12 motiváló idézet Tony Robbins az új film „Nem vagyok a guru”, a blog reméli Derevyanko

12 motiváló idézet Tony Robbins az új film „Nem vagyok a guru”, a blog reméli Derevyanko

Olvassa el, és próbálja meg „a fejében”:

„1. A legtöbb ember túlértékeli, hogy mit tehetnek egy év, és alábecsülik, hogy mit tehetnek két vagy három évtizedben.

2. Minden nap, munka magát több, mint bármi másra. Mert ha lesz okosabb, annál értékesebb, több képzett, akkor képes lesz arra, hogy hozzáadott értéket a mások életét.

3. Hol találom meg, mi véleményünkre és értékek vezérlik, én szó szerint lehet létrehozni magát újra.

4. Az egész élet egy pillanat alatt megváltoztathatja.

5 .Vasha legnagyobb probléma az, hogy úgy gondolja, hogy nem kell a problémákat. Mivel a kérdések késztetnek minket, hogy növekszik. Problémák farag lelkünk. Problémák kényszerít minket, hogy valami nagy.

6. Ha képesek vagyunk felismerni, hogy az életben minden mindig jön hozzánk, nem velünk ... a játéknak vége, a fájdalom és a szenvedés eltűnik.

7. Amikor erőfeszítéseket tenni valamit, az ereje korlátozott. De ha valamit csinálni, ha van több, mint te, ha itt, hogy szolgálja, és ez az, amit hiszel - ez ad energiát.

8. Heal a fiú és a férfi jelenik meg, mielőtt.

9. Azt kapja, amit lehetővé.

10. Kérdések irányítani valamit, ami tartsa meg a fókuszt. Amit összpontosítani a figyelmet, és akkor érezni. Amit érzel, megteremti a tapasztalat.

11. Ha az asztalnál ül, a siker túl hosszú, akkor unatkozni. Haladás egyenértékű boldogság. Ha fejleszteni valamit: anyagilag, szellemileg, érzelmileg, a kapcsolatok, a testedben, akkor jobban érzi magát ebben az életben.

12. Mi a célja, hogy növekszik azáltal, hogy van valami, hogy másoknak. Nem lehet megosztani, hogy mit nem. "

Az alábbiak közül melyik idézetek beszélnek meg a legjobban?

A Hope Derevyanko

Idézetek a filmből elő Irina Trigub fordítás.
Irina stratégiai szakmai Coach

Köszönöm, Irina Mihaliuina