UEFA Bajnokok Ligája FNA

• A csoportkörben automatikusan kap 22 Club (21, plusz a jelenlegi győztes). A három nemzeti szövetségek a legmagasabb UEFA-együttható rangsor a küldött közvetlenül a három klub. Nemzeti érintett egyesületek a rangsorban a negyedik, ötödik és hatodik kap két automata jegyet a főtáblán a verseny, míg az egyesület küldte a hetedik a tizenkettedik helyre, csak egy.

• Abban az esetben négy selejtező (beleértve a play-off kör), egy klasszikus kétlábú versenyek játékok otthon és idegenben. Eredményeik szerint határozza meg az utolsó 10 a 32 a csoport résztvevőinek szakaszban. A főtáblán két módja van: a "The Way of Champions" vagy "Út nechempionov".

• „Path of Champions”: Az első selejtezőkör két kétlábú mérkőzést, amely részt vesz a bajnok országok elfoglalása 50-én és 53-én sor az UEFA rangsorban. A nyertesek bemegy a második selejtezőkör, ahol várják a bajnokok 32 ország, amely elfoglalja a helyét az UEFA rangsorban a 17. helyről a 49. (kivéve Liechtensteint). Tizenhét legerősebb klubok a harmadik selejtezőkör együtt a győztesek a nemzeti egyesületek helyen a rangsorban 14. és 16-án. Aztán ott vannak a tíz győztes a play-off. Kétlábú párbajt ülések otthon és útközben fogja meghatározni a további öt tagja a csoportkörben a Bajnokok Ligájában.

• „Path nechempionov”: National Association, amely elfoglalja a hatodik helyen a rangsorban az UEFA delegáltja a harmadik selejtezőkör harmadik helyezettje a bajnoki. Ez is kap ezüst érmesek nemzeti bajnokságok országok zajlanak az UEFA rangsor hetedik a tizenötödik. Öt nyertes kap egy jegyet a fordulóban a rájátszásba, ahol majd várni a csapat a negyedik helyen végzett a bajnokságban három legerősebb szövetség szerint az UEFA rangsor, valamint a tulajdonosok bronzérmet nemzeti bajnokságok országokban, rangsorolt ​​negyedik és ötödik helyen a UEFA rangsorban.

• A résztvevők a „Path of Champions” és a „Ways nechempionov” nem léphetnek át a Bajnokok Ligája.

• csapatok, vesztes a harmadik selejtezőkör a Bajnokok Ligája, továbbra is küzdenek a fordulóban a play-off az UEFA Európa Liga.

• Klubok hogy elvesztette a play-off, a Bajnokok Ligája, beleesik a csoportkörben az Európa Liga.

• birtokosai harmadik helyen a csoportkörben a Bajnokok Ligája továbbra is küzd a 16/01 döntőben az Európa Liga. Négy csapat a legjobb eredménye a számuk vetés a 16/01 döntőben az Európa Liga egy par a nyertesek az Európa Liga-csoport.

• A végső játsszák szombaton és indul 20:45 órakor.