1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Írások Denis Povaga. Megmondom szörnyű történet ...

Hosszú ideig, az egyik oldalon nem tudta fogadni a látogatókat Yandex keresést. Ők voltak, de elhanyagolható volt. És cikkeket is írt, csak Yandex nem akar, mint a helyszínen. A legérdekesebb az, hogy a domain volt hangolva, és elég felismerhető. Sokan irigylik ilyen domaint!

És cikkeket írtak már több, mint 30 egység, míg a vendégek nem akar találni ezen az oldalon. Milyen horror .... Yandex nem csak vzljubili ezen az oldalon az elejétől, vagy akár egy kicsit korábban, abban az időben, amikor a mássalhangzó domén alatt vezették a korábbi tulajdonos a szűrőt. Ez is előfordul, bár ez elég ritka! A bolshinsvo esetben valamennyi végzetes hibákat, amelyek vágott a vendégek a keresést, adódhat a helytelen tartalom, amely magában foglalja a munka a rossz címeket vagy banális betörés oldalon. Mi, az úton - a leggyakrabban a praxisomban.

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

És ha megy vissza a története az oldalon, amely nem szeretné megkapni az első látogatók, ez a webmester segítségével pontosan meghatározni, hogy mi a webhely rosszul. Ennek eredményeként munkálatok végeztek, amelynek köszönhetően a helyszínen megkezdte a rangsorban közel a top 10 eredményt, és az első látogató ment.

Ma, az oldal nagyon jó, és ez vár egy boldog jövőt. Az ő személyes felügyelete!

Tehát, ha több mint 30 cikket, de a látogatók még mindig kevesebb, mint 100 ember egy nap, akkor meg kell, hogy ellenőrizze, mi megy rosszul. Valószínűleg a webhely nem jól rangsorolva a kereső, és minden működik, hogy töltse és fenntartása a helyszínen - hiába.

Van egy másik gyakori helyzet, amikor a látogatók ma, és egy nap, Yandex vagy kiadni a webhely keresést, vagy csökkenti a legalacsonyabb helyzetbe. A bolshinsvo esetben a helyszínen kezd mutatni az álláspontok -50. -80. Tehát gondolom magad, ha ma te kérésére a felső 3 eredményt, és jó ellátás, hogy egy nap, a helyzet az legyek, és ugyanazt a lekérdezést, de az oldalon 84 pozíciók Yandex, és persze, senki nem fogja megtalálni a webhely között több száz más. Csak, hogy a helyes - akkor lehet biztonságos a hely, és biztosak vagyunk benne, hogy a jövőben.

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Tudod, mit szabtak megsértése és a biztonsági fenyegetések a webhelyen?

A szó a forma - lépésről lépésre, fotókkal ...

és ez nem igaz?

azok, akik megértik, csepp csendesen. És azok, akik nem értik - ellenőrizzük minden cím az osztályban bloggerek.

Továbbra is alkalmazni kell ezeket a szavakat a cím? Hát igen ...

By the way, a probléma úgy döntöttem, 2 napig, és a helyszínen vissza a kereső, és a forgalom jön ma:

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Ez történt a helyszínen, hogy yveden ki a szűrőt, az első 24 órában. Yandex azonnal felvette a keresés, és hagyja, hogy az első közlekedési ... Innentől a történet alapján kerül weboldal, amely részt vesz a 10 000 látogató naponta! Egy kicsit később, meg fogom mutatni ezen az oldalon ... Tartsd szemmel a blog!

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Így a webmester Yandex van 4 fajta vizsgálatok oldalakat, amelyek mindegyike lehet osztani egy másik csoportja nevében problémákat. De nem minden problémát nem lehet figyelmen kívül hagyni. Ha figyelmen kívül hagyjuk a végzetes hibát (ami mellesleg tűnhet hirtelen), akkor búcsút a honlapon!

Itt van, amit ír Yandex:

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Ez az utolsó feladat (halálos), és találkoztam a gyakorlatban a múlt héten, ami egy szűrő szegmens, mindössze 18 darabot a területen, akik nem tudják, és lépni a saját! 18 szűrők csak a fülek - felderített jogsértések és biztonsági problémákat. El tudja képzelni?

Itt van, amit ír Yandex segítséget, csak a Biztonság fülre, és Jogsértések:

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Legfrissebb hírek ...

A történelem vége, azt akarom mondani, hogy most már minden a telek ellenőrzés alatt, és nem kell aggódni.

Folytatjuk a munkát, és verjük új rekordot!

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Egy másik érdekes hely, amit szeretnék ajánlani az olvasóknak, akik korrigált saját kezében (sokan azt mondják, ha veszem fel a site - sikerülni fog ...), és most is a tanulás - egy kulináris blog Tatiana.

Itt van, amit ... Láttad már?

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Azt javasoljuk, olvassa el. Tatiana is ír recepteket. Ajánlása találkozik, akik nem tudják, ...

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Azt elfelejtettem mondani, hogy a blog egy egyszerű recept - ez lesz még egy projekt egy sikertörténet. Így az elmúlt évben, írtam több mint 100 sikertörténet. Valamivel több, mint 40 ember az osztályban bloggerek. Aki nincs velünk? Tartsd szemmel a blog, megmutatjuk, hogyan lehet növelni a blogot, hogy az első 1000 látogató egy nap, és azt fogja mondani a titkot a gyors növekedés. Terveink szerint az év végéig, hogy a blog 3000 látogató naponta. Minden, amire szüksége van a blog már létre, és a helyén jól rangsorolva a keresés ...

Most már csak 96 látogató naponta

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Fix hibák a keresést, nasroen sablon, hogy egy nagy forgalmú a keresést. Továbbá, a módosított tartalom és korrigálni fejléceket. Minden rendben lesz!

1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

By the way, közelebb az őszi szezonban, akkor végezzen új feladatokhoz vezet a blogok a diákok 10 000 látogató naponta. Beállítottam komolyan! ))

Azok, akik nem akarnak mozogni velünk, kizárásra kerülnek. Valami ilyesmi!

  • 1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Ja, Dennis valóban nagyon szörnyű történet.
És ha nem a támogatást, akkor esik az oldalamon edrene - fütyülnek. Újra és újra százszor újra, ha a „tea” (magam), bízik a szakemberek. Mivel oly sok buktatókat, amelyek még csak nem is valami ötlete. Hogy lehet egy független blog, ha nem különleges. Denis, csak a gyors és szakszerű beavatkozás mentette meg az oldalon. Olyan gyorsan történt, hogy először nem is veszik észre, hogy mennyi minden súlyos. Aztán rájött, és van egy sokk. Nagyon örülök, hogy én egy csoportos képzés, és bízik abban, hogy az a mecenatúra, én sikerül. Mérhetetlenül hálás.

válasz
  • 1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

Már 140 ember. Kiváló! Most a legfontosabb dolog, hogy továbbra is, és a forgalom nő fel.

válasz
  • 1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

    Sőt, ha nem tudom, hol lehet elakad, ha nem szakértő egy adott területen. És milyen jó, ha van egy személy - tanár, aki figyelemmel kíséri a hibák és idő „hogy elterjedt szalma”, hogy ha leesik, ez nem volt annyira fájdalmas! Dennis, köszönöm!

    Szia Denis Köszönöm szépen ezt a kiváló cikket a tény, hogy én pontosan ugyanazt a hibát a helyszínen már nem kap forgalmat a keresést. Most már tudom, mi a probléma, és próbálja megoldani később ... ..

    válasz
  • 1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

    Még mindig csak írjon cikkeket. Hogyan megtudja, hány látogató az oldalamon? Tudom, hogy még túl korai lenne gondolni. De tudni akarjuk, hogyan lehet ezt ellenőrizni.

    válasz
    • 1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

    Hat hónappal később, miután 50 cikkek, tegye a jelenléti számláló

    válasz
    • 1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

    Blogolás - a tudomány, és ha nem volt Dennis, a blogom nézett volna ki, teljesen más, és talán nem működik egyáltalán. Annak ellenére, hogy nagyon fiatal volt (kevesebb mint három hónap), az eredmények már láthatóak. Apránként, a blog van töltve, ez növeli részvétel. Továbbá, köszönhetően a fiúk, akik találkoztam a School of bloggerek. Ők mindig is támogatta, azt sugallják, megosszák tapasztalataikat. Sok szerencsét!

    Denis, valamint rájössz, hogy a probléma a hírek?

    válasz
    • 1. Végzetes hiba Yandex webmestere spamnye fejléceket, hogy 100% -ban fogja tönkretenni a honlapon!

    Én magam, mint egy kereső robot Yandex)), míg a vele együtt dolgozni, azt hiszem, talán is. És nézi az oldalt. minden világossá válik)

    Denis és úgy gondolja, az azonos címmel és a szalagcímek sok oldalt (azaz ismétlődő cím H1) informatsionnika vezethet egy ilyen szűrőt?

    Kapcsolódó cikkek