10 legérdekesebb tényeket forgatás „Törpök 2” a színfalak mögött, a film

Az alkotók intrika: a film bontakozik ki Párizsban, és meg fog jelenni a szürke Törpök. Megtudtuk, hogyan forgatták.

10 legérdekesebb tényeket forgatás „Törpök 2” a színfalak mögött, a film


1. forgatása során a helyszínen nem volt babák Törpök, rajzfilmfigurák „dorisovyvali” utána. Rendező: Raja Gosnell folytatást osztotta meg benyomásait e munkafolyamatok: „Szeretem, hogy lőni az ilyen filmeket, mert van egy csomó animált karakterek. Elmész az üres halmaz, és úgy gondolja: „Érdemes Törpök, majd elmegy a többi Törpök és megpaskolja a vállát. Ez szükséges ahhoz, hogy egy közeli, a második Törpök, amely bekapcsolja”. Hasonlóképpen, dolgoztunk az első film, amit lövés mintha Törpök volt a keretben. Úgy képzelem, hogy ők, próbáltunk babákkal. Forgatás közben nem babák a képen, persze, nem volt. Törpök hozzá később a számítógépes animáció. "


2. Színészek a forgatáson szemébe nézett egy láthatatlan Smurfs miatt a régi vágású módon. Az egyik a vizuális hatásokat, amely megkülönbözteti a második része a „The Smurfs” az első volt, a technológia, amely lehetővé teszi, hogy pontosan meghatározza az irányt tekintve a színész. „A munka az első film, azt találtuk, hogy a színészek is nagyon nehéz nyomon követni a lépéseket, de ugyanakkor láthatatlan Smurfs - magyarázta a különleges hatások felügyelő Richard R. Hoover. - Mi lehet kijavítani a markerek a falakon, de kopogtat fókusz pillantásra és úgy nézett ki természetellenes. " Szakértő újkeletű speciális effektusok állítja, hogy megoldja ezt a problémát, képes volt szinte a régi vágású módon: „Az, hogy része a szoba, ahol az volt az elképzelés a Törpök, helyeztünk egy kis doboz drót, és csatolni kell a végén a piros pont. A telepítés során ez a rovat nem probléma retusált, de a színész szemébe nézett egyenesen a szemébe Törpök. "

10 legérdekesebb tényeket forgatás „Törpök 2” a színfalak mögött, a film

3. Néhány jeleneteket forgatták helyeken Párizsban, ahol senki sem forgatás előtt. „Én, mint rendező, különösen érdekelt mi kaland bontakozik ki Párizs - mondja Raja Gosnell, aki rendezte az első film. - Egyes jelenetek lövés a helyeken, ahol senki előttünk volt a film nem lett eltávolítva. Mi hiányzott a színpadra a párizsi Operaház és az oszlopsor a Notre Dame. Mindannyian szerették Törpök, és a Jordan és a társ-producer Raphael Benole engedélyt kapott a városi hatóságok, hogy egy teljesen hihetetlen helyeken. Mi mást is álom rendező „Gosnell azt mondja, hogy a kedvenc jelenet a filmben - amelyek bizonyították a pompa Párizsban. „Az egyik jelenetben forgattunk a repülés gólyák Párizs - mondja a rendező. - Törpillát, Splinter és Fortress próbál menekülni folytatja a sarka Azrael. Ezek ugrik a hátán a gólyák a Tuileriák kertje, át a hatalmas lapátkerék komp, repül át a Szajna, majd - az oszlopsor Notre Dame, és az egyik szabadtéri kávézó. Flight végek köröznek a modell a Szabadság-szobor, amely telepítve van a Szajna. Egy másik jelenet, egy lapátkerék komp lebontja lábakkal és hengerelt az utcákon Párizsban. Volt egy másik vicces jelenet, amelyben a vár elvesztette az édességbolt. Komolyan bajt, és kénytelen elmenekülni a Párizs utcáin ..., scuttling a kocsi édesség. Lő ezek a jelenetek volt különösen szórakoztató. "


4. forgatása során a színészek kellett „kommunikálni” a vezeték csatlakozik a hegyét a marker. „Amellett, hogy a jeleneteket, amelyekben a színészek játszottak, voltak olyanok, amelyekben a szereplők kellett” kommunikálni „a vezeték csatlakozik a hegyét a marker. Voltak jelenetek, amelyekben az emberek egyáltalán nem voltak. Shoot nem könnyű, igényel különleges tervezési ismeretek és a vas fegyelmet. Minden nap a forgatáson a cég Raja hatalmas felismerés volt számomra „- mondja a producer” Smufrikov „Jordan Kerner.


5. Katy Perry nem beszél az ő hangját. Törpillát hangot kilencszeres jelölt a díjat „Grammy” Katy Perry. „Jó volt visszatérni a kedvenc hősnője - mondja. - Napokig kellett tölteni a próbán, mert már elég ideje elfelejteni részben a szerepet. Voicing Törpillát, beszéltem nem az ő hangját. Úgy érezte, mintha vettem egy követ száját, és megszórjuk őket tetején a cukrot. " „Kathy ment csak tökéletes erre a szerepre, mert sikerült megmutatni mindkét oldalán Törpillát - mondja a producer Jordan Kerner. - Bármi is történt vele hősnő, ő azonnal lépett a képet. Lehet aranyos és szórakoztató Törpillát, amely mindenki szereti a faluban. Másrészt, ez egy nagyon drámai karakter - elrabolt, elkülönül a többi Törpök, és attól félt, hogy soha nem láthatta a családját újra. Az elidegenedés, a magány, a félelem - ezek az érzelmek érezte artikulálnia Cathy. Azt is tudta, hogy megnyitják a humorista. Sőt, azt kapta a legtöbb humoros megjegyzéseket a film. Kiváló hatású ösztönök és kivételes humorérzékkel - csak amire szükség volt erre a szerepre. "

10 legérdekesebb tényeket forgatás „Törpök 2” a színfalak mögött, a film

6. Az egyik rajzfilmfigurák által hangoztatott honfitársunk. Aranyos, vidám Törpök kontár egy aranyszívű hangú színész Anton Yelchin orosz eredetű. Bevallotta, hogy ő visszatért a stúdióba, szinkronizálás azt az azonos öröm, amelyeket csomagolva egy meleg takarót nyirkos este. „Miközben dolgozik az első film, töltöttünk sok időt frissítésével minden árnyalatok a jellegét, a hős - a színész magyarázza. - Megbeszéltük összes - mivel ez kell hangoznia, mint a hangja, az a lényeg, hogy mit sír kellett közzé az elkövetkező trükk. Tehát ebben az időben nem tudtam pihenni, és élvezni a munkájukat. Nem tudok említeni azt a tényt, hogy a munka csak a stúdióban szinkronizálás színész ad hihetetlen szabadságot -, mert igazgatók voltak, szabadon módosíthatja és replikák, és az animáció maga közvetlenül a felvételi folyamat. " „Az első film muddler megtanulja, hogy nem kell csak egy kontár; akkor válhat a hős - folytatja Yelchin. - és ez a kérdés merül fel a folytatást. Wally újra és újra bizonyítja, hogy a kereső meg a nevét. De most úgy látja magát, mint egy hős. Ezért is szerepe volt, nagyon érdekes hangja. Nagyon tetszett ez a karakter a sokoldalúság - ez lehet az érzékeny és sérülékeny, de ugyanakkor vicces és hülye. Ó, igen, azt mondta, hogy - az igazi hős? Mert ha elfelejtette, akkor nagyon megsértődött. "


7. Hank Azaria legtöbb forgatás kellett kiabálni, kiabálni és üldözőbe valaki láthatatlan. A színész ismét játszott szerepét az őrült hatalomvágy a gonosz varázsló Gargamel. Azt állítja, hogy ez a szerep nem semmihez sem hasonlítható. „Mint ha talál magának egy teljesen más, ismeretlen világban - Azarov mondta. - Ez egy furcsa érzés. A forgatás meglehetősen hiú, tekintettel arra, hogy az idő nagy részében ordítottam, kiabáltam és üldözte valaki láthatatlan. Bár néha a helyszínre hozott élő macska, és aztán volt a keretben nem az. " A kép a Gargamel a film franchise Azáriának kéri gyermekkori emlékeket. „Kaptam egy esélyt, hogy menjen vissza a gyermekkor és játszani képzeletbeli emberek, - mondja a színész. - A fiatalkora volt három képzeletbeli barátja, akivel töltött sok időt. Számomra úgy tűnik, hogy ők vissza, csak ez alkalommal voltam valamiért nagyon dühös rájuk. Játszom egy képzeletbeli macska, mintha tudni, hogy a varázslatos integetett egy varázspálca, míg valaki a színfalak mögött évszak átadja az én különböző speciális effektusok. Ahogy a gyerekek mindannyian álmodtam róla. Aztán felnőttem, és az összes gyermekek álmai egyszer elfelejteni. És most ők vissza. Ez nagyon jó!”.

10 legérdekesebb tényeket forgatás „Törpök 2” a színfalak mögött, a film

8. Meow macska Azrael hangú férfi. Ez a macska - az egyetlen a gonosz varázsló Gargamel. „Nekem úgy tűnik, nagyon vicces, hogy ő olyan erős barátságot kötött egy macska, aki okosabb, mint ő, - mondja Azaria. - Cat mindent tud előre, és a mágus és a master-macska határozó érti minden szavát macska meows. " Szerint a producer Jordan Kerner, munka Azrael nehéz volt és egyértelmű. „Nincs kétség, Azrael hangja, - mondja a producer. - A macska nyávog, és Gargamel lenne válaszolni neki: „Miért vagy mérges? Ez annak a ténynek köszönhető, hogy elhagyta Párizst? „Bármely” miau „lehet 10 millió transzferek Gargamel.” A szerepe Azrael a keretben játszó macskák Chito, Krinkl és néhány csíkos páros. Voltak jelenetek, ahol Azrael bizonyítja eléggé hihetetlen arckifejezéseket, míg mások szükség egy teljesen festett macska a számítógépen. Ezt a feladatot bízzák a szakemberek a számítógépes grafika stúdió Sony Pictures Imageworks. Nyávog macska hangot veterán animációs másolás Frank Welker.


9. létrehozásához make-up gonosz varázsló Gargamel vett két órát minden nap. Minden reggel, Hank Azaria töltött néhány óra az öltözőben, a szó szoros értelmében élnek a képet. „Borotvált pástétom, tincsei, hogy ki a” fodrász”, görbe fogak - ez kísérete Hank teljesen megváltozott, mind külsőleg, mind belsőleg, - mondja vezetője smink Todd Tucker. - Amikor rótt rá smink, Hank szó átalakulni Gargamel”. „Ruháit varrták számlát él és púp - egészíti Tucker. - Így a testtartást és a járás megváltozott. Általában bármely gesztus lett groteszk, bár Hank rendkívül furcsa. " „Ő fel egy csomó smink, egymásra az arcon, elviselte a napi borotválkozás fejét, nem panaszkodott, még akkor is ragadt száját vtavnuyu állkapocs óriás fogak. Éppen ellenkezőleg, úgy tűnt, hogy élvezi a szerepét. Különben is, ő felkelt a platform hihetetlen dolgokat „- teszi hozzá producer Jordan Kerner. Az átalakulás a színész a gonosz varázsló rendszerint körülbelül két órán át. Körülbelül 90 perc alatt költöttek a make-up, egy másik 20 vagy 30 perc alatt a feje Azáriának dolgozott fodrászok.

10 legérdekesebb tényeket forgatás „Törpök 2” a színfalak mögött, a film

10. A legénység megnyitotta a hozzáférést az összes környező épületek a párizsi Operaház, a legendás „Grand Opera”. Van a cselekmény a show ruha Gargamel. Termelés tervező Bill Bauer úgy döntött, hogy az épület kialakítása összhangban van a rejtélyes személyiség Gargamel. „Mi lövés ott két napig, az első - a reakció a közönség, majd - valóban fenséges épület”, - mondja a művész. Crew nyitott hozzáférést biztosít az összes környező épületek, beleértve a magán méhes található, a tető az épület. A pletykák szerint a méz a méhészet ez tekinthető a legízletesebb a Franciaországban.

Kapcsolódó cikkek