A kutya játszott CSKA fotó

„Spartacus” 12. alkalommal egymás után nem tudta legyőzni CSZKA Moszkva az orosz jutott. A kapitány a „Spartacus” Jegor Titov mondta a meccs után, hogy a mérkőzés játékvezető Igor Zakharov „csak gúnyt” csapata. És az egyik hős a mérkőzés Vladimir Bystrov mondta, hogy a win „Spartacus” megakadályozta a hiánya a szerencse, és elfogyott a pályán kutya.

A mérkőzés a stadionban „Luzsnyiki” vált a fő esemény az első fordulóban az orosz bajnokságban. Champion és vice-bajnok, az ország nem tudták azonosítani a győztes.

A fő derby ország

Ha meg akarja szakítani veszít-veszít sorozat, „Spartacus” ebben az időben, sőt megváltozott „fing” formában - fehér póló és piros nadrág. Egy másik jó ómen rajongók a „Spartacus” tűnt ömlött az a mérkőzés kezdete felhőszakadás. Bár az utóbbi években a jele, hogy az eső - Spartacus időjárás rendszeresen cáfolták a gyakorlatban. Milyen jelek nem csak a Spartacus megpróbálta végül megnyerni a fő riválisa. Két hónappal ezelőtt, miután vereséget CSZKA Moszkva a Super Bowl, a recept győzelem a piros-kék javasolta, hogy a középpályás „Spartacus” Maxim Kalinichenko: „Mi csak meg kell adnia a CSKA mérkőzést, ha a játékot a” Rosztov „és a” Amkar „, és elengedte a gondolat e balsorsú sorozatban. "

Ekkor az esélye a „Spartacus” elveszítheti elveszíted sorozat megszakítására a CSKA tűnt a szokásosnál magasabb. „Spartak” sikeresen kezdte a bajnokságot, egyre három ponttal több, mint a regnáló bajnok, míg a CSZKA Moszkva egy hete a Rostov elvesztette két játékos az orosz válogatott. Vaszilij Vlagyimirovics Berezuckij szerzett két lábú felfüggesztés és Akinfeev volt ki hat hónap miatt térd ínszalag szakadás. Rajongók CSKA kapus döntött, hogy támogatja a banner a „Igor, meggyógyul”, ez csak olvasni Akinfeev nem objektív okok miatt - nem csak Igor maga volt Németországban, így még a zászló lógott, hogy a leveleket megfordult.

Az első felében a CSKA

Annak ellenére, hogy tekintélyes veszteséget CSKA védelem, a védelem „Spartacus” nézett sérülékenyebb. Ezt hogy Zhirkov gúnyolja Shishkin, ahogy akar, az összes már régóta megszokott. De CSKA a jobb szárnyon a támadás erő nem ugyanúgy néz ki - a legjobb futballista CSKA ebben a szezonban Krasic ellen tapasztalatlan Kudryashov. „Spartacus” lehetne segíteni ajándéka Gazzaev mint Krasic transzfer a középpálya közepén, de ez az udvariasság nem követte.

Ez Krasic a 16. percben nyitotta meg a pontozást. Kudryashov verte a szárny, a szerb középpályás középre és csak nyomja a túlsó sarokban. A cél logikusnak tűnt - CSKA magabiztosan nyerte meg a küzdelmet a mező közepén, és rendszeresen fokozta a nyomást a kapunál Pletikosa. Közvetlenül azután, hogy a cél felhőszakadás megállt, nem lehet mondani CSKA aktivitást. CSKA kihagyott néhány jó esélye gólt, míg a „Spartacus” megtörni az általános soha komolyan fenyegeti a kapukat Mandrykina. Az első lövések a CSKA gól a büntetőterületen kívül, „Spartacus” fizetett csak 34 percre - ez teljesen ártalmatlan navesik Boyarintseva csak a kezében Mandrykin. Általában az első félévben volt a benyomása, hogy a játékosok a „Spartacus” csak felébredt, és nem is iszik kávét reggel.

Sárga lap kutya

Ébredés került sor a szünetben. Vladimir Fedotov jól működött, mint egy ébresztőóra - a második felében, „Spartacus” jött ki egy teljesen más csapat. Miután a csere Torbinsky helyett Boyarintseva „Spartak” hirtelen hozzá, az egész támadja sokkal élesebb, mint CSZKA az első félévben. Army megmentette a pontatlanság Pavljucsenko és Torbinskiy végén támadások, a Mandrykina reakció otbivshego Pavljucsenko fejlécében 69 percig. De ez csak késleltette a cél egy percig - a következő támadás Sabitov Bystrov benyújtott egyesével a jobb oldalon, és Vladimir magabiztosan lőtt a kapus múlt - 1: 1.

„Spartacus” továbbra is aktívan támadni, de CSZKA emlékezett counterplay. De általában a területi előnye volt a piros-fehér, a vége felé a mérkőzés, egyre fenyegető a cél. Támadó impulzus „Spartacus” lelőtték tudja, hogyan jelenik meg a területen kutya. A kutya megállt a játék két perc, az makacsul nem akarja elhagyni a pályát. Kapcsolat a kutyát sikerült létrehozni csak Vágner Love, aki, mintha semmi sem történt volna simogatni kezdte a kutyát. Nem csoda, hogy menekül a védőburkolatok és újra megjelent a brazil. Hála a kutya véget a mérkőzés állt ki nyugodt és nem agresszív - a közönség jót nevettünk át a kutya manővereket és a meccs játékvezetői Igor Zakharov, ami a megjelenése egy kutya doboz elővett egy sárga lapot.

„Ez a bíró, aki adott sárga lapot kutya - az egyik legrosszabb és a legtöbb arrogáns orosz játékvezetők, - mondta a meccs után a kapitány” Spartacus „Jegor Tyitov. - Az év első felében, csak gúnyolódott „Spartak”. CSKA tehetne egy dolog, és nekünk - nem. Magyarázd el neki, hogy bármi használhatatlan - csak egy gonosz ember sétál a mezőn. Van egy csomó információt, hogy nem akar most, még nem költözött el az érzelmek, hogy beszéljenek róla. A második félidő a teljesítmény volt az egyik legjobb az elmúlt memória. Mi volt a pontszám és nyerni. "

„CSKA volt egy jó első felében, de a szünet után már átvette a vezetést, és játszottunk - mondta a mérkőzés után középpályás” Spartacus „Vladimir Bystrov. - Csak meg akartuk nyerni több mint mi volt, hogy megtérüljenek, és húzza ki a győzelmet. „Spartacus” kellett volna nyerni, de nem volt szerencséje. Csak szerencse. Igen, a kutya kirohant, amikor meg kellett volna gólt a második cél, és feltéve, hogy nem kell egy kis szünetet. elégedett az eredménnyel, de az egész derbi ez nem sikerült. "

CSKA - "Spartacus" 1: 1
Krasich, 16 (1: 0), Bystrov, 70 (1: 1).