Rubin kiütötte az atlétikat az európai ligában

Kazan "Ruby" igazi veszélyt jelentett a spanyol csapatok számára a saját stadionukon. A rajongók évekig emlékeznek a "Camp Nou" pompás előadására, és most Kazan nagy mérkőzéseinek számát, valamint a madridi "Atletico" vendégmegbeszélést. Kevesen menesztettek a Kurban Berdyev osztályaira, de 2-0-ra sikerült nyerniük. Ne felejtsük el, hogy a második félidőben, "Atletico" volt egy játékos több, de ahelyett, hogy gólt, Madrid kapott kapott egy hiányzott.

Moszkva (és a játék zajlott nem a „közép” Kazan és „Luzsnyiki”) Diego Simeone hozta nem a legnagyobb harci erejét. A visszaúton nem megy Juanfran, Godin, Filipe Luis, Tiago, Gabi, Arda, Koke és Diego Costa, csak hiányzott az utolsó játék a felfüggesztés. Azonban nem valószínű, hogy nem „Atletico” gyengébb, és ez a mérkőzés előtti interjú mondta a játékos, „Rubin”, és természetesen, Kurban Berdyev.

Simeon nem okozott csalódást, égetés az első perctől polurezervny készítmény, amely azonban kijött és elismert vezetők a „matrac. Garcia Rodriguez Lopez maga Falcao meg a kezdő line-up. Ami a” Ruby „, hogy Berdyev nem változott a győztes készítmény azáltal, hogy csak a sürgősségi csere :. Kuzmin ki, hanem a távoli az első játék Fagyos Sharonov Moszkva időjárás riasztotta a közönséget, hogy jöjjön a „Luzsnyiki” este az ország fő színtere szinte teljesen üres volt, és azt is hallottam, ahogy a játékosok beszéltek a pályán kiderül .. Kiderül, hogy ez nemcsak barátságos mérkőzéseken történik.

A spanyolok, hogy végül lefagyjanak, úgy döntöttek, hogy a mérkőzés kezdetén támadó focizatot játszanak. Radamel Falcao jól helyezett lövést a kapu felhőere mellett, azonban Sergei Ryzhikov sikeresen megszerezte a lövést. Nem sokkal később, a kapus, Rubin ismét be kellett játszani, ezúttal visszaszorította Christian Rodriguez csapdáját. A kazánokat nem tudták viharokkal átvinni, a spanyolok kénytelenek voltak támadást támadni. Igen, csak tudni kell, hogy Kurban Berdiyev milyen jól tudja játszani a védekezést. "Ruby" magabiztosan "ült" a kapuk közelében, elzárva a "matracot" minden utat. Nem tette hozzá az Atletico támadásának veszélyét és azt a tényt, hogy messze nem voltak a legmagasabb ütemben. Madrid lassan mozogni kezdett a mezőn, és teljesen motiválta a motivációt. Ha nem a játékosok arca, az "Atlético", akkor azt feltételeznénk, hogy az FNL vagy akár a második osztály játékát nézed.

A harmincadik percben Raul Garcia egy kicsit élénkítette a néhány rajongót harminc méteres erőteljes támadásaival - a labda a pólus közelében repült. De egy nagyon veszélyes pillanat nyolc perc alatt történt. Kazan szinte gólt ért el, amikor Kislyak és Ryzhikov zavart kavarogtak a kapuson. Szerencsére a megalázást Kuzmin tartotta, aki majdnem a gólvonalból elhagyta a labdát.

A szünet után az "Atletico" folytatta az első számot, miközben nem növelte a sebességet. Úgy döntött, hogy a győztes pontszám növelhető, a Kazan megpróbálta magukat a támadást végrehajtani és majdnem gólt szerezni. A hatodik percben Rondon az ellenfél büntetőterületére tört, és a kapuba lőtt. Asenko - a kapus segített a csapatában, idővel a kapunál. A spanyolok majdnem azonnal válaszolták Saul kilépését a sokkhelyzetbe, de nem sikerült gólt szereznie. Az "Atletico" tiszteletére a spanyolok még mindig sikerült egy labdát felszabadítani. A nyolcvannégy percben Radamel Falcao átszállt Lopezről, és néhány méterről lőtt Ryzhikov kapusának, majdnem sikerült elérnie a labdát. A meccs problémáinak tulajdonítható, és a Navas felesleges eltávolítása egy perccel a normális idő vége előtt.

Miután sikerült megtartania az eldobott mérkőzésen elért előnyöket, a Kazan "Rubin" kiütötte az Európa Liga aktuális győztesét a rájátszásból, és így lett az első helyezett az 1/8 döntőben. Most pedig a "Zenith" és az "Anji" turné.

Az UEFA Európa Liga állása, statisztikái és hírei itt érhetők el.

A mérkőzés élő közvetítése a LiveResult.Ru oldalon zajlott

Még egyszer gratulálok a "Ruby" -nak. Tettek csak egy labdarúgó bravúr amikor minden ellenük - félelmetes ellenfél, lépésről-stadion - képesek voltak bejutni 1/8. Az európai verseny második érzése a mai napig. Bár az az igazság, így a „Atlétika”, és én nem játszott a két játék (a második voobshe hozza polurezervny készítmény), 1-3 létre egy pillanatra a játék, majd pazarolja őket. de hát, most legalább tudja a mély belégzést, és dobja minden erejüket a bajnokságot és a kupát.