Kanadaiak, mit csinálnak! „Toronto” szerencse volna feltámadt hamvaiból James - Sporthírek

67 pont Lowry és DeMar DeRozan és Bismack Biyombo nagy játék védelmében, segített „Toronto” verte „Cleveland” és szinttel az állás az utolsó sor a Kelet.

NBA - rájátszás. Final - Keleten. 4. mérkőzés

Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers -
105: 99 (27:24, 30:17, 21:28, 27:30)

Toronto Raptors: Lowry (35 + 5 gólpassz 5 lepattanó + 3 labdaszerzés) DeMar DeRozan (32 + 3 átvitel), Carroll (11), Patterson (9 + 5 lepattanó), Joseph (8) Bismack Biyombo (5 + 14 lepattanó 3-shot blokk), Ross (3), Johnson (2), Scola.

Cleveland Cavaliers: James (29 + 9 lepattanó 6 segíti), Irving (26 + 6 transzferek), Frye (12 + 6 lepattanó), Szerelem (10 + 7 lepattanó 3 átvitel), Smith (9), Jefferson (8) , Matthew Dellavedova (2 + 5 transzferek), Thompson (2 + 9 lepattanó), Iman Shumpert (1).

Végrehajtásának százalékos arányában:
A játék (53,8 / 47),
túlról az ív (31,8 / 31,7)
a büntetés (73,7 / 88,9).

Még ha a „Toronto” elveszíteni a következő két mérkőzés Keleti főcsoport döntőjében, nem valószínű, Kanadában, van legalább egy rajongó, aki dobott egy követ rájuk alapján előadások az NBA rájátszás. Kivéve persze, a vereség nem lesz egy sor „-50”, bár ebben a helyzetben Dueyn Keysi minden joga megvan, hogy feloldódjon, kéz a kézben, és azt mondják: „Csak nézd meg a grafikont játékunk (hatodik mérkőzés lesz a” esélytelenebb „a 20. 42 nap és 13 25), és emlékszem, hogy mi küzdöttünk nélkül Jonas Valančiūnas”. Időközben igazi mentor énekli dicséretét Kyle Lowry és Desmarais Derozanu. először ebben a körben énekelt kórusban mindkét oldalán a helyén, amint azt nemcsak a teljes 28 43 játékok és 7 8 - a büntetés, hogy vált a 67 pontot, de a hiánya pozitív tényező „plusz / mínusz” valaki a kvartett „Cleveland” falán.

Persze, LeBron legyőzte James és a cég könnyen tulajdonítható nepoletevshie három mutató, mert ez volt az első félidőben, amikor célt téveszt repült 19 22 hosszú távú kísérlet, a tulajdonosok és épített egy kényelmes tartalék, és hogy a harmadik negyedévben, amikor a mesterlövészek „Cavaliers” végre megállapított körét, mi végre 6 8, és megszűnt sok hátrányt, de jó lenne egy nagy hiba. Először is, mert a vendégek öntjük mögül az ív nélkül nem kis kaland, nem mindig választotta a legjobb helyen és időben. Másodszor, a „nagy”, „Raptors” volna egy nagyon jó munkát egyenlőtlen alku, ahol társaik néha kénytelenek veszni tartózkodó velük egy az egy. Harmadszor, a vendégek nem gyakran nyer kiválasztás alapján hamis pajzs, és ezért nem volt túl sok esélye, hogy megtámadják egy második esélyt.

Látogasson Chempionat.com csatorna a YouTube-on

Ez az érvényesség csap ellentmondásos több okból is. Ha nem vagyunk rajongók a „Cleveland”, akikre és ódiumát a vereség, majd JR Smith. Zsírozni 8 11 mutatókat azt a kijelölt 32 perc, elgázolta egy blokk Bismack Biyombo lövés, ha a pontszám volt 99: 103 és az alvás áthaladását Kayla Louri a következő támadás. És akkor nem mindig érvényes pontok jellemzik a közüzemi játékos. És ki, ha nem központi „Toronto” kongói származású, tudja ezt jobban, mint bárki más. Azáltal, hogy a két játék 40 lepattanó, leírom ellenfelek 7 „cserepeket”, ő is jelentősen hozzájárult, hogy a győzelem a csapata, amint azt a teljes tényező hasznosak két kanadai találat ( „21”). Jobb mutatója csak Patrick Patterson. És ez nem véletlen, ha emlékszel, aki gyötrő támadó lepattanó ha a pontszám 101: 99 1,39, mielőtt a végső sziréna. Ha arra gondolunk, hogy Jonas Valančiūnas már készen áll, hogy menjen vissza a földre, ne lepődj meg, ha a csapat eljut a hetedik játékban.