Labdarúgás Premier League 10

Manchester United - Manchester City - 1: 2

A fő derbi Premier League vereséggel végződött, „Manchester United”.

Gólok csapat nyertesek Kevin de Bruyne (15 perc), és Kelechi Iheanacho (36 min.). Végén az első félévben 42 perc Zlatan Ibrahimovic gólt szerzett a Manchester United.

Az év második felében az előny a „United”, de több mint gólokat, de nem tudtak. Bár nem egy gól Manchester United 70 perc, de leshelyzetben, úgyhogy sajnos nem tekinthető.

Most, „Manchester City” az angol Premiership, 12 pont a lehetséges 12, és az első helyen, az „Egyesült” - az első veresége ebben a szezonban, és a 9. pont.

Mi töltött egy nagy meccs a Premier League "a Manchester United" és a "Manchester City". Az első félidőben szinte teljesen a diktálása „állampolgárok”. Ezek vezettek az 36 perces, 2-0, gólokat Kevin De Bruyne és Kelechi Iheanacho. De, hogy minden megváltozott, amikor egy hiba után kapus Zlatan Ibrahimovic razrv csökkentsék a hiányt a minimum. Az év második felében, a játék nyitottabb lett, és mindkét csapat volt esélye gólt. De a cél, mint bármely, akik nem, és a találkozó végén az állás az első félidő 2-1 mellett a játékosok, „Manchester City”.

Nagyon érdekes és izgalmas lett a meccs, de mint illik egy derby, már a 15. percben a gólokat Kevin De Bruyne nyitott, aki elment egy-egy, és nyugodtan küldte a labdát a hálóba. A polgárok most először játszik otthon és a 36. percben az állás Kelechi Iheanacho - 2: 0 mellett a város, és csak a legvégén a második felében, Zlatan Ibrahimovic volt képes csökkenteni a költségeket.

A második félidő sem hozott gólt, bár Egyesült mindent megtett menteni a játékot, és közel volt hozzá, de az eredmény nem változott.

Manchester United - Manchester City - 1: 2 (1: 2)

Ennek eredményeként, a Manchester City egyre 12 pontot és rangsorolja az első helyen a Premier League-ben.