A londoni derbi - Chelsea - és - Fulham - kötött

A mérkőzés a 33. fordulóban a Premier League, „Fulham” és a „Chelsea” nem mutatják a győztes - 1: 1. Eredmény a visszaesés az első felében nyitotta meg a „arisztokraták”, égetés 11 méteres sikerült Frank Lampard. A hazai csapat térülnek csak 10 perccel a vége előtt a mérkőzés. Gyors összes után a „Corner” Clint Dempsey.

Match makacs volt, és egy csomó pontozási esélye ellenfél nem hozott létre. Az első felében a konfrontáció kupakos ellentmondásos játékvezető döntését, hogy jelöljön ki egy büntetőrúgás a kapu a házigazdák. Szerint Clattenburg, Murphy a szabályok ellen hengerelt alatt Kalou a saját tizenhatosán belül. Frank Lampard 11 méteres volt erősebb ausztrál őr kapu „Fulham” Mark Schwarzer. A második felében, éppen ellenkezőleg, volt jellemző magas színvonalú futball a teljesítménye a házigazdák - „kertészek” több „kék” rendelkezett a labdát, és változóan megtámadta. Az eredmény nem sokáig váratott magára. 82 perc elteltével egy fejlécet Dempsey kiegyenlíti a házigazdák.

Megjegyezzük, hogy az orosz légiós „Fulham” Pavel Pogrebnyak részvételi nem játszott. Paul továbbra is vissza sérüléséből az előző ülésen a csapat.