2. rész

Köszönet mindenkinek, aki feliratkozott rám. Megpróbálom megfelelnek az elvárásoknak.

Légy ügyvéd arra késztetett, hogy abban az időben kapcsolatban volt az apám egy bűncselekmény az a tény, gondatlanság. Ennek eredményeként elítélte feltételesen.

Tudtam, hogy ez egy politikai döntés, mert akkoriban viszonylag magas pozícióba, és a 90-es évek lenne úgy mozog. (Később, a felsőbb szintű bíróság, ő felmentették és megtartotta az állását)

Ez lenyomatot hagyott választja leendő szakma. Úgy döntött, hogy lesz egy ügyvéd. Azt mondta, a szülei által választott és támogatott engem.

Azt lehalkította a jogi egyetemre, és tanulmányozni kezdte. Nos, hogyan kell tanulni, csak az ülés előtt ment, és a munkaszakaszok és éltem egy nagyon szórakoztató. Potrahivat lányok, lógni a barátokkal, nos, általában minden. Miközben becsukta maga pénz nélkül, de a háromszoros.

A harmadik évben vettem egy ügyvéd, hogy ő a család barátja. A munka egy másik városban, és volt, hogy nagyon korán. Lök a buszon, hogy kapnánk az áhított élmény - egy ügyvéd. Kaptam kis feladat, és vittem el figyelmesen. Minimum fizetett munkabér, de nem ez volt a legfontosabb dolog számomra, és fontos volt, hogy ellentétben az osztálytársaim ügyvéd volt.

Közvetlenül az érettségi után, én telepedett dolgozni a felügyeleti szerv, amely érvényesíti a törvény. A fizetés nagyon kicsi volt, de semmi baj ezzel, én lemondott. Később előléptették és 23. lettem vezető szakértője ebben az intézményben.

És miután egy bizonyos működési időszak határozott: #xAB; Nos bassza meg ... én más munkát keresni, mert a család kellett etetni, és nem elég a pénz, és hogy kenőpénzt, nem akartam, és nem tudja, hogyan kell # xbb;.

Elkezdtem keresni, amit szeretek, és célom, mint én lett csak a bíró mellett én 25 és átmentem a korhatárt. De bassza meg ... mint nekem túl sok az azonos kívánt babosiki amit nem tettem.

És akkor azt gondoltam, ha nem próbálja meg, hogy legyen egy ügyvéd ... tudok keresni ugyanazt az összeget, mint a bíró, az egyetlen fejfájás kevesebb. (Mint tévedtem)

Mérlegelése után minden előnye és hátránya, rájöttem, hogy ez pontosan mire van szükségem, és elment az ügyvéd kamra, hogy megtudja, mi kell ahhoz, hogy advokatstva.

Selejtező, a vizsgák kaptam állapotát, valamint a 25 lettem - Azt hittem, #xAB; meredek # xbb; ügyvéd. Igen fasz van ... egy normális élet volt szükség az ügyfelek. De hol kell kérni őket, zöld megaadvokatu nagyszerű volt, és nehezen kivitelezhető feladat.

De erről bővebben később a következő részben.