5 tipp, hogy túlélje a nehéz időkben

5 tipp, hogy túlélje a nehéz időkben

És az eredeti szerző Claire Masters, rovatvezetője Christian Today. Című cikkében adott néhány tipp, ami segít az a személy, hogy menjen át a nehéz időkben, mondja Christian Megaportal invictory. com.

„Vannak évszakok az életünkben, amikor a létét úgy tűnik, hogy a kemény munka - írta Claire Masters. - Magam is a közelmúltban elfogadott egy ilyen időszak az életemben, amikor úgy tűnt, hogy bombázott minden oldalról: a problémákat a kapcsolatot az én egészségügyi problémák, az egészségügyi problémák közel. Voltak pillanatok, amikor meg kellett küzdeni, csak a felszínen maradni, és nem süllyed a kétségbeesés. "

Emlékeztetett arra, hogy milyen fontos, hogy emlékezzen ebben az időben mindazt, amit Isten tanított minket előtt és azonosítani néhány kulcsfontosságú pontokat, amelyet reményei szerint segít túlélni a nehéz időkben.

1) elismerik, hogy a nehézségek elkerülhetetlen (történik)

Voltak, akik úgy tanították, hogy amint jöttünk Krisztushoz, akkor a probléma eltűnik az életünkből. Igen, mi lehet a békét, hogy minden értelmet meghalad (Filippi 4: 7). De sehol a Bibliában, nem ígérünk könnyű élete. Éppen ellenkezőleg, a Jézus figyelmeztetett, hogy „A világ néktek nyomorúság; De hogy szív! Én legyőztem a világot „(János 16:33.).

2) Légy őszinte

Hagyd, hogy a barátok és a család tudja, milyen kihívások látod, így tudnak segíteni. De először meg kell, hogy legyen őszinte Istennel. Még egy felületes pillantást a Zsoltárok könyvében azt sugallja, hogy a ének így nem habozott beszélni Isten az érzéseit! Isten azt akarja, hogy nyitottak legyenek vele, mit érzünk valójában vagyunk. A legfontosabb dolog itt -, hogy továbbra is Istennel. Talán nem azonnal megtalálja a választ a kérdésre, de nem kap bátorítást Istentől, és annak megerősítését, hogy velünk van a völgyben a halál árnyékának és a magas hegyekben.

3) Ne kérd Istent a lehető leghamarabb, hogy végigvezeti ezeket a nehézségeket

Ömlött ki Isten minden kétségbeesés, hajlamosak vagyunk megkérem, hogy szabadíts meg minket a ezeket a nehézségeket. Fontos, hogy ne csak gyorsan végig ezt a helyzetet. Fontos, hogy a hozzáállásunk, amellyel mi megy keresztül nehéz időkben.

4) Mások az életedbe

Gyakran a nehéz időkben egy személy szeretné rejteni mindenki, hogy a takaró alatt, és nem ölt. Néha nehéz emberekkel találkozni. Elrejtése sokkal könnyebb.

„A vezető és lelkész felesége, rájöttem, hogy az életem olyan, mint néhány műsort, és nagy a kísértés, hogy egy maszkot az arcodra, és megmutatom mindenkinek, hogy én az életben minden jó.” - vallotta be Claire Masters.

Elrejtése a többi ember, akkor panaszkodnak, hogy senki nem segített rajtunk. De még nem mondtam senkinek, és!

Ha átmegy a nehézségeket egy szeretett, és nem hajlandó segíteni tőled, csak maradj szoros és tudassa vele, hogy te is szereted őt, és hajlandó segíteni. Csak ott lesz.

5) Fogadd el, hogy nem mindig tudom az okokat, hogy mi történik

Mi lehet küzdeni a hosszú ideig a kérdést: „miért”. Akkor kibír Istennek ebben a kérdésben. Akkor is mérges rá. De ez nem tesznek jót nekünk, helyzetet. Jobb plasmopevtsam tetszik, öntsük ki a kétségbeesés, Isten és emelje fel a szemét.

Minden a nehézségeket, amelyekkel találkozunk utunk az élet, meg kell bízni Mennyei Atyánk. Még ha nem értjük, hogy mi történik.

Többet a témáról:

Kapcsolódó cikkek