17 értékelés alapján körülbelül VALLEX M Moszkva, Obruchevsky, Starokaluzhskoe Highway 62

A konzultáció során az orvos nem hallgatni a „történelem”. Azt mondta, az egyetlen válasz a kérdésekre, ha tudok! // Azt hiszem, ez tiszteletlenség a betegnek. De az a tény, hogy ő, mint a legtöbb fogorvos hazánkban megtagadja a kapcsolatot pozícióját rágósík, állkapocsízület és a nyaki gerinc, úgy gondolja, nem profi. ((

Tedd fogszabályozó fogorvosi Valeks. Eredetileg megígérte, hogy rögzítse minden a legnagyobb 2 év. Egy hónapban lesz két éve, de valamilyen oknál fogva azt mondják, hogy még legalább hat hónapig viselni. Kiszabott egy sor mini implantátumok, amelyek mindegyike költsége mintegy 10 ezer. Egy (hála az égnek) Tizennyolc hónappal később esett, és a második kivettük fél percre, és még egy 7000. Minden út a fogszabályzó költségek a régióban 5000. És nincs vége.

FIGYELEM! Mindenki, mindenki, mindenki! A recepción ül habalki a piacon! Név és vezetéknév hajlandó nevét, hogy egy találkozót megtagadja, várakozás nélkül letette, amit nem néztem a fogászatban. Kiderült, hogy nemcsak a szolgáltatás nem volt még durva, nagyon sajnálom, hogy folyamatosan ilyen úgynevezett alkalmazottak, mert az orvosok a fogászat méltó, kérjük, vegye a fő orvos, az ilyen szolgáltatások, vagy úgy porasteryaete ügyfelek (előbb vagy utóbb szájról szájra fog működni ellen klinika).

Sokan valahogy zavaros klinikán salon.- Institute of Medical Esztétika - a sal-it! Nemrég festett haj itt és én -predlozhili további arc-, Uru: Hair védelem Olapleks. Azt hittem rzvodyat. De úgy döntöttem, hogy próbálja ki. Pas rikmaher nem okoz csalódást! Ez már egy hónapos festés követi a szőke és a haj lágy és fényes dákó - élőben! Azt javaslom - az interneten egy csomó információt ott.

Sokan valahogy zavaros klinika és a szalon. Institute for Medical Esztétika - ez szalon! Nemrég festett haj itt és felajánlották, hogy nem egy újabb eljárás: Hair védelem olapleks. Azt hittem, a válás. Valamilyen oknál fogva úgy döntött, hogy próbálja ki. A borbély nem okoz csalódást! Már egy hónappal a festés után a szőke és a haj lágy és fényes - élőben! Azt javasoljuk, hogy minden, az interneten rengeteg információ van.

Soha nem megy be fogászat Vallex készült tömítés Gerasimova - zuhant egy hónap alatt, elment a recepción Dubinskii AV javasolta, hogy héjak nyolc foga! Rámutatott, hogy szükségem van rá, a végén nem volt képes héjak (ők ezeket egyszerűen nem tudják, hogyan), és tegye nyolc koronát, és állítsa be rosszul, a rések és repedések, lehetetlen volt, hogy a fogak a harapás. Minden szállnunk egy másik kórházba, elvitték az összes nyolc koronák, úgy tűnt, hogy őrölni a fogak, hogy ínybetegségek megkezdődött. további ›

Remek hely, ajánlom! Ott volt kétszer, a vezető cosmetologists (Madina Koliev és Elena Gubanova), az eredmény volt elégedett :) kerestem sokáig egy tisztességes klinikán talált Vallex-Med barátok ajánlása, t. Hogy. Nete kevés információ. Fontos, hogy minden orvos a klinikán - professzorok, orvosok maguk tanítják, hogy az összes többi kozmetikusok. Ott is van még egy fürdő és szépségszalon, masszázs történik (a mester Ludmila) és szóló superfunds lazartik, majd a hajam néhány nap lett volna, mint ha csak a szalonból :)

Ma kiszedtem a 2 papilloma az alsó szemhéj! Bevallom, nagyon félnek a műveletet. Köszönjük A. Volkov ezt az eljárást! Mindent gyorsan és szakszerűen. És szinte nem fáj! És köszönet az ápolók, akik segítettek neki. Ezek az emberek az Isten! Köszönjük!

Volt a klinikán, „Vallex M”, akkor tanácsolta, hogy a barátom. Szeretném hangsúlyozni, a kontúrt az ajkak. Szerettem a szakember (Kolieva Madina), és a munkát, amit tett. Nagyon szép nő úgy érzi, hogy a keze tele. A lényeg, hogy én kényelmes volt. Már egy hónap, és elégedett vagyok az eredménnyel. Az egyetlen negatív - kellett várni a folyosón.

Szükségesnek tartom, hogy tájékoztasson a faragatlan hozzáállás a klinika személyzete Vallex M az ügyfeleknek. Rátérve akut betegség a bőr, mivel a tavaszi virágzás néhány növény, nem kap egy lehetőséget, hogy konzultáljon egy csodálatos orvos, hogy a fellebbezést segítségért sok éven át. Abban az időben ez volt a rekord a hónap előre, és én erősen gátolt tanácsot kérni. De szerencsém volt találkozni a főorvos Vallex M Helena Gubanova. Ő kegyesen. további ›

Bár ez esztétikai orvoslás, de még mindig az első helyen - ez a gyógyszer! Megközelítés az, hogy még az orvosok-kollégák „csak vparit” (elnézést a zsargon). Nem számít -, hogy ez a gyógyszer szeminárium vagy konferencia, stb A lényeg az, hogy egy ember jött, hogy tanuljon valamit, és végül rájön, hogy vissza kell térnie, és sokszor minden alkalommal fizetni egy csomó pénzt ...

Ismételten eltelt képzés a vállalat Vallex M és egy felhasználó által a termék szakmailag (dermatocosmetology). Minden edzők, tanárok és az orvosok nagyon hozzáértő és érdekes - egy különleges köszönöm a tájékoztató szemináriumok. Azonban nem tudok segíteni, de vegye figyelembe a hátrányai. Vezetők a cég nem megfelelően képzett dolgozni az ügyfelekkel, különösen abban az esetben a viták és helyzetek. Ez vonatkozik a munka mind az irodában, és kiállításokon. Az egyetlen cég. további ›

Kapcsolódó cikkek