9 evett nyers pogácsákat

Emlékezetben vicc. Ezután volt egy másik bokszoló, és én éppen vakációzott vele a faluban, a nagymamám :) Granny gyúrt tésztát reggel, annak érdekében, hogy süteményeket sütni az esti órákban. Minden hozta telefizor elmentem egy kést, jött vissza, és rájöttem, hogy valahol elfelejtette tésztát. Keresés egy órát, én kínozták nem kifejezetten elrejtettem. Akkor jöjjön el hozzánk. Fed és mukoryly boxer ült az asztal alatt - rejtett :)))) öntött egy csomó olaj benne, és minden éjszaka nagymamám kergette a kályha - a tesztet a hasa nem emelkedett túl a hit :))


Gyermeke egészsége, minden rendben lesz.

Köszönöm mindenkinek.
Azt jelenti: szép szörnyeteg aludt egész éjjel, nyugodtan várta a reggeli séta, egy jó séta, hazatért, és azt akarja, hogy enni. De én nem engedte, ha ha, mert néhány betegség (meglepő, mi?) Még mindig létezik. Igaz kicsi.
Let it out :))

Van egy pásztor a hét hónapos koruk egyszer elhagyta otthon egyedül nahozyaynichalas :) evett 2 cipót műve poeletelenovoy csomagot, körülbelül 1 kg kolbász így ugyanaz a celofán, és egyes esetekben 600 g pechenya.Vo aztán volt egy ilyen félelem, még kutya szakadt, mint a szürke kecske, de minden dolgoztak ki :)), így ez trogloditiha este, és kérte, hogy enni: 004: .A valószínűleg probléma a kutyák úgynevezett típusú magasabb idegi aktivitás, azok mind a fájdalom a csacsi vesz egy csomó energiát, illetve és feltölti az igény egy csomó, így söpörni minden, ami nem, stb ikolocheno!

Fura, hostess, és az én 8 hónapos Labra semmi sem húzta le, de a friss hús az asztalra szabadság, értelmiségiek palacsinta, de a 3 éves gyermeket a kezében az összes sestnoe elhúzódik, mint megtudjuk a fülsiketítő sír lánya. ))

Pite - képtelenség. Anyukám taksika részeg egyszer naftalin: 096. Alig mentve. Hogy nem kell ilyen szemetet ott. És a kutya shaval valahogy lábkrém. Akne tört ki, mint egy krokodil. De a legtöbb nem tűnt aggódik semmit.

Kapcsolódó cikkek