A győztesek Magyar Birkózó Bajnokság jogaikat követelni, hogy részt vegyenek a vb - Sport

Magyar vadászgépek Abdulrashid Sadullayev, vezetőedző a magyar válogatott freestyle birkózás Dzhambolat Tedeyev és elnöke a Birkózó Szövetség Magyar Mikhail Mamiashvili (balról jobbra)

© Dmitry Serebryakov / TASS

Bajnokok tartozik Nazran acélból Zaur Uguev (57 kg), Gadzhimurad Rasheed (akár 61 kg-os), Alan Gogaev (65 kg), Magomedhabib Kadimagomedov (70 kg), Hetik khetag tsabolov (74 kg), Vladislav Valiev (akár 86 kg) Abdulrashid Sadulayev (97 kg), Anzor Hizriev (125 kg).

Level harci oktatók tetszett

„Meg vagyok elégedve a szintet harc ezen a versenyen, és azt is mondani, hogy nem volt sokkal magasabb, mint a legutóbbi Európa-bajnokság - mondta Tedeyev -. A súlyok jól harcoltak, de minden simán ment, nem történik meg - bizonyos kapcsolat erősebb, hogyan -Szóval - gyengébb. "

Tedeyev megjegyezte, hogy a bajnokságot Nazran függött sok mindent, de a győztesek és díjazottak még senki nem vizsgált nemzetközi versenyeken. „Ezt a javára a csapat - mondta a vezetőedző -. Helyezzük a csapat a vb maga még mindig nem biztosított.”

Egy igazi keverjük utolsó napján a verseny kiáltott a szőnyegen bajnok az olimpiai játékok Rio de Janeiro Dagestani Sadulaeva helyett vastagabb - akár 97 kg-ot. Az utolsó „magyar tank”, ahogy nevezték vissza a junior korú, nem ad ellenfél egy pontot. Az első harc megnyerte a Yuriya Belonovskogo - 10: 0-át, majd Umar Kuldeva - 12: 0 a negyeddöntőben a pontszám 10: 0, hamar rájöttek Stanislav Hajiyev, és az elődöntőben a pontszám 11: 0 és korai verte Tamerlan Rasueva .

Az utolsó, meg kellett nehezebb - nyerni Vladislav Baytsaeva Sadulaeva csak egy kis mozgásteret a számla - 8: 7. Amint azt a harc után Sadullayev, hogy lesz egy jó lecke neki.

„Én is emberi lény, és joga van hibázni, így nem látok semmi rosszat a pontszám 8: 7 - tudomásul veszi Sadullayev - Ez egy új súlyt értem, és így nagyobb és erősebb riválisok - a lábak át nem túl sikeres, ezért fel kell vennie. sebesség. Plusz, én még nem játszottam sokáig az olimpia után, és ez is hatással lehet. "

A talapzaton Sadullayev kapott a kezébe a fejét Ingusföldön, Yunus-Bek Yevkurov Játék tartály lenyűgöző méretű és a jó hír, hogy hamarosan a tulajdonos egy új autót.

„Nem gondoljuk, hogy ez a becsületes - ismerte Sadullayev. - Itthon voltam egy játék, most lenne egy újat. Azt hiszem, ez lehet kezdeni gyűjteni a gyűjtemény. Szeretném megköszönni a fejét Ingusföldön, amely abban az időben elnyerés azt mondta, hogy amellett, hogy a tartály I ajándékba kapott egy autót, ez még kellemesen meglepett. "

Epizódok a beavatkozás biztonsági szolgáltatásokat a bajnoki küzdelemben, sajnos, még nem ment, és az aktuális verseny Nazran ben két hasonló. Azonban meg kell jegyezni, azonnal, hogy a két leállítjuk szakszerűen és gyorsan.

Első „out” a szőnyegen rajongók történt a kezdő napja a verseny során a harcot Zaurbek Sidakova (Hanti-Alania) és Magomedhabib Kadimagomedova (Dagesztán), amely véget ért a győzelem az utóbbi. Ebben az esetben a résztvevők tömeges támadások a szőnyeg nem ért egyet a döntéssel. A második alkalommal, alatt a függöny a verseny, a nézők és a másodpercek nem tetszik a viselkedése a résztvevő negyeddöntőben Shapiev, hogy a fájdalom kezdett, hogy nem a legnagyobb atlétikai technikákat, feltűnő Hetag Tsabolovu fejét.

A fej a Birkózó Szövetség Magyar Mikhail Mamiashvili fenyegetett nyugtalan vendégek a verseny, hogy a következő bajnokság mehet az Északi-sark, hogy az ilyen viselkedés a „rajongók” harc az egyetlen lehetőség problémájának megoldására. PBS a közeljövőben szándékozik bevezetni saját útlevéllel rajongók példáját követve focirajongó azonosító hoztak létre, hogy a Konföderációs Kupa és a World Cup, amely kerül sor Magyarországon.

Kiváló szervezés a verseny

A verseny után Mamiashvili megköszönte Köztársaság Ingusföldön Yunus-Bek Yevkurov, az ő kiváló magatartása a bajnokságot a Magyar Birkózó a Nazran.

„Az egész birkózás között hálás a ragyogó feje Ingusföldön bajnokság - mondta Mamiashvili -. Mit csinál - ez az úgynevezett hazafiság és a hűség az emberek, a történelem egy évvel ezelőtt a magyar bajnokságot kötöttfogás birkózás tartottak a Kaukázusban, Csecsenföldön. és ez lett a viszonyítási szervezet, most Ingusföldön, láttuk ezt a hőt a küzdelmet. ez olyasmi, meg kell keresni a sport. "

Az utolsó akkord a bajnokság volt egy hatalmas lakoma résztvevők és a vendégek a verseny - ajándék a fejét a köztársaság volt a rizottó, főtt másfél ezer ember.