50 Új ötletek a Tony Robbins, Elizabeth Babanova helyszínen

50 Új ötletek a Tony Robbins, Elizabeth Babanova helyszínen

Egy hete voltam olyan szerencsés, hogy látogassa meg újra a transzformációs képzés Tony Robbins „Date With Destiny”. Az első történt az elmúlt évben, és természetesen, rajta, kaptam egy csomó betekintést.

És ebben az évben csináltuk a kiterjesztett barátok - hasonló gondolkodású embereket. És ez még inkább így ebben az időben a szórakozás, a boldogság és az öröm együtt átalakítja élményt.

Én már többször írt arról, hogy ki nekem - Tony Robbins. Ez a valaki, aki teljes mértékben kihasználni minden a legjobb tulajdonságait a teljes mutatott a férfi és női, valamint legyőzte a korlátozásokat - a szegénység, ahol ő nőtt fel, befejező tumor az agyban a kontrollálatlan növekedési hormon, ami miatt ő azt oly nagyra nőtt.

Íme 50 legérdekesebb idézet, írtam magam alatt a folyosón a „dátum végzet”. Remélem, újra felébreszteni benned Ellenállhatatlan vágyat kidolgozása és végrehajtása.

  1. Elégedettség / jóllakottság
  2. elégedetlenség
  3. érzelmi küszöbérték
  4. pillanatra betekintést
  5. Nyitva: az állítás az igaz „én”

És néhány kérdést / ajánlásai Tony:

1. Mi a legfontosabb esemény befolyásolja a kialakulását a személyiség? Ez egy jó történet, vagy rossz? Lehetséges, hogy átírják a jó erre az eseményre adott erőt, ahelyett, hogy őket?

3. Ne feledje, hogy sikerült az életedben? Mi teszi ezt? Bizonyára, ha középpontjában a siker helyett a félelem. Tedd meg az új célt.

Ui És most szeretném hallani! Mi rezonál idézet neked a legjobban és mi inspirálta akció?

Kapcsolódó cikkek