13 kilogramm a szerepe vérfarkas

13 kilogramm a szerepe vérfarkas
Még csak 17 éves, és ő lett a globális híresség. Nemrég érettségizett és ugyanakkor kénytelen elrejteni a paparazzik. És az utóbbi, a második a sorban, az ő filmes munkája kellett, hogy szó szerint felnőni a közönség előtt.

Actor Taylor Lautner, csillag a film sorozat „Twilight”, szükséges volt megmutatni közvetlenül a képernyőn, hogyan lehet gyorsan fejleszteni szép vérfarkasok. Fiatal ember összeszedte magát, összeszedte magát, és elkezdte. ott.

„Ettem sok hasznos termékek és igyekezett kiküszöbölni a káros termékek - mondja Lautner -. Mindig valami rágni Had táplálékra kétóránként Ez volt a legnehezebb számomra, őszintén tudtam, hogy szükséges az utam, én ... tettem. én az irányítást, és dolgozott ki. "

Szerint a színész, aki túlsúlyos volt ebben az üzemmódban a készülék nincs lőtt, mert nagyon aktívan részt vesz a testmozgás. Sessions az edzőteremben, akkor váltakoztak reggeli, ebéd, délutáni tea és vacsora, valamint számos „snack”.

Sikerült szert harminc font (13,5 kg) - és mindez csak az izmokat. Az eredmény lenyűgöző volt. és Taylor karaktere a képernyőn fordult egy félénk fiú, ez volt a „Twilight”, a luxus, erős és bátor, jóképű hős, „New Moon”.

De kezdetben kevesen hitték, hogy egy ilyen átalakulás elvileg lehetséges. A film rendezője változások gondolta, hogy a forgatókönyvet kell történjen Jacob Black az első és a második rész a film, túl sok egy színész, így a terv, hogy másik művész ezt a szerepet.

13 kilogramm a szerepe vérfarkas
Lautner kétségbeesetten akarta tartani a szerep neki, ezért azt ígérte a rendező, hogy a lehetetlennek tűnő - nő olyan gyorsan, mint ezt a vérfarkasok a vámpír saga.

Mint írta a közelmúltban, „National Enquirer” magazin, izomnövekedésnek a 17 éves Lautner természetellenes, ezért amint megáll enni egy csomó, és vegyen részt tömeg azonnal megy :. „Az ő normális állapot Taylor sokkal sovány tömeg set küzdelem volt neki , amit meg is nyert, mert általában szereti leküzdeni az akadályokat. tetszik neki harcművészet, így könnyű elviselni képzés., hogy van egy szép anyagcserét. ezért sikerült miatt fokozott táplálkozás és a sport pontszám csak az izomtömeget. "

„De most, Lautner megszűnt hogy érzi magát, ő fél, hogy elveszti egészségét, mivel a hirtelen súly ingadozások és a helytelen, túlzott az élelem, hogy miért ő fog veszíteni legalább kilenc kilogramm amikor elkészültek a felvételek minden alkatrész ..” Twilight”, - azt a NE cikket.

Egyes bulvárlapok azt írta, hogy Taylor állítólag utálja a megváltozott testet. mert az ilyen megjelenés, nem felel meg a belső világot. Hogy ez igaz vagy sem, nehéz megmondani, mert Lautner nem fejezte negatív hozzáállása a nyilvánosság előtt.

Ezen kívül azt komolyan aggódik a túlzott, az ő véleménye, a figyelmet a paparazzik. „Ezzel soha nem lehet megszokni, mert ez nem normális, amikor az emberek fotózni mindent, amit csinál - mondta a fiatal színész egy interjúban a fiatalok változata a híres Vogue magazin -. Csak ki kell próbálni, hogy nem teszi lehetővé ezeknek az embereknek, hogy bántani, hogy beavatkozzon a az életét. De ez nagyon nehéz. "

Kapcsolódó cikkek