8 véleménye arról az elnök a moszkvai, Southern Butovo admirális Lazarev st 58

Srácok, lehet itt, és jó emberek, de tenyésztik pénz csak szégyentelenül! Olyan mértékben, hogy tartalmazza a szolgáltatási díjat, hogy meglátogatta a klinikán. A szolgáltatás díja - egy cipő és egy vízhűtő. Minden fog kerülni 250 rubelt. Minden alkalommal, amikor meglátogat. Cipő készült brokát, és a víz, amit látsz, a Jordán folyó. Tear akár csak három bőr mindenki számára. Még csak nem is kérdezni semmit, a beavatkozás után, és az orvos csak a recepción, és kertelés nélkül írja Ön egyéb kezelések. Azt kellene - nem szükséges, de megy előre, és csinálni! Röviden, egy átverés. további ›

Elégedetlen a klinika „Az elnök” a Butovo. Először tenyésztették a panoráma képet az állkapocs (800 o.), Amely nem szükséges számomra, mert nem volt probléma az íny. Jómagam úgy döntött, hogy nem volt a fogágy (olvasni az interneten tünetek) amelynek során megállapodtak (nevezetesen orvos Larisa Sitnikova), és volt, hogy bánnak velem, csak tőle, mely teljes körű szolgáltatást (költség 30 t. Rub.) Mondván volt nagy probléma az íny. Azt sem igazán értem, hogy van ez már felvett kezelésre. Rendben van. további ›

A fogak letört egy darab. Jelentkezhetek őket abban a reményben, hogy mentse a fogat. Röntgensugárzással, azt jelentette, hogy az idegi ryadom- ilyen fogak kezelésére haszontalan, + a szomszédos fogak, ami egy fekete pont a szavakat kiderült, hogy túl halálos gyógyíthatatlan. Tooth a pont kellett helyezni a koronát, és egy letört darab -Eltávolítás és behelyezi az implantátumot. De ugyanaz a X-ray a következő klinikán Kolibri- osztályvezető megjavítottam a letört fogak és fekete tochkoy- mondta általában ideális. De ő felajánlotta, hogy tiszta. további ›

Srácok, lehet itt, és jó emberek, de tenyésztik pénz csak szégyentelenül! Olyan mértékben, hogy tartalmazza a szolgáltatási díjat, hogy meglátogatta a klinikán. A szolgáltatás díja - egy cipő és egy vízhűtő. Minden fog kerülni 250 rubelt. Minden alkalommal, amikor meglátogat. Cipő készült brokát, és a víz, amit látsz, a Jordán folyó. Tear akár csak három bőr mindenki számára. Még csak nem is kérdezni semmit, a beavatkozás után, és az orvos csak a recepción, és kertelés nélkül írja Ön egyéb kezelések. Azt kellene - nem szükséges, de megy előre, és csinálni! Röviden, egy átverés. további ›

Elégedetlen a klinika „Az elnök” a Butovo. Először tenyésztették a panoráma képet az állkapocs (800 o.), Amely nem szükséges számomra, mert nem volt probléma az íny. Jómagam úgy döntött, hogy nem volt a fogágy (olvasni az interneten tünetek) amelynek során megállapodtak (nevezetesen orvos Larisa Sitnikova), és volt, hogy bánnak velem, csak tőle, mely teljes körű szolgáltatást (költség 30 t. Rub.) Mondván volt nagy probléma az íny. Azt sem igazán értem, hogy van ez már felvett kezelésre. Rendben van. további ›

Azt fogorvoshoz „elnök” Dél Butovo. Azt lehet mondani, hogy a figyelmes és profi munka a fogorvos Kirik Oksana Petrovna, valamint a sebész Sychugova AV Ezek az orvosok szép megkérdezett és a fogászati ​​ellátást. Kívánok nekik további szakmai fejlődés.

Azt is kezelt fogak fogászati ​​„elnök”, de a nyomtatók, autópálya út, d.42. Egy figyelemre méltó orvos-terapeuta Shavina Oleg. Ő kigyógyított 7 fogak. Most megyek, csak egy látogatást, megpróbálom tartani őket, tökéletes állapotban. Tudom ajánlani ezt orvos, nagyon pontosan és hatékonyan elvégezni a munkájukat.

Köszönöm szépen, Sergey Anatoljevics Tsvetekovu érzékeny és szakmai hozzáállást betegeknél. Van egy jó szív és arany kezét. Örülök, hogy alkalmazzák a klinikán!

Úgy döntött, magát fehéríti a fogakat, beiratkozott a fogászatban „elnök” az 1. Dubrovskaya, az orvos azt mondta, hogy mielőtt fehérítés szükséges, hogy profgigienu, én aláírta a Mosaic Alexander, egy csodálatos orvos, fogak még egy kis fehérítő, orális éreztem enyhülni egy pár nap, jöttem fogfehérítés Galina, akarom mondani, az eljárás minden bizonnyal nem túl kellemes, de megéri, nem ismeri fel a fogait, az eredmény lenyűgöző!

Sok éven át, a férjem és én kezelik a klinikán. Nagyon elégedettek vagyunk a szolgáltatás minőségét. Clinic 100% -os biztonsággal az orvosok, ami meglátogatjuk.

Kapcsolódó cikkek