Labdarúgók Manchester City elfelejtette játszani, az 1. félidőben a mérkőzés Monaco - Guardiola, labdarúgás, sport kerület

Budapest, március 16. - R-Sport. A játékosok, „Manchester City” jól játszott csak a második felében a visszavágón 1/8 döntőben a Bajnokok Ligája ellen „Monaco”, és az első félévben csak elfelejtettem csinálni szerint a vezetőedző az angol csapat Hosep Gvardiola.

A játékosok, „Manchester City” szerdán az úton legyőzték a „Monaco” a pontszám 1: 3-as összesítéssel maradt a verseny. Az első ülésen lezajlott Manchester, megnyerte a „City” vették fel a pontszám 5: 3. Így, mivel a gólok otthontól távol a következő lépésben jöttek a játékosok, „Monaco”.

„Játszottunk kiváló második felében, de az első felében a játék azt elfelejtette megtenni, hogy mi lenne agresszíven védekezni, és jobb volt a második félidőben, de ez nem volt elég Megtanuljuk Bár a csapat nem sok tapasztalat ...” - idézte Guardiola UEFA honlapján .

Ellen játszani Monegasques volt 46 éves szakember 100. coaching karrier az európai versenyben. Ebben az esetben, Guardiola lett a legsikeresebb klub edzője az összes szakember, aki elérte ezt a jelet UEFA versenyeken - 100 mérkőzés, Guardiola nyert a csapat győztes 61, 23 döntetlen és 16 vereség.

„Monaco” a Bajnokok Ligája negyeddöntőben: Monegasques győzelem a „Manchester City” a második láb

Minden résztvevő a negyeddöntős szakaszának Bajnokok Ligája

„Atletico” van kötve „Bayer” a második láb, és bement a 1/4 döntőben a Bajnokok Ligája

Más anyagok kategóriák

Giner azt mondta, hogy elégedett az Európai kampány PFC CSKA egyébként

Előre Aleksandr Prudnikov csatlakozott FC „Anji”, de a szerződést nem írtak alá

Magomed Ozdoev: Én nem zavarja beszélni átmenetet „Spartacus”

Edények várja a győzelem a „Zenith” a „Utrecht” a LES pontszám az első mérkőzés nem kritikus

FC „Lucs-Energia” nyert büntetőkkel „Change” a mérkőzés 1/32 Magyar Kupa döntő

Gusev azt mondta, nem várhatunk CSKA más eredmény eltérő kilépési a Bajnokok Ligája csoport

FC „Rubin” felmondta a szerződést középpályás Garcia, a játékos folytatja pályafutását a „Levante”

Középpályás CSKA Makarov ment artroszkópos műtétet a boka

Lionel Messi és felesége Antonella Roccuzzo vár a harmadik gyermek

Apa Lionel Messi megbeszélést az átmenetet, hogy fia, „Manchester City”

CSKA egy példa arra, hogyan kell a munkát futballklubok - Mutko

Sesar Navas végén a hét érkezik Kazan tárgyalt FC „Rubin”

Volt védelmezője „Real” Roberto Carlos börtönbe, mert nem fizet gyerektartást - média

Ifjúsági Magyar labdarúgó-válogatott elvesztette az amerikai csapat a memória Vatslava Ezheka torna

CSZKA Moszkva a második szakasz a „Fiatal fiúk” a Bajnokok Ligája volt a legjobb csapat - Hütter

CSKA már nem engedheti meg magának, hogy egy padon, mint FC „Zenith” - Babayev

„Southampton” elveszett „Farkasok” a 1/32 döntőben az angol League Cup

Kapus Akinfeev adott okot, hogy beszéljünk a pozitív sorozatot a Bajnokok Ligája - Babayev