Árnyalatok aránya sérülési időt a labdarúgásban

Felfedi a titkot, hogy hol fogadni a maximális arány!

Fogadjon a leállás ideje a labdarúgás nem tartozik a legkeresettebb. Inkább ezek az előrejelzések tudható be az egzotikus. Mindazonáltal része gandikaperov néha felhívja a figyelmet az eredmények kapcsolódó hatósági hosszabbítás.

Gandikaperu szolgál kompenzált jósolt összege perc, hogy a fő játékvezető növeli az időt az első vagy a második felét. Azt kell mondanom, hogy a túlnyomó többsége a játékvezetők a mintát. Ha a játék során nincs jelentős késedelem, akkor az első felében a mérkőzés gyakran hozzá egy perc, és a második - három perc. Az ok igen egyszerű. A tény az, hogy minden csere döntőbíró kompenzálja hozzáadásával harminc másodpercig a fő időt. Általában, edzők inkább nem minden permutáció második felében. Ezért a második felében a játék gyakran fut hat helyettesítést. Ennélfogva, a „referencia” összegének leállás ideje, hogy három percig.

Az ilyen sztereotip intézkedések játékvezetők jelentősen rontja a kilátásokat kamatlábak a hivatalos hosszabbítás. A legvalószínűbb eredmény (egy három perces) nagyon szerény áron. Azonban más lehetőség nem valószínű. Kiderül, hogy gandikapera gyakorlatilag nincs más választása. Ez lehet, hogy indokolt mértéke hátrányos tényező vagy várható nem triviális események a játékban, amelyeket nehéz megjósolni, mielőtt a kiindulási sípot.

Nyilvánvaló, hogy ilyen körülmények között megtalálni a legnehezebb tényező valuynogo. Amellett, hogy a nehéz előrejelzési gandikaper kénytelen korlátozott fogadási lehetőségek és alacsony idézetek a legvalószínűbb. Általános szabály, hogy a szakmai tipsters próbálják megkerülni ezeket a piacokat a fogadás. Ezek a játékosok építik Viszont kizárólag valuynyh tényezők hozhat nyereséget hosszú játék.

Azonban fogadás labdarúgó a sérülések egyáltalán nem rossz befektetés. Először is lehet tekinteni, mint egy gyors szerencsejáték. Valószínűleg során emelése tartalék döntőbíró lemez a számos kiegészítő perc Tipster különleges élményt és az adrenalin.

Másodszor, az arány a kár időt kell hatékonyabbá tenni. Erre a célra, már csak két módon. Ezek közül az első jár egy alapos vizsgálata a fő döntőbíró statisztika. Számos játékvezetők, akik nem szívesen adjunk még egy perc az első félidőben. Egyéb játékvezetők szeretem már „látni” a mérkőzést, és gyakran növeli a második alkalommal 5-6 percig látható ok nélkül. Ezeket a jellemzőket gandikaper játékvezetőknek kell ismernie és alkalmaznia kell a fogadás sérülési időt.

Egy másik módja, hogy növelje a hatékonyságot az előrejelzés - követni a mérkőzés online fogadás élő üzemmódban. Ebben az esetben a Tipster képes nyomon követheti az eseményeket a játék, amely hatással lehet a számos kiegészítő percig (sérülések, cserék és egyéb megálló). Azonban meg kell jegyezni, hogy még mindkét módszer hatékonyságának növelése árfolyam sérülési időt kell összpontosítania valuynye tényezők. És megállapította, hogy nagyon-nagyon nehéz.