21 Az intenzívebb imádság napja

21 A TELJES KÉRELEM DÍJA

Az intenzívebb imádság ereje - "az igazak imája sokat tehet" (Jakab 5:16)

Dániel 9: 2 könyve leírja, hogy az izraelita nép visszatért a földre 70 év fogsága után. Azt is leírja, hogyan dicsőítette meg magát a böjt és az imádság, és hogyan küldte el Isten az angyalát az ő imájára válaszul. A 23. versben meg van írva: "Az imádság kezdetén egy szó jött ki. ”. Ha komolyan vesszük az imát, Isten válaszolni fog. Ehhez szükség van az imádság kitartására, hogy a válasz a valós világban megjelenjen. Dániel 10: 12-13-ban látjuk, hogy az angyal csak 21 nap múlva tudta Isten válaszát Dániel fokozott imádságára.

Hisszük, hogy a 21 nap intenzív, tartós imádság lelki áttörést jelent az életünkben, és válaszokat ad az imákra.

Az Ésaiás próféta könyvének 58. fejezetében azt mondják, hogy melyik poszt Istennek tetszik. Ez nem mágikus pálcika-mentés, teljesítve minden vágyunkat. Isten nem lenyűgözi a bemutatót. "Ez a gyors, amit választottam, a nap, amikor az ember lelkét csikorgatja, amikor a fejét hajlik, mint egy nád, és rongyok és hamu alá helyezi? Ez a böjt és az Úrnak kellemes nap? Ez a gyors, amit választottam: oldjátok meg az igazságtalanság fogságait, oldjátok ki az igát, és engedjétek el az elnyomottat, és oldják fel minden igát; Vedd el a kenyeredet az éhesektől, és vigye el a kóborolt ​​szegényeket a házba; amikor látod a meztelenet, tedd fel, és ne bújj el a félig véredből. Akkor a te fényed kinyílik, mint egy hajnal, és gyógyulása hamarosan megnő, és az igazságod megy előtted, és az Úr dicsősége elkíséri Önt. " (Ésaiás 58: 5-8)

A 21 napos gyorsírás példáját a Biblia írja le (Dániel 10: 1-3). Daniel úgy döntött, hogy három hétig böjtöl az embereiért, ami 21 nap. Ennek a posztnak a különlegessége, hogy Dániel kizárta a diétájából néhány terméket: "Nem ettem semmi finom kenyeret; hús és bor nem lépett be az én számba. " (Dániel 10:13)

A böjt nem egy diéta vagy egy evés. Ez egy olyan határozat, amelynek határozott célja van. Amikor böjtölünk, szellemünk nyitottabb Isten szavára, ezért nagyon fontos, hogy több időt fordítsunk az imádságra és a Biblia olvasására.

Kapcsolódó cikkek