Mit és hogyan került a mérkőzés Zenit - Dynamo

Biztos vagyok benne, hogy sok játékos fogadások fogadóirodák kapott visszatérítést, mivel ez a meccs nem volt zavorshon szabványos módon, ő szakította dühös rajongók Zenith csapat.

Ez történt 84 percig, amikor mérges nem rajongók futott a pályára, és elkezdte verni Dynamo játékosok, és ezáltal megzavarják a találkozón. Ez legfőbb mérkőzés játékvezető Ivanov a Rostov-on-Don, kénytelen volt megállítani teljesen, és vezeti a csapatot, hogy podtribunnogo szobában. Honnan jött a hír, hogy a mérkőzés napján nem fejeződik be rosszul.

Nyilvánvaló, hogy ez volt a tervezett intézkedés elsősorban a szervezők, melyeket fel kell keresni a soraiban közvetlen versenytársak Zenith, mert most a szankciókat, amelyek alkalmazzák a Zenith csapat nagyon nehéz lesz - ez egy technikai vereség, 0-3. Bár akkor is, ha a csapat fog adni a lehetőséget, hogy a játék, nem valószínű, hogy a többi négy perccel a rendes játékidő támadás Zenit hogy képes legyen pontszám 2 gól.

Rajongók ismét elrontotta egy érdekes meccset, mint az események alakulásában, már 5 perc alatt, Peter vette át a vezetést, de aztán a csapat képtelen volt visszatartani a támadás a Dynamo és gólokat Yusupov Fernandosa, játék Kuranyi és a pontszám 1-4. De ez még mindig nem ért véget röviddel a balsorsú incidens Kerzhakov sikerült, hogy egy egész kicsit a játék után rúgott gól, az elméjét nyilvánvaló volt, hogy tele volt energiával és a vágy, hogy szerezz több, de kiderült, nem egészen, hogy mit akarnak labdarúgó funkcionáriusok.

Akár alkalmazhat szankciókat, hogy ez a klub fogadóirodák azt mondják, hogy nehéz, de lehetséges képviselői fogadási meg kell vizsgálni minden olyan szankciókat elleni küzdelem bundázás és a felháborodás a rajongók, például nem tartalmazza a labdarúgó klub a vonal alatt 5 hivatalos meccset. Természetesen ez nem a fellebbezés, de bizonyos szempontból - nem lenne elég csak büntetés.

Érdemes megjegyezni, hogy a meccs után a játékosok bukméker Paris Match kapták ajánlatot egy visszatérítést, ha bármilyen probléma a visszatérését a tét lehetősége van arra, hogy alkalmazza az „első Bukmeker Arbitrage”, ahol a tapasztalt szakemberek segítenek kap vissza a pénzét ami lebegett a bukméker, akkor is, ha ez a tét kerül Mindenesetre, akkor mindig segít, nem tévedés, mert a legfontosabb elv a sport - tisztességes játékot, és ez része a sport fogadóirodák.