A sorsolást a Bajnokok Ligája 2019 bajnokság labdarúgó

A több szakaszban a sorsolás

Lesz hét szakaszból áll. Az első, második és harmadik tagja a három jel selejtező. A fennmaradó négy fázis határozza meg a csapatok, amelyek részt vesznek a csoport és a rájátszás fordulóban.

Csapatok, hogy telt a szitán a második szakasz, fog játszani egy háromszoros országos bajnok és kilenc csapat, a második helyen végzett az országos bajnokságon a végzés 1-16. Ez a harmadik fordulóban a minősítő találkozók.

Ez a pár szám lesz kiválasztva között tizenöt nyertesek harmadik minősítési és öt klub az első öt legjobb UEFA asszociációs együttható. magukat a hazai versenyeken a harmadik helyen. Ez a lépés egy lépés rájátszásban időmérőn.

A sorsolást a Bajnokok Ligája 2017 bajnokság labdarúgó

Luck megosztja tulajdonosai aranyérmet 13 országból, hat alelnöke bajnok a hat egyesületek és tíz nyertesek a play-off szakaszban, és három csapat, hogy nyerni bajnokságot a harmadik helyen, nyolc csoportba osztjuk. Ebben a szakaszban minden magában harminckét csapat.

Ez a végső szakaszában a kiválasztási véletlenszerűen. A tanulmány eredményei alapján ismert lesz pár négy csapat a régi világ, aki találkozik a elődöntőben mérkőzést. A nyertesek az első és a második pár találkozik az utolsó játék.

Előestéjén az utolsó véget ért a második mérkőzés a második selejtezőkör a Bajnokok Ligája, végül úgy döntött, az eredmények minden duettek a harmadik szakasz a verseny.

Hogyan és hol a dobás

Ebben a folyamatban, a csapat is részt vehetnek, amelyek megfelelnek az alábbi követelményeknek:

• A csapat kell a nemzeti bajnokságot License
  • A klub nem kell nehézségek pénzügyi kérdésekben
  • Game Arena csapat meg kell felelnie a szabványok által meghatározott UEFA

Meghatározása során a gőz vezetősége alá két szabály:

1. A csapatok két részre oszlik alapján a jelenlegi osztályzat: hírhedt elve „nem beoltott vs magot” ezzel a rendszerrel és összeállított slot pár.
  2. Ez a módszer azonban csak akkor érvényes, amíg az ¼ döntőbe. Miután ezt a parancsot duettek véletlenszerűen kiválaszt egyetlen út.

Mit várnak az új szezon Bajnokok Ligája

Szerint a legtöbb szakértő, a verseny változat gyakorlatilag nincs különbség a korábbi szezonban. Mint korábban, egy hatalmas előnye, és ennek következtében nagyobb esélye a győzelemre az első helyen, van egy nagy alábbi klubok:

• Paris Saint-Germain (francia)
  • Madrid - Madrid (Spanyolország)
  • Barcelona (Spanyolország)
  • Bavaria (Germany)

Természetesen nem szabad elfelejteni a „sötét ló”, egyikük meg is látszanak, különösen azért, mert a legtöbb csapat kiváló csont legerősebb fiatal játékosok. Ez vonzza a Bajnokok Ligája és az összes szurkolók, mert van egy felső klub is legyőzte egy kevéssé ismert csapat, és elveszíti minden esélyét a győzelemre a fődíjat.

utószó

A legfontosabb pillanata a labdarúgó fesztivál úgynevezett Bajnokok Ligája egy dobás-up. Mivel a szerencse már a csoportkörben is szemtől-szembe csapatok, akiknek a harc jól illeszkedik a mérkőzést a döntőbe.

Ezért odaadó rajongók kedvenc foci csapat, szorosan figyeli a közvetítések Svájc és várja a kezdete ennek a nagy show.