10 kérdés a modellezés külföldön

10 kérdés a modellezés külföldön

Cosmo, hogy egy lapon vagy bemocskolják a kifutón fényűző ruhák Dior ... Egy szép álom. Hogyan megközelíteni? Hol kezdjük karrier, mint egy profi modell - az igazság, az első alkalommal nem az előtag „szuper”?

10 kérdés a modellezés külföldön

Eugene Mamaev. Photo Sasha Smolina

órás beszélgetés Eugenia egyik kávézóban Irkutszk - és a sztereotípia, hogy minden modell -pustyshki „megtört.

1. „A modell nem keresztül az ágyon.” Nagy név egy oldalon napló „VKontakte”. Meg akarjuk mutatni, hogy az üzleti modell nem olyan vulgáris, mint amilyennek festik?

Sok szülő elszörnyedt, amikor a lányuk volt elég komolyan jelzi, terveket az élet: „Én is egy modell. Megyek külföldön. " Édesanyám is volt döbbenve. A 16 éves, hallottam egy hangos „nem”: befejezni iskola, egyetem, gondoljon a „komoly munka”. Támogatása nélkül a szülők, én abban a korban, természetesen sehol nem tudott menni.

A lány továbbra is eljárni Irkutszk. Dolgoztam különböző fotósok, akik megtöltötték a portfólió. Számomra egy kislány, ez volt: „Wow, cool!”. - De nem a nagyszabású munka ki a kérdést. Tehát, lövészet helyi oldalak, katalógusok, magazinok. Amikor láttam a barátaimat tengerentúli fotózásra modell és egy lány az interneten, azt gondoltam: „Miért nem én ott? Összpontosított. Tudok! "

Készíts egy merész lépés, úgy döntöttem, hogy csak a harmadik év egyetem. Elment az első út egy modellt Sanghajban. Kiderült megközelítés működik ez gyökeresen különbözik attól, amit láttam Irkutszk. A modellezés a „embrionális” állapotban van. A szakmai színvonal Ázsiában (nem beszélve Európa és Amerika) jóval magasabb. És a díjak egészen más.

„A jelenlegi üzleti modell Irkutszk sem. Lányok néha nem fizetnek extra, hogy részt vegyenek a forgatása "

2. A modell jelenik meg a casting külföldön? Szükséges, hogy meghívott néhány ügynökség vagy vállalkozás?

Modell mindig járja a világot az anya ügynökség, amely együttműködik a külföldi kollégákkal.

Azt, őszintén szólva, nem is indul el, hogy keressenek maguknak valamiféle Irkutszk modell ügynökség. Szülővárosában kaptam egy csomó időt, hogy megértsék: „Kislány, ahol mászni? Nem a tiéd. " De a kudarcok nem állt meg. Küldtem a nagyvárosi iroda állománya. Találtam az egyik első szociális hálózati csoportok, ahol a modellek tárgyalt munkát. Vélemények az ügynökségek is nagyon hasznos. Ugyanebben a csoportban, észrevettem az egyik az aktív résztvevők, akik készségesen megosztotta tapasztalatait minden kérdésben. Küldtem fotókat és azt mondta neki, hogy szerettem volna menni dolgozni külföldre.

„Amikor elkezdtem, gyakorlatilag nem volt erőforrás, ami megbízhatóan tanulni valamit a modell külföldön. És most a blogolást is. Kell mutatni az embereknek, hogy biztonságos, életben vagyok és jól "

Kiderült, hogy a hivatal a Moldovában, amely azonban nem akadályozta meg őt, hogy küldjenek Kínában. Az első útja a vendéglátó kínai hivatal fizetett repülés, szállás, feltéve zsebpénzt. Így kell lennie. Elég egy működő út.

Laktam egy szállodában, de az olvasás, amely általában helyezni a 5-6 fős apartmanok. És akkor volt - kaptunk a modell lakások.

3. Miután az országban, a modell küldeni a casting. A verseny valószínűleg őrült?

Irkutszk, a legnagyobb öntvény, talán a szépségversenyt. De őszintén szólva nem tudom, hogy miért vannak profi modellek. A kidobott idő és pénz. És a többi, és nincsenek meghallgatások. Egy és ugyanaz a személy.

Az első külföldi útja (! Felbecsülhetetlen tapasztalat), rájöttem: a kiválasztás lesz komoly. Irkutszk, akkor 10-20 versenytársak, és Sanghajban is 150 és 200 lányok a különböző részein a világ. Képviseli Európában, Amerikában, de legfőképpen persze lányok Oroszországban és Ukrajnában. A karakter típusú nagyon népszerűek az ázsiai piacon.

És most már az egyik versenyző. Akkor nézz körül a nagy szemek, a „próba”, ahogy ez az egész benne.

4. Van-e lehetőség, hogy a munkát és a díj az első út? És ha nem titok, „hogyan meccs”? Mennyi fizetést modell?

Fontos megérteni, hogy az első modelleket kell „visszaszerezni” mínusz, azaz a pénzt a meghívást. Ezen kívül meg kell fizetni adót.

Az összegek. Díjak és devizaügyletek különböző. Fizessen dollárban Európában - az euró. Az én tapasztalatom szerint, a nettó keresetek mínusz a modell indul 1000 USD. Sok a két-három hónap (ennyi általában tart vissza) lehet keresni, és 9010. Minden attól függ, hogy milyen típusú és céltudatos lány. Én csak felvázolta a nagyon is valóságos mérföldkő. Vannak garancia szerződések, amelyek az előzetesen regisztrált az összeg, amit keresnek.

5. Korábban azt hitték, hogy Kína - az alján a modellező. Ready fogadni?

Tudod, Oroszország (különösen Irkutszk) Kína tovább nőnek és nőnek. Mi a Shanghai fotóprojekteket látványos, magas színvonalú show! Minden a véletlenre bízni.

Persze, Amerikában és Európában Old (Anglia, Franciaország, Olaszország, Németország) - a vezető a modellezés ipar. De ázsiai országokban, vagy például, Törökország komolyan megnövekedett az elmúlt években. modellezni követelmények radikálisan megváltoztak. Ha korábban úgy gondolta, hogy ez butaság reménykedni a forgatás Kínában szedi mindenki, ma. Meg kell készíteni, hogy dolgozni magát.

„Kína - az alsó modellezés? Lásd, hogyan vetnek, mint ők a show. Meg fog lepődni "

Kapcsolódó cikkek