Milyen hosszú a szünet labdarúgás, barsafan - site rajongók FC Barcelona

- Wikipédia, a szabad enciklopédia

7. szabály szabályzatának a játék a futball szabályozza időtartamának egy focimeccs.

Labdarúgó mérkőzés két egyenlő részre 45 perces, ha a bíró és a részt vevő csapatok nem vállalták a meccs előtt, hogy változata. Minden olyan megállapodás, hogy csökkentsék a félidőben el kell érni, mielőtt a játék kezdetén, és nem lehet ellentétes a versenykiírást.

A játékosok jogosultak a szünet két fele között a rendes játékidő, amelynek időtartamát meg van adva a rendeletek a verseny, de nem haladhatja meg a 15 percet.

Az időtartam az egyes felét ki kell egészíteni az eltöltött idő során a játék:

helyettesítések súlyosságának megítélése a sérülések a játékosok szállítására sérült játékos a területen, hogy segítse a játékosok szándékosan késlelteti a játék újraindításának bármely más okból

Az időtartam a bíró határozza meg hozzá.

Ha a mérkőzés idő múlik is.

Gyors válasz: 90 perc.

Labdarúgás - A legnépszerűbb sportág messze. Ez vonzza a hatalmas közönség TV képernyők, akik közül néhányan fiatalok és öregek, fiúk és lányok ... Minden rajongója ennek a játéknak tudja, hány fut a mérkőzés nem mondható egy ember, aki messze nem foci. Léteztek, kérdezed? Természetesen.

Szóval, minden labdarúgó mérkőzés kell tartania pontosan 90 percen át (két alkalommal 45 perc) - ezek a szabályok. Bizonyos esetekben, a túlórát is adunk - a hosszabbítás, amely két 15 perces félidő megszakítás nélkül.

Azonban nem minden ilyen egyszerű. Tegyük tartott labdarúgó bajnokság, elérte a végleges két csapat. Ha a végén a második 45 perc alatt, a pontszám van kötve, a bíró valószínűleg elő túlóra (hosszabbítás). Ha hosszabbítás után körében csapatok nincs győztes, a kijelölt tizenegyes-out.

Továbbá, a bíró extra időt, a győztes már.

Mi a szünet futball?

Hány futball egy kis szünetet?

Mit csapat csinálni a szünetben?

Break - az időtartam közötti időkben. Annak időtartamát - 15 perc.

A szünetben a labdarúgó lehetővé teszi a játékosoknak, játékvezetők és a szurkolók kipihenni az első 45 percben a játék. A játékos ebben az időszakban bemegy az öltözőbe, ahol meggyógyul egy kicsit, hogy edzés tanácsot és ráhangolódni a második felében a játék. Végén a szünet a csapatot a pályán újra. Most ők is változnak a területen, és megkezdődött a második felét.

Minimum szünetet egy labdarúgó mérkőzés lehet rendelni az esetre, ha a hosszabbítás. Ez a két hosszabbításra, és 15 perc. Hivatalosan nincs szünet közöttük, de a legfőbb döntőbíró figyelembe veszi a fáradtságot a két csapat, és továbbra is hagyja őket pihenni legalább 2-3 percig. Ezt az időt fordítani a változás oldalán, valamint a lehetőséget, hogy további utasítást a mester.

Sokan, akik távol vannak a sportban általában, és a több millió játékok különösen érdekelt a kérdés, hogy hány részre a labdarúgásban. Normál labdarúgó mérkőzés két félből áll, 45 perc. Ez ebben a formában tartott valamennyi hivatalos versenyeken égisze alatt UEFA és a FIFA. Néha bizonyos versenyeken játszanak játékrész rövidült 30 vagy akár 25 perc alatt. Tipikusan az ilyen kiigazítások konkrét gyermekeknek és fiatal tojó vagy versenyeken. Félidő minden esetben 15 perc.

Folytatva a beszélgetést arról, hogy mennyi ideig tart a labdarúgás, nem mondhatjuk, hogy létezik a hosszabbítás. A hivatalos versenyeken csésze rendszer Döntetlen esetén a csapatok vannak hozzárendelve további két 15 perces időtartamban minden. Ha nem segít azonosítani a győztes, a játékvezető kijelöl egy sor szankciókat. Minden csapat lehetővé tette, hogy az öt találat. Ha a büntetés kijön egyenlő, minden csapat kopogtat újabb sztrájk. További.

Az időtartam egy focimeccset

játékidő

Az időtartam a játék - két egyenlő részre 45 perc (ha a játékvezető és a két résztvevő csapatok megegyeztek, hogy nem felelnek meg más lehetőség). Bármilyen megállapodás időtartamának módosításáról játékidő (például csökkentését minden fele 40 perc, mert nincs elegendő fény) kell elérni, mielőtt a játék megkezdése és meg kell felelnie a versenyszabályokat.

Félidő

A játékosok jogosultak a szünet két fele között.
Break-időköz nem haladhatja meg a 15 percet.
A versenykiírást kell tüntetni az időtartama fél időintervallumban.
Az időtartam a fele időintervallum lehet változtatni csak a hozzájárulásával a bíró.

hosszabbítás

Idejére bármely két félből adunk minden alkalommal telt, hogy:
- szubsztitúció (csere)
- értékelését a sérülések súlyossága a játékosok
- szállítását sérült játékosok ki.

Hogy van futball?

Normál labdarúgó mérkőzés két félből áll, 45 perc. De egy meccs, ahol a döntetlen elfogadhatatlan, adjunk hozzá még egy további 30 percen át, ami után az ügy ismét döntetlen, dönt a sorsa a mérkőzés büntetőkkel. Összesen labdarúgó 90 perc, de lehet, hogy akár 2-2,5 óra.