Ponomarev CSKA meg kell erősíteni a védelmi - visszatérhet Ignashevich

Volt CSKA védő Vladimir Ponomarev osztotta meg benyomásait a győzelem a piros és kék mint AEK második szakasza a harmadik selejtezőkör a Bajnokok Ligájában. A találkozóra került sor a moszkvai stadion „VEB Arena - Arena CSKA”, és végül az eredmény 1: 0 javára „a hadsereg.”

„Azt vártuk, hogy az eredmény 2: 0-ra. Az első játék a CSKA úgy nézett ki, mint ma. Lehet, hogy a görögök megtanulták, látszott nagyon aktív, talán CSKA úgy döntött, hogy üljön a védekező. De ülni, akkor először meg kell támadni. Ültünk túl mély, mert a játékosok AEK volt az előnye a középpályán.

Chygrynskiy: CSKA nyerte meg a játékot - az eredmény mindig tükrözi sajnos

Captain „Zlín”, „mozdony” - a legerősebb csapat a csoportban

A bíróság elítélt CSKA ventilátor, nyomja meg a újságírója NTV, hogy a büntetés-végrehajtási munka

Athletic igazgató „Schalke 04”: Höwedes azt mondta volna, hogy menjen a „Juventus”

Ari: a problémát a „mozdony” - lesz az első a csoportban az Európa Liga

Magyarország nemzeti csapat elveszett Uruguay csapat a negyeddöntőben az Universiade

I. Surkis: szükség van annak bizonyítására, hogy a „Dynamo”, hogy a magasabb osztályba, mint a „Young Boys”

Vezetőedző „Zlin”: „Lokomotiv” - egy erős csapat, gyönyörű stadion

Andrejev meg: Kokorin fizetés többszöröse a teljes költségvetése „Vardar”