13 értékelés a harmónia a kényelem Minszk g Kirov utca, 19

Ez tökéletesen működött! Megérkezett gyorsan, mindent alaposan - az eredmény elégedett! Megállapított felső a hálószoba, nappali és fürdőszoba. Annak ellenére, hogy a telepítés végezték fényes festmények - a mennyezeten nincs ujjlenyomat. Szerelők munka kesztyű, bútor nem sérült, törmelék eltávolítása számára. Mi továbbra is alkalmazni kell a cég, „Harmónia a komfort”. Különösen, megtanulták, hogy a cég rendelhető háttérképek és a kép a mi esküvő. Köszönöm a szolgáltatás és kedvezmények!

Ismét a cég fellebbezett a „Harmónia kényelmet”, hogy kötelezze a mennyezet, és elégedettek voltak a munkát. Valóban, a munka gyorsan, pontosan és a lélek. Mennyezet nem csak össze, és hozzon létre! Minden csak tökéletes! Köszönöm az ilyen hozzáállás! Nagy!

Én elégedett volt! Minden tettünk gyorsan, pontosan és nagyon-nagyon szép. Nagyon barátságos személyzet, szép szerelők. Minden elmagyarázták, bemutassák és megszámoltuk. Elégedett az ár, kedvezményt kapott a hangerő. Ezt megelőzően, amikor még úgynevezett maguk javasolták kiszámításához a mennyezet részvényárak. E. Nem hallgatott, azt mentheti meg!

A második alkalommal a gyönyör

Beleszerettem a cég harmónia a kényelem az első találkozón. Akkor mi mindent szépen, gyorsan és szépen. Így elhatároztam, hogy rendelni ismét a többi helyiségben a mennyezet a cég - és nem vész el. Szerelők voltak mások, de kész olyan jó, mint az első alkalommal! Amikor újra érdekében kapok egy jó kedvezmény.

A társaság „Harmónia a komfort” foglalkozott először, hogy én meg fényes stretch felső határt. A személyzet minden, akikkel találkozott a folyamat az együttműködés, az illetékesek, intelligens srácok. Munkát gyorsan, pontosan és hatékonyan! Azt ajánlom!

„A harmónia a kényelem” - ez tényleg egy szakembergárda! Nagyon szép nem csak rázza a gyümölcsét munkájuk, hanem a kommunikáció. Mindig tanácsot, segítséget és azt nem tagadhatja! Rendelje meg a mennyezet a vállalat a második alkalommal, és nagyon boldog!

Azért választottam a cég jó kritikákat. De nagyon csalódott! És senki nem fogja ajánlani! Az első benyomás nagyon jó volt, jött az igazgató megállt, nézett szép, egy cipő. Osztály! Én a munkát 100! Beleegyeztem a telepítés egy bizonyos időpontban. És nyugodt voltam, amíg az utolsó pillanatban. A nap a telepítés előtt hívjon a call center, és mi ismét obgovarivayem tér és a telepítési idő. A nap a szerelés és a megadott időpontban, nem kéri, nem alkalmazott. Muszáj. további ›

Telepítése mennyezeti öntjük számunkra igazi rémálom. Rémálom formájában elvesztegetett időt és az idegeket és az állandó takarítás. Az egész kezdődött azzal a ténnyel, hogy a mérő nem helyesen rámutatott a szerződésben méret a mennyezet. Volt, hogy a mennyezet az egész lakást, mert az ő hibáit szerelők csapat hozott csak csíkok a padló a lakás. Ez volt az első napja telepítése mennyezet. Az egész nap a zaj és a por, és az azt követő takarítás. Miután a mérő jött hozzánk, és úgy döntött a ő hibája, ő került sor. további ›

Jó napot! Szeretném megosztani veletek tapasztalattal rendelkezik ezen a „cég”. Felajánlotta a poszt vezetője a regionális osztály. Képezte Minszk és a harc) megfagyott egy kicsit, megölte a saját autó, és ez nem kerül kifizetésre. 2 hét munka egy fillért nem kaptam, bár szerződést nyert (néhány nagyon nagy összegeket). A múlt héten visszavonult a mai napig „jam holnap” nem veszi fel a telefont. Azt tanácsolom senkinek, hogy ne vegyenek részt ezzel a céggel! Leírom részletesebben később.

Nem volt nagyon boldog volt a végzett munka minőségét és a szolgáltatások (különösen a munkát a vezető osztály minőségi Denis). Sok hibák az ellátási gyenge minőségű izzók, vonakodás, hogy megszüntesse a ugyanaz a hiányosságokat. Senki sem állítaná, ez a társaság. 8029 199 13 27.

Azért választottam a cég jó kritikákat. De nagyon csalódott! És senki nem fogja ajánlani! Az első benyomás nagyon jó volt, jött az igazgató megállt, nézett szép, egy cipő. Osztály! Én a munkát 100! Beleegyeztem a telepítés egy bizonyos időpontban. És nyugodt voltam, amíg az utolsó pillanatban. A nap a telepítés előtt hívjon a call center, és mi ismét obgovarivayem tér és a telepítési idő. A nap a szerelés és a megadott időpontban, nem kéri, nem alkalmazott. Muszáj. további ›

Telepítése mennyezeti öntjük számunkra igazi rémálom. Rémálom formájában elvesztegetett időt és az idegeket és az állandó takarítás. Az egész kezdődött azzal a ténnyel, hogy a mérő nem helyesen rámutatott a szerződésben méret a mennyezet. Volt, hogy a mennyezet az egész lakást, mert az ő hibáit szerelők csapat hozott csak csíkok a padló a lakás. Ez volt az első napja telepítése mennyezet. Az egész nap a zaj és a por, és az azt követő takarítás. Miután a mérő jött hozzánk, és úgy döntött a ő hibája, ő került sor. további ›

Kapcsolódó cikkek