Andriy Yarmolenko az eredménye - te vagy a ló, nincs eredmény - egy ló

Andriy Yarmolenko: „Más módon mi nem tetszik, hogy az eredmény”

A vezetője a „Dynamo” - a közelgő meccset „Napoli”.

Lukasenko ígért a sportolók egy csomó pénzt csak a jó eredmény

„A pénzt kell fizetni, és nagyon nagy, az eredmény nem eredmény -. Nincs pénz” - mondta az elnök a Belarusz Köztársaság Alexander Lukashenko. - Elege, letette az eredményt - kap egy vagyont. Nincs eredmény - nincs pénz. "

Andriy Yarmolenko: „A sorsolás - egy tisztességes eredmény”

Andriy Yarmolenko: „A motiváció. Mindig álmodott játszani a Dynamo "

Andriy Yarmolenko azt mondta, hogy motivált, hogy a szíved a játék a kijevi klub.

Andriy Yarmolenko: „Aguero labdát, miután minden elromlott”

Előre "Dynamo" Andrew Jarmolenko nyilvánvaló eredménye az első elleni küzdelem "Manchester City" (1: 3). - Megpróbáltuk, a második felében volt semmi vesztenivalója.

Andriy Yarmolenko: „Célszerű, hogy leszáll az égből a földre”

Nem, nem elképzelt negyedszázados évfordulóját Andriy Yarmolenko! Miután egy sor győzelmet, beleértve az Európa Liga, Dynamo szenvedett vereséget az Aalborg, és - miután egy esélyt.

Yarmolenko: Meg kell, hogy reális - nehéz lesz átadni

Andriy Yarmolenko rendkívül felbosszantott, hogy a mező nem képes megmutatni az eredményt, amelyet úgy kell kiszámítani csapata.

Andriy Yarmolenko: „Még mindig vannak játékok, semmi sem vész el”

Szélső Andriy Yarmolenko osztotta meg véleményét az utolsó mérkőzés Németország ellen. - A második félidőben Ukrajna kevésbé volt aktív, mint az első, mi az oka? - ellen játszott velünk.

Andriy Yarmolenko: „Draw - természetes következménye”

Sevcsenko adta a „jel” Milánó Yarmolenko

Andriy Shevchenko beszélt a sajtó szolgálatában „Milan” a Andriy Yarmolenko, Carlos Bacca és a kapusok a klub. „Ukrajnában, van egy nagy játékos - Andrew.

Andriy Yarmolenko: „nincs eredmény, de a rajongók tetszett a játék”

Vice-kapitány „Dinamo” osztotta meg véleményét a mérkőzés az első fordulóban a Bajnokok Ligája ellen „Napoli”: - Azt hiszem, hogy ha a labda a meccsen, úgy véljük, hogy minden rendben lesz.

Andriy Yarmolenko: "Mi nem csak Yarmolenko és Konoplyanka"

A stadion „Per Morua” Lille Andriy Yarmolenko részt vett a sajtótájékoztatón Mihail Fomenko és válaszol kérdésekre, a riporterek, mielőtt a játék Németország ellen, amely kerül sor holnap.

All-around ezüstérmes Oleg Vernyaev gyakorlása a ló pontszáma 12,400 és kész az utolsó az utolsó. Aranyat a brit Max Whitlock, ezüst társára.

Andriy Yarmolenko: A kellemetlen, de dolgozom teljes erővel

Kijev „Dynamo” vezér Andrei Yarmolenko továbbra kellemetlenséget után egy szörnyű sérülés elleni mérkőzésen „Maccabi”. Labdarúgója elismerte, hogy a vonatok és a.

„Van egy szerződést” Dinamo „nem látok okot arra, hogy változtat semmin,” - Yarmolenko

Szélső Kijev „Dynamo” és a válogatott Ukrajna Andriy Yarmolenko le a hangulat a táborban a „kék-fehér”, a kapcsolat a játékosok, a légiósok és a közös terveit a jövőre nézve. „Hangulat a csapat most normális, mindig is az volt, soha nem volt probléma. És az a tény, hogy a csapat most a TL.

Andriy Yarmolenko: Az eredmény, a játék javítani kell

Miután megnyerte mérkőzés alatt Wales (1: 0) középpályás „Dynamo” volt az egyetlen, aki beszélt a vegyes zónában újságíróknak. - osztotta meg benyomásait a meccset.

Andriy Yarmolenko: „Rebrov kicsit más edző”

Andriy Yarmolenko felhívta a figyelmet, hogy az újdonság hozza a munka képzés új vezetőedző a „fehér-kék” - Rebrov kicsit más edző. Ő a saját.

Andriy Yarmolenko: „Azért jöttünk, hogy nyerni”

Kijev „Dynamo” Andriy Yarmolenko vezetője látogatott a hagyományos mérkőzés előtti sajtótájékoztatón, mielőtt a játék „Genk”. Válaszol az újságírók kérdéseire Yarmolenko ment.

Andriy Yarmolenko: „Mi vagyunk a hibás,” megfulladt "

Andriy Yarmolenko: „Nagyon fontos, hogy pont a franciaországi”

Van egy ok a büszkeségre Andrey Yarmolenko. Pontozás „tricolor” a második gól egy 11 méteres mark, 24 éves középpályás nőtt a harmadik helyet a lista első pontszerző az ukrán nemzeti csapatban.