53 kg 49

Ezen kívül, azt most úgy döntött, hogy összekapcsolják ezt a diétát rizzsel nyers diéta, hogy reggel éhgyomorra enni 2-3 evőkanál vízben áztatott, a rizs (rizs vízben áztatott 3-4 napig, változik a víz minden nap). És rágni nyers rizs reggel elkezdtem előtt 3 nappal, hogy az elején devyatidnevki folytatódott minden nap 9 és tervezik 3-4 ilyen „reggeli”.

És most, hogy a diéta:

Tehát, az első három nap csak a rizs. Nem köszörülés barna, 1 csésze főzet, csúszdával, sok minden történt. Úgy 9 részre osztja, szét a tartályt, és tároljuk hűtőben.

53 kg 49

A kép csak egy része a rizs, a teáskanál skála) látta az első három napon a víz, kávé „Turboslim” reggel, valamint tea- és kompót szárított alma fahéjjal és szegfűszeggel cukor nélkül. Ábra eszik naponta 2-3 alkalommal, fokozatosan adagoljuk fűszernövények és fűszerek (curry és keveréke provence gyógynövények). Délután méz próbáld meg nem eszik, de az esti órákban, hogy az esti éhség teát ittak 1-2 tk méz, de ez segített megszabadulni az éhség.

Továbbá, csirke (reggeliztem még nyers rizs, de a harmadik napon a csirke rizzsel, csak nem hasznos, nem tudott). Azt tervezik, hogy egy napon lesz az egész mell az egyik csirke (szintén a fotó, a főzés előtt a csirke bőrét, hogy lehúzza).

53 kg 49

de valójában annyi, hogy enni az első napon nem tudtam, hogy nekem ez elég volt egy fél nap. Ez az első eredmény- méret a gyomor kisebb, könnyebb irányítani magát. Ennek eredményeként a két melle, mint a fotó elég volt ahhoz, 3 napon át. Anélkül, só és fűszerek (én is. Nem egyszer vagy sózott!), Ivóvíz zöld és fekete tea cukor nélkül, plusz reggeli kávé „Turboslim”, és megpróbálta, hogy igyon sok vizet a nap folyamán, bár a tervezett én 2 litert naponta még mindig nem fogtam. Csak néha mézes tea, és persze csak vecherom- I Szerzett éhség.

Nos, három nappal az alma (ideális esetben a zöld), vettem a „Granny Smith” és „semerinku” ők kemény és savanyú, édes, Elvileg, ha savanyú töltött szélén, akkor megteszi, és édesebb fajta, de szem előtt tartva a cukor, bár jobb, hogy ellenálljon a napokban az édes alma, mint megtörni. Én tört le, ugyanazt a nyers rizst és reggeli booolshoy 3 alma egy nap (I bőven elég volt), a kávé „Turboslim” reggel óra után a rizs vagy a délutáni, és a tea citromos, méz és gyógynövények. És tegnapelőtt este ettem 3 db. szárított sárgabarack.

Ha azt mondjuk, hogy remélem csak a diéta, nem tudok -Sports volt anélkül, hogy ez bármilyen módon. Sportoló az én so-so, úgyhogy úgy döntött, nem utomlyayuschee- séta egy mini-taposó (egy kicsit minden nap), az utcán gyors ütemben (a készlet erejéig), masszázs karika tüskékkel (alkalommal 10-15 percig 2-3 nap amikor a gyermek képes kiadni, és nem mászik, hogy segítsen csavarja), én rázta meg a sajtó a következő nap egy kicsit. És plusz minden minden nap csinálni anti-cellulit masszázs olaj combok.


közel 53 kg. súlyát. 49,1 kg (körülbelül ± 4 kg)
71 cm. Az alábbiakban a mell térfogata. 70 cm
25 cm. Váll (biceps). 24 cm
61,5 cm. Derekát. 60 cm
76 cm. Side. 74,5 cm
92 cm. Hip girth az ízületeknél. 90 cm
90,5 cm. Hip heveder fenék. 87,5 cm
53 cm. Fent a comb. 51,5 cm
38 cm. Leg a térd fölött. 37 cm
34 cm. Shin. 33,5 cm

Ami a comb és a papok. mert én szám közelebb van az úgynevezett „körte”, ezek a bajtársaim, hogy a zsír a legkevésbé, de ha kapok jobb, az első dolog, amit a nő Opa és comb (nem szeretem ezt a szót, de az úgynevezett szakaszos zsír csípők másik nem tudok) a tavaly ősszel vettem két pár Collins a Jeans egyik 27, a második 28, p-pa. 27 volt vnatyag vette abban a reményben, tudod, hogy mit. Számomra 28 p-p egy szörnyű alak. De most egy farmer szoknya mérete 26, másztam.

53 kg 49

Photo-proof kapcsolódik.
53 kg 49

Ez a szoknya vettem egy pár évvel ezelőtt, most már nem teher, tavaly ő is túl combközépig rám nem illik, dobja a kéz nem emelkedik, ez olyan, mint egy emlékeztetőt. Ha illik bele, akkor rendben van, de ha nem, akkor meg kell tennie a maga számára.
53 kg 49


És még egyszer azt tapasztaltam, hogy ez a diéta tényleg működik. Egy átlagos napon elvesztett mintegy 400 gramm. még az én kis súly, esetleg nagyobb súlyfelesleggel vezérfonal jóval nagyobb lesz. Ismét elkezdtem 9. nap pihenés már a folyamat a diéta közelítheti-it „a semmiből” a különbséget „előtte és utána” lesz észrevehető.

Nos, ez minden. Ma, az 1. nap a kibocsátás a diéta. Reggel ismét nyers rizs, egy napon vásárolt ásványvíz Essentuki, egy liter joghurt, hogy csak éjjel lesz hozzátéve, hogy ez a zöldségekre. És lefekvés előtt hagyományosan az utolsó nap a tea egy pár kanál mézet.

Köszönet mindenkinek, aki elsajátította ezt a jelentést Örülnék, ha valaki fogja ösztönözni ezeket mnogobukvifoto. Én továbbra is az utat, hogy ő az ideális testsúly.
A képek látható, hogy több mint a hasa még mindig van, hogy a munka és munka, különösen az alsó része. Mintegy comb, én általában hallgatnak. Azonban, amíg a nyár mindannyian mindig van ideje, hogy megszabaduljunk a felesleges, hogy elrejti a szépség a testünket. Sok szerencsét mindenkinek, akaraterő, és a visszaesés!

53 kg 49

53 kg 49