Job Description házvezetőnő

Internet portál
„BIZTONSÁGI Oroszországban”.

Komplex multimédiás képzési program „Transparent biztonság” (NTB) - hatékony támogatást a szervezet a tanulási folyamat a munkavállalók védelmére a szervezet.

A párbeszédnek az egészségügyi és biztonsági szakemberek. Tegye fel kérdését most. Ossza meg tapasztalatait.

Automatizált munkahely specialista munkavédelem APM „OT” - egy számítógépes program mérnök OT. Egy biztos módja, hogy javítsa a hatékonyságát foglalkozás-egészségügyi szolgálatok a szervezetben.

egy listát az összes oldalak >>>

1. Általános rendelkezések

1. Ez a munkaköri leírás határozza meg a feladatait, jogait és kötelezettségeit, a házvezetőnő.

2. A poszt házvezetőnő van rendelve egy személy igénye nélkül a szolgálati idő és az oktatás.

3. házvezetőnő tudni kell a feltételeket a speciális zokni és egészségügyi ruházat, cipő, fehérnemű, stb csere szabályok és címkék; érdekében átvételét, adagoló, tárolására és törlés a kopás miatt különleges és egészségügyi ruházat, lábbeli, fehér- és biztonsági berendezések megállapított eljárás okmányok megőrzésére.

4. matróna nevezi ki és menti rendjét az intézmény vezetője szerint alkalmazandó orosz jogszabályok.

5. gondnoknõ jelentéseket közvetlenül a feje a szerkezeti egység.

2. Feladatok

Válogató használt ruha, alsónemű, stb megbélyegzi, bérbeadás mosás, kisebb javítások és podglazhivanie mosás után. Előkészítésében való részvétel jogi aktusok törlésére rozoga különleges és egészségügyi ruházat, cipő, fehérnemű és egyéb tárgyak. Előkészítés, ellenőrzés és kiadása ruházat, lábbeli, egészségügyi ruházat, ágynemű, leltár eltávolítható (takarók, függönyök, stb) és a biztonsági eszközök. Nyilvántartását és ellenőrzését a helyes használata a védőruházatot, fehérnemű, stb Így telepített dokumentációt.

Housekeeper joga van:

1., hogy tegyen javaslatot a menedzsment iroda szervezése és feltételeiről foglalkoztatás

2. Információs anyagok és jogi dokumentumok szükségesek a feladataik ellátásához;

3. tartotta az előírt módon tanúsító a jogot, hogy megkapja a megfelelő minősítési mentesítés;

4. javítása tudásukat.

Főnővér élvezheti a munkavállalói jogok összhangban a Munka Törvénykönyve.

Házvezetőnő felel:

1. időszerű és minőségi megvalósulását a feladatait;

2. A munkaszervezés, a gyors és hatékony végrehajtását megbízások, utasítások és kézikönyvek utasítások, rendeletek és szabályozások azok tevékenységét;

3. megfelelés belső szabályzatok, tűzvédelmi és biztonság;

4. karbantartási dokumentáció, amelyet a jelenlegi normatív-jogi aktusok;

5. Az operatív intézkedések, beleértve időszerű információkat a vezetés, hogy a biztonsággal megsértése, tűz és egyéb szabályozások, amelyek veszélyeztetik a tevékenységét az intézmény, a munkatársak és más személyek.

Megsértése munkafegyelem, a jogi és normatív-jogi aktusok a házvezetőnő lehet tartani a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően, attól függően, hogy a bűncselekmény súlyossága fegyelmi, közigazgatási és büntetőjogi felelősséget.