UAE teve faj vagy félig én országomat egy teve

Camel Racing - a hagyományos szórakoztató UAE lakosok, a szerencsejáték és izgalmas esemény. Versenyek a „hajó a sivatagban” elégedett a jelenlegi professzionális sport. Ez atlétika a tevék! „Fiúk” és a „lányok” külön futnak. Camel mellesleg gyorsabban fusson.

Camel tudja fejleszteni a feltűnő sebességgel rövid távolságokra - akár 65 km / h, és a hosszú - 40 km / h (ahol is a sebesség tudnak futni egy órát)!

A verseny után, mint illik egy igazi profi sportolók, a résztvevők a verseny a doppingellenőrzés.

Még egy közönséges itt az EAE hobby nem olcsó, és még fut tevék itt - nagyon drága öröm. És egy jó származású és múlttal győzelem - mesésen drága! Ár ilyen teve mehet akár 1 millió dollár! És nem is csoda. Amellett, hogy, hogy a tulajdonos a győztes teve nagyon tekintélyes, így ez is nagyon jövedelmező. Bíró magadnak: a nyereményalap világszínvonalú versenyek az EAE elnök-kupa - $ 1.000.000.

Gyakran előfordul, hogy a nyertesek kapnak díjakat a luxusautók vagy arany kard. Annyi tulajdonosok dromedár kereken megtagadja, hogy eladja az állatokat - miért veszíti el a tyúkot az arany tojást?

És az utóbbi időben zsokék fokozatosan felváltja ... robotokat. A robot Jockey súlya mindössze 2,3 kg és távvezérelhető.

Ez az ősi hagyományok kapcsolódnak a legújabb technológiai fejlesztéseket.