Álláshely állatorvos, obolensk, guv mosoblvetvetaboratory a helyszínen foglalkoztatási központ

A cég (szervezet, cég, IP, PBOYUL) "GUV MO MOSOBLVETLABORATORY" kínál munkát a város (régió) Obolensk.

A cég (cég, szervezet) munkáltatója "GUV MO MOSOBLVETLABORATORIYA" körülbelül a következő béreket kínálja: 30 000-ről 40 000 rubelre. az "állatorvos doktor" bejegyzésére.

Munka a munkáltató területén: Voskresensky körzet, Chemodurovo falu, Moszkva régió

A "Állatorvos-doktor" üres helyén dolgozó alkalmazott feladatai a következők:

  • dolgozik az állatorvosi laboratórium mikrobiológiai (bakteriológiai) osztályán

Az állatorvos "Állatorvos-orvos" állománnyal szemben támasztott követelmények, amelyet a munkáltató "GUV MO MOSOBLVETLABORATORIYA" állított fel Obolensk városában. következő:

  • felsőoktatás az állatorvos-tudomány területén.
  • a laboratóriumi állatorvosként szerzett tapasztalat (beleértve az LVSE-t) szigorúan 3 évig

A "GUV MO MOSOBLVETLABORATORY" vállalat munkakörülményei az üres állomáson "Veterinary Doctor" a következők:

  • ötnapos munkanap. Voskresensk, Moszkva régió.
    • Regisztráció az LC RF szerint
    • Teljes társadalmi. csomag

Ha nem rendelkezünk önéletrajzokkal a multiregionális elektronikus CZN webhelyünkön, mindenképpen küldje el önéletrajzát most. Ez nagyban felgyorsítja az álláskeresés sebességét, mert maguk a munkáltatók képesek lesznek megtalálni az önéletrajz szerint és kapcsolatba lépni velük, hogy felajánlják állásajánlataikat.

Állítsa be most az önéletrajzát.

Írja be a munkáltatónak "GUV MO MOSOBLVETLABORATORIYA".

Mit tegyek, ha a város (régió) Obolensk "GUV MO MOSOBLVETLABORATORY" munkáltatója nem válaszol a 110266. számú "állatorvos" munkájára?
Állítsa be önéletrajzát most a munkaerőpiacunk elektronikus lakóingatlan-központjába, és hamarosan más munkáltatók is megtalálják!

Kedves felhasználó, keresel munkát Obolenskben?

A többregionális elektronikus foglalkoztatási központ internetes portálja segít Önnek az álláskeresés minden igényének kielégítésében. Az Obolensk-i Középiskolai Munkaügyi Központ valóban lehetőséget kínál arra, hogy Obolenskben érdekes és jól fizetett munkát találjon, szinte ingyenes és a lehető leggyorsabban.

Feladatunk az, hogy az álláskeresést egyszerűbbé és hatékonyabbá tesszük, így minden pályázó gyorsan reagálhat az új munkahelyekre, és kapcsolatba léphet a vállalatok (cégek, szervezetek, IP, PBOYUL) képviselőivel, akik időben feltöltötték állásajánlatait.

Ezzel a webhelykel Multiregional Electronic Center segítségével több ezer embert kereshet, használhatja szolgáltatásainkat és Önt! Biztosítjuk Önöket, hogy az Elektronikus Központ többregionális internetes portálján bármilyen szakterületen munkát találhat.

Ha az Obolensk többnemzetiségű foglalkoztatási és foglalkoztatási weboldala anyagait használja az elektronikus médiumok számára, akkor a www.employmentcenter.ru webhelyen hiperhivatkozást kell elhelyezni. a nyomtatott médiumok esetében feltüntetni kell a "www.EmploymentCenter.Ru - a népesség elektronikus foglalkoztatási központja (üres álláshelyek és összefoglalók)" vagy a "www.EmploymentCenter.Ru - elektronikus CDN (üres álláshelyek és összefoglalók)" forrását.

Kapcsolódó cikkek