Ahogy bekerültem a sport. Saját erőemelő.

első személyű elbeszélő

A nevem Ekaterina Sherina.

Én egy rendes hallgatója 8. osztályos iskola №37.

Saját hitvallása, hogy a kitűzött célokat, és ezek eléréséhez a nevét egészségre.

És úgy lett.

A képzés során találkoztam anyám, mint később kiderült, az ő beduyuschim edző Irinoy Anatolevnoy Poletaevoy. By the way, Irina egy diplomás az iskola a saját. Rávette, hogy menjek az anyám nyomában, és vegyenek részt ebben a sportban. Próbálkozott, befejezte tanul néhány nap, rájöttem, hogy ez volt - az én, ez az én sport!

Látva, hogy jó vagyok, Irina, aki megismertette velem az edző, Iloy Mihaylovichem Krotovym! Felzárkózás velem, Irina magát vonatok. Együtt kezdték készíteni nekem az első verseny a számomra!

A következő esemény került sor május 11 Ugyanebben az évben Guryevsk. Ez volt a bajnoki szibériai szövetségi kerületi a lányok, hogy 18 éves, és a kupát a szibériai szövetségi körzet a nők körében.
Számukra nyertem 2 aranyérmet és kupát. Ezúttal vetettük alá summa285 kg. Nehéz, de rendkívül kellemes.

Így ezeken a versenyeken én választották a magyar bajnokságban a lányok körében a 18 év alatti életkor. Saját öröme nem ismert határokat.

Ezzel párhuzamosan az alapképzésben részt vettem a 9. Championship között juniorok régió, a város bajnokságot a nők körében, a terület bajnokságot a nők körében. Aztán nyerte 2 arany és 1 ezüstérmet, írja summe302.5kg.

Mi a következő lépés? Aztán lett kiválasztva az Európa-bajnokság.

Nagyon aggódnak, mert én voltam a legfiatalabb résztvevő a verseny. De én minden kiderült. Vettem 2. hely, egyre összsúlyú 335 kg, ami tartalmazza: 130 kg guggolás, fekvenyomás 75 kg, 130 kg tolóerő Stanovoi.

Nagy sport I húzva. Kimondhatatlan érzés. Rájöttem, hogy nem a sport nem tudok tovább élni. Meggyőződésem, hogy igyekezetem és a vágy, hogy segítsen nekem, hogy jó eredményeket elérni.

Azt akarom mondani, őszinte hála az én anyám, mert ő vitt be a sport. Nem hagylak vele.

Sok köszönet edzők Irine Anatolevne Poletaevoy és Ile Mihaylovichu Krotovu dolgozni, és bennem.

Vegyenek részt a sport lehet bárki. A legfontosabb dolog - a vágy és a kitartás. És az eredmény kötődik, ha nem is azonnal, de ez lesz.