Hogyan tisztítsa meg az ujjak pillanatragasztó

Superglue kapott az ujjakon és ragasszuk őket.
És ami még rosszabb, ha elütötte egy köröm, és jól lezárt újjával. És mintha óvatosan használja pillanatragasztó, valamilyen titokzatos módon mindig kiderül, hogy a lábujjak.

Biztos vagyok benne, hogy sok ez történt.
Mossuk meg szinte lehetetlen.
Scrub el pillanatragasztó mechanikusan kényszeríteni, hogy szakadjon az ujjak - lehetséges nyúz a vért. És a köröm alatt a pillanatragasztó egy pár nap, amikor a köröm nő egy kicsit, van fájdalom.

Mi a kiút a „ragasztott” helyzet?

I-hez több kísérletileg módon tisztítható az ujjak pillanatragasztó egyszerű hazai jogorvoslati lehetőségek.

Az első módszer ellen pillanatragasztó: egy meleg fürdőt. Csüggedj és áztassuk 5-7 percig. Időnként dörzsöli a bőrt a helyeken, ahol nyomai ragasztó maradt. Ellenőrzés: egy nagy eredmény! Nincs nyoma! De ez az eljárás elvitt minket közel 10 percet.

A második módszer gyorsabb: nedvesítse meg a vattacsomót eszközökkel a Lakkleszedő és szorgalmasan kezelni a problémás területeket. Clay adja fel! Fontos, hogy ne felejtsük el, hogy mossa meg a kezét szappannal és vízzel, hogy megszabaduljon a fanyar szaga lakk.

A harmadik út, hogy távolítsa el pillanatragasztó: körömreszelő vagy lehúzó három láb bőr, amely kapott ragasztó. De nem kap végzett el -, akkor károsíthatja a bőrt! Az eredmény nem túl kielégítő: egyes területeken a bőr nem tisztítható.

A negyedik módszer: vigye fel a problémás területet zsírtartalmú tejszínt, és várjon öt percet. Clay tökéletesen lemosni!