Magyarország csapat elvesztette a drámai fináléban Bandy Világbajnokság - magyar újság

Tegnap a svéd Sandvikenben zárta a bajnokságot bandy világban. Aranyérmet játszottak divatdiktátor a sport - a nemzeti csapat Magyarországon és Svédországban. Sajnos, hogy megvédje a címet a legjobb csapat a világon, mi fiúk nem tudott, a vesztes a házigazdák jég pontszáma 3: 4.

Evgeny Ivanushkin (N88) volt képes megismételni a rekord teljesítményt a világbajnokság, de ez sem segített a csapat lesz az első. Fotó: RIA Novosti

De az utolsó az egész kezdődött Szergej Myausa csapat több, mint sikeres. Az első félévben Janis Befus 19 perc után a magyar válogatott előre - 1: 0. Négy perccel később a svédek nyerte vissza az erőfeszítéseket Daniel Mossberg - 1: 1, de a végén minden alkalommal Evgeny Ivanushkin és Almaz Mirgazov engedélyezett nemzeti csapat szabadság szünet, ami az eredmény 3: 1. By the way, Eugene Ivanushkina ez a labda volt a tizenharmadik a világbajnokságon. Így aztán megismételte a rekord „minden idők”, amely egyértelműen a nagy meccsen Sergeyu Obuhovu.

Sajnos, tartsa az előnye a második felében a sikertelen. Christoffer Edlund és Erik Pettersson sikerült szinten a pontszám, és amikor az időzítő az utolsó másodpercben a szabályozási idő, Adam Gillyam ütött a kapus Roman Chernov és állítsa a végeredmény az eredményjelző - 4: 3.

Azonban a címek teljes száma a történelem világbajnokság, a mi csapatunk (figyelembe véve az eredményeket a nemzeti csapat a Szovjetunió) magabiztosan megelőzve - 24 „arany” 13 svédek.

Ami a mérkőzés a harmadik helyért, a Finn válogatott nem tapasztalt problémák a norvégok - 11: 1.

Magyar válogatott vezette az utolsó mérkőzés a pontszám 3: 1, de ne az az előnye, nem tudott

Nem véletlen a vb Sandvikenben képviselői a kínai olimpiai bizottság. Mi is képviselőivel találkozott a produkciós cég, amely részt vesz a promóciós a pekingi olimpián. Ezen kívül egy levél érkezett a NOB, hogy képviselői tanulmányozása, hogyan sportág lehet népszerű az olimpián”- idézte Boris Skrynnik világ hírügynökségek.