Vacancy „raktáros-választó” - a munka a „elosztó központ mágnes”, Ekaterinburg

40 000-51 500 rubelt releváns

Distribution Center kiskereskedelmi hálózat „Magnet” keresi a raktáros-választó, menetrend 3/2 vagy 2/2 nap éjszakáig.

grafikon: műszakban, oktatás: Mean

Ekaterinburg, Revda, Pervouralsk, Pervouralsk RC n. Novoalekseevskaya

feladatai
- Felvette az áru a polcokon a tartályban (targonca, thermo, termochehly, raklapok) a megrendelések üzlet „mágnes” a modern technológiával.

követelmények
- Hiánya orvosi-egészségügyi korlátozás.

feltételek
Munka a modern be- és kirakodó berendezésekre.
Amit kínálunk:
- A hivatalos fizetést.
- Szállítási közlekedési vállalat (Jekatyerinburg, Pervouralsk, Revda).
- Szabad és kedvezményes jegyeket.
- Vállalati képzés.
- Szakmai versenyeken.
- Vállalati nyugdíj terveket.
Köszönjük érdeklődését cégünk. Önéletrajz akkor tekinthető legfeljebb 14 nappal a kézhezvételt.
Ha a tapasztalat és kívánságait megfelelnek a követelményeknek, és képességeit a cég - kapcsolatba lépünk Önnel a megadott elérhetőségek.
A válaszadás elmaradása két héten belül azt jelenti, hogy sajnos jelenleg nincs megfelelő betöltésére. Ebben az esetben a CV kerül adatbázisban tárolt, és ha megfelelő üresedés lesz a jövőben, mi kínálunk neked ellenőrzésre.
váltott műszak
területén a munkáltató

Kapcsolat: Shishkina Natalya Yurevna