW.Dolzhny otedinyatsya egymástól.

Szóval továbblépett a következő bekezdésben
7, ha ez az Auto Holding zárólemez forgassa a menetes hüvelyt az óramutató. Ebben az esetben, a csavarhúzót, hogy horog ugyanakkor kapcsolási fogaskerekek és a villa V átutalja ki a hüvely teljes kiszállást.


Távolítsuk el a szár 8 a plug tartalmazó V szinkronizált átvitel, V-fogaskerék hajtómű és egy zárólemezt

Távolítsuk el szépen ... ne dobja ... a homokban, hogy ne dobja =)


9 Spread a végén a tartógyűrű fogaskerék hajtotta V ... majd vegye


10 Xpress hajtott fogaskerék V sebességváltó kimenő tengely spline ... - írja a könyv ... Röviden, én megfogtam a kezét =))) És egy kis segítség egy csavarhúzóval ... A többi Nena mint =))

Könnyen ment a kezét, és egy csavarhúzóval ...


11. Mi megy az asztalra ... teszünk elé hajtott fogaskerék amulett és a VW és a különbséget ...

Ahogy meglátjuk nincs kiemelkedés a fogaskerék ... Vw véglegesítése 2mya mosók ...

Az átmérője a alátétek 20 ... talán lehet egy kicsit kevesebb, mint 18 ... például ... de nem tudom ... vettem takie.obychnye réz ...


És akkor megy vissza a kocsiba, és tegye: fogaskerék (a kúp és tegye csak az egyik oldalon, így nem baj) - 2 gól - a zárógyűrű (igazítsa eltávolítása után, ez jó, hogy tömöríteni a tengely).
12. Vegye ki a fogaskerék összeállítás és fekszünk, mint ez

Megállapítottuk, ... egy lapos csavarhúzó ...


És távolítsa el a felső gyűrű eltávolítása ... nincs erős erőfeszítés ...

Kiderült, ez a kép ...


13 Vegye ki a fogaskerék szépen, és helyette a sebességváltó származó VW

Amulet felszerelés. Ehelyett szinte ugyanaz VW

14. Óvatosan ruha a korongot vissza, és minden =) sem semmilyen extra alkatrész nem kell mást ... és 5. transzfer a régi marad. Mi megy az autó, és tegye a protsessse fordított eltávolítása ...

Cover tömítés nem bylo.germetik sem szivárog ...

Most, az érzés ... A város általában az ötödik most nem egy vonat ... úgy érzi, mintha nehéz neki ... sebesség mind az elvét, és minden ilyen felszerelés ... Bár nem tudok mondani, de 3000 fordulat / perc = 110 pontosan ... 4000 ford / min = 140 is, tényleg van. A sebességmérő mutatja egy kicsit több, de bűn megtévesztés ... (kölcsönzött nyilakat ÚJRAFORRASZTÁS LED panel ...) De még mindig ellenőrizze, és hasonlítsa össze a GPS =)) ... csak kellemes érzés =))

A további részletek ... Általában hívtam, és azt mondta, hogy a doboz a Golf 2,3 c első számjegy 020.nuzhny fogaskerekek 2db 5. átvitel, a fogak száma a fogaskerekek 51 és 38.U, akinek van, és aki érti, miről van szó, hogy meg fogja érteni! Chestno.ne sokkal napryazhno eljárás ... Az egyetlen dolog, hogy én most egy olyan törzs, Rézalátét egy régi zárógyűrű ... és a „csoda tyuninH ponthegesztéssel”, amire én beavatkozás már ott volt ... Az olajcsere hajtóműben kell távolítani a fedelet, és ellenőrizze az állapotát Aggódó node ...))

Minden jó és sima utak =)

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

Kapcsolódó cikkek