15 éves iskoláslány származó Lyskova elmesélte neki nemi erőszak az egész Oroszország február 24-

15 éves lány azt mondta, hogy 27 éves srác néhány hónappal kényszerítette őt, hogy a szex

15 éves diáklány a Nyizsnyij Novgorod régióban mondta a baj az első csatornán. Ezt jelentették a honlapján az első csatorna.

A program azt is részt vesz, és a gyanús ez az eset. Szergej nem tagadja, hogy szexuális kapcsolata egy 15 éves lány, de azt állítja, hogy ez történt, egy részeg kábulatban. Azt mondta, hogy ő „pumpált”, elaludt, és iskolás bemászott az ágyába. By the way, Szergej azt mondja, hogy a lányok anyukája Megharagudá neki, miután elutasította.

Crew állítólag megerőszakolt 15 éves iskoláslány származó Lyskova mondta ő verzióját, hogy mi történt:

„Azért jöttem, hogy Szergej hozza fejhallgató. Elvitt a haját, és kirángatta a szobába, dobta az ágyra. Ő megerőszakolt 20-25 percig. Ő szorított számat. Annyira fájt, aztán volt a vérben. Minden láb a vér ".

Miután a lány megkérdezte, hogy mit csinálsz, ember, szavai, elrendelte, hogy öltözzön fel, és menj haza. Továbbá, az áldozat azt mondta, a férfi megfenyegette, és megígérte, hogy az anyja meghal. Ezután még néhány alkalommal kénytelen szexelni.

„Ő őrizte velem a házba, megragadta a karját, és húzni a lakásban!”

Ez a történet annyira túlterheltek a lánynak, hogy öngyilkosságot kísérelt meg:

„Fáradt vagyok, nem akartam élni.”

Miután a stúdióban, Sasha azonnal megpróbálta megütni bántalmazó. Aztán sírva fakadt. Azt mondta volna, hogy a srác a börtönbe, mert, amint azt egy iskolás, „ő egy őrült.”

Szergej rokonai azt állítják, hogy a lány beleszeretett egy srác, és megtesz minden tőle telhetőt, így a kölcsönösség. Továbbá, a srác azt mondta, hogy az ő szeretete felkutatott és anyukája a lány. És én elmentem a rendőrségre, miután nem volt hajlandó neki környéke.

Christina, a polgári felesége Szergej, Alexander találkozott a sértett társ. A nő azt mondta, hogy a lány írt neki szeretik jegyzeteket. Ez úgy történik, hogy egy bensőséges kapcsolatot iskolás és az ember elpusztította a család.

Érdemes megjegyezni, hogy Szergej egy apa: ő hozza a kislánya.

A vendégek a stúdió megpróbálta rávenni Sasha, hogy egy nyilatkozatot, de állítólag megerőszakolt iskolás hajthatatlan maradt.