12 Kérdések a privatizációról

12 kérdés a privatizációról

Meg akarok privatizálni egy lakást, amelyben az apámmal együtt élnék. Az apa beteg. Hogy legyenek?

Ha az apja részt kíván venni a privatizációban, kiadhatja a közjegyzői meghatalmazást az egyenlő részeken elfoglalt helyiségek privatizálásához. Ha készen áll arra, hogy megtagadja a privatizációban való részvételt, akkor közjegyzői igazolást kell kiadnia a privatizációban való részvételről. Ha az apa annyira beteg, hogy nem jut el a legközelebbi közjegyzőhöz, meghívhat egy jegyzőt a házba.

A szüleimmel egy kétszobás lakásban lakom, ahol én, a szüleim és az öcsém regisztráltak. A lakást nem privatizálták. A testvér felesége 3 hónap alatt várja a gyermeket. Most felmerült a kérdés, hogy eladnék egy lakást, hogy a bátyám és én egy külön lakásban vásárolhassunk. A szülők beleegyeznek abba, hogy lemondanak a részvényeikről a bátyám és nekem, amikor privatizációra jelentkeznek. Hogyan lehet megfelelően regisztrálni a szülők részvéte- lének privatizációjával velem és a testvéremmel? Megértettem helyesen, hogy a részvények elhagyása után a szülők a privatizáció bejegyzését követően a lakásban maradnak regisztrálva? Lehet-e a testvér egy gyermek beleegyezését a lakásunkban? El tudja írni a feleségét, a gyermek anyját beleegyezésünk nélkül? Milyen nehézségek merülhetnek fel a lakás eladásakor?

1. Nem lehet megtagadni a privatizációt valakinek. Ha a szülők nem hajlandók, általános szabályként lehet privatizálni lakás testvérével neked egyenlő arányban, és ha a privatizáció után kerül sor bejegyzés a lakásban kisöccse, a tulajdonos 1/3 részesedése lesz, bátyám és a gyermek. Ön érdeke -, hogy privatizálja a lakás születése előtt a gyermek, érdekében a testvér - után.

2. A szülők továbbra is nyilvántartásba kerülnek, és megtartják a lakáshasználati jogot.

3. Igen, a bátyja a beleegyezésed nélkül regisztrálhat egy gyermeket a lakásba. Feleség - nem.

4. Az apartmanok értékesítésének nehézségei sokáig elmondhatók, ez egy külön cikk, vagy akár csak néhány.

A családom jelenleg privatizálja a lakást (tőkebefektetés). Ingatlant béreltünk, aki meghatalmazottként begyűjtött, benyújtott és megkapott minden szükséges dokumentumot. Abban a pillanatban, a beszerzett iratok, a lakás minősül a privatizált, de kiderül, hogy a felvételek eltérő dokumentumok szerint 15 cm PIBe és RRT mi ügynöke, megtudja, fordult a RRT azzal a kéréssel, hogy a megfelelő korrekciók és a következő választ kapta :. Meg kell fizetni 100 dörzsölje. minden családtag számára az adatbázis módosításainak 15 cm., és a kifejezés meghatalmazást mi ügynök befejeződött, meg kell vásárolni egy új meghatalmazást, és megéri az extra időt és pénzt. Mondja meg, ha mindent elhagyunk, ahogy jelenleg van, vagyis a dokumentumok eltérései, mint ez később tele lesz velünk?

Bár nem készít semmilyen regisztrációs tevékenységet a lakásban (eladás, adományozás, hosszú bérlet), semmit sem tehet. Ezeket a változtatásokat bármikor megteheti.

A feleségem halott. Az apartmant csak engem és feleségem privatizálták. Sürgősen a külföldön élő gyermekeket akarom állandó lakóhelyre menni. Most regisztrálhatok egy hozzátartozót egy ajándékkal a privatizált lakásomhoz a "az örökségemhez tartozó részem" kifejezéssel, ha halála óta hat hónap nem telt el?

Nem tudsz rajzolni egy ilyen ajándékot, csak akkor adhatja meg a tulajdonát, de még nem. De meg lehet oldani a problémát végrehajtó két hitelesített meghatalmazást: meghatalmazást az Ön képest magatartása az örökletes ügy és a tanúsítvány az állami regisztrációs tulajdonjogát a lakásban; amely meghatalmazást rokona a lakás (ebben a meghatalmazást a megajándékozott kell adnia a relatív, de meg kell adni, hogy a másik személy - a képviselő e meghatalmazás maga relatív megajándékozott nem lehet), és az állami regisztrációs ajándékozási szerződést.

Vagy még mindig kap segítséget a katonai egységek, akár -, mert a Honvédelmi Minisztérium (ha nem tartalmaz információkat minden katonai egység), vagy a bírósághoz fordulhat, amely foglalkozik az azonos - kéréseket küldjön a Honvédelmi Minisztérium és az összes alkatrész, amelyben szolgáltak ebben az időszakban.

Én és a nagymamám-gondviselőnk regisztráltak a lakásban. Az anyát megfosztja a szülői jogtól, és bírósági végzéssel lemond. 21 éves vagyok. A testvérét apjának ítélték oda, és lemondtak a lakásról, más helyen regisztráltak az apjával. Lehet privatizálni egy lakást számomra és nagyanyámnak?

Ha a nagymamát a gondnokság nyilvántartásba vétele előtt egy lakásban lajstromozták, lehetséges. Ha a nagymama a lakásban, mint a gyám, a lakás lehet privatizálni csak a szokásos módon az Ön számára.

Lehetséges-e egy privatizált lakást vagy szobát kicserélni a privatizált lakásokra? És hogy lehet-e megosztani a megrendeléseket (kétszobás lakás, elvált a férjétől, az együttélés lehetetlen, az egykori férj nem ad nyugalmat nekem vagy a gyermeknek).

A gyermekem 12 éves. Részt vett egy másik lakás privatizálásában apjával. Aztán kaptunk egy városi lakást egy másik városban, és most privatizálni akarjuk. Anyámnak nincs joga a privatizációhoz.

Kapcsolódó cikkek