81 A gyorssegély imádsága, amely megvédi a szerencsétlenséget, segít a csapásokban, és jelzi az utat

Hiányosságok és pénzhiány, gyermekeik és szeretteik félelmei, betegségeik és egyéb szerencsétlenségeik ... Nehéz időkben szükség van arra, hogy támogassanak minket és segítsenek nekünk. De ki segít nekünk? Végtére is ugyanazok az emberek vannak körülöttünk, akiket az élet megráz és megvert, akik maguk nem tudják, mit tegyenek. És akkor, mintha ösztönszerűen felemelnénk a szemünket az ég felé, kérnénk védelmüket és segítségüket, megkérhetnénk, hogy vezessünk bennünket a helyes úton, és erőt adjunk a nehéz idők túléléséhez. És minden kérésünket imádságban fejezzük ki - őszinte és forró. Ez a könyv nagyon szükséges és nagyon hatékony imákat tartalmaz, amelyek erősségét idővel megszorozzák. Segítenek neked az életed bármely nehéz pillanatában. Kérjen védelmet, és megkapja!

Tartalomjegyzék

A SZEGÉNYSÉG ÉS A PÉNZ PROBLÉMÁK VÉDELMÉRE SZÁNT KÉRELEMEK

Mindannyian a gazdagság és a szegénység fogalmát helyezzük a jelentésbe, annak fontosságára. Mindannyiunknak megvan a saját pénzproblémáink. De egyikünk sem akar meghaladni a szegénységi küszöbön, és megtapasztalja a kérdés horrorját: "Mit fognak holnap a gyermekeim?"

Olvassátok el ezeket az imákat, hogy elkerülhessek minden pénzproblémát, és mindig rendelkezzenek a szükséges pénzügyi minimumtal, amely lehetővé teszi, hogy holnap félelem nélkül éljen.

Imádság a szegénységtől védve

Te, O Lord, a mi megszerzésünk, és ezért semmire semmi sem hiányzik. Veled nem akarunk semmit a mennyben vagy a földön. In You élvezni egy ineffably great happiness, amit az egész világ nem tud szállítani nekünk. Cselekedtél, így folyamatosan találja benned, és téged szívesen lemondanak amire neugodnago, és örülünk, mint ha, a mi Mennyei Atyát, sem fogadja el a földi sorsát. Ámen.

Imádság az őrző angyalhoz az anyagi jólétért

Ktebe, Krisztus angyala, sírok. Megvédett és védett, és megtartotta, mert nem vétkeztem előbb, és a jövőben nem vétkezem a hit ellen. Tehát válaszolj rám, jöjjön hozzám és segítsen nekem. Nagyon sokat dolgoztam, és most látod a becsületes kezemet, amellyel dolgoztam. Tehát legyen, ahogy a Szentírások tanítják, hogy a munkáknak megfelelően jutalmazzák. Adj nekem a munkám szerint, szent, hogy egy kézzel teli kéz teljes legyen, és kényelmesen élni tudok, hogy Istennel szolgáljak. Teljesítsd a Legfelsõbbek akaratát, és teremtsenek rám földi jótéteményeket a munkám szerint. Ámen.

Imádkozz az óvó angyalhoz, hogy az asztalra eső bőség nem fordul elő

Tiszteleg a mi Urunk Istenünk, Jézus Krisztus, az ételek az asztalon, akiben látva a jelt, a legfőbb szeretet, most viszont az ima neked, a szent harcosok, az Úr, az Angel Hrisztov. Isten akaratát erre törekedtem, az ő kis igazságosságáért én, átkozott, tápláltam magam és a családom, feleségem és a nem intelligens gyerekek. Könyörgöm, szent őr rám egy üres asztal, akaratának az Úr, és adjon nekem a tettek szerény ebédet, hogy én is megfelelnek az éhezés és a táplál gyermekeivel koi art bűntelen Isten előtt. Minthogy vétkezett az Isten szavával, és szégyellni kezdett, nem a rossz szándék miatt történt. Isten látja, hogy nem gondoltam gonosznak, de mindig követem a parancsolatait. Ezért megbánkozom, imádkozom azért a bûnökért, hogy nekem van bûneim, és kérem, hogy adjon nekem egy bõséges asztalt, hogy ne haljon meg az éhség miatt. Ámen.

Imádság a szent Hieromartyr Harlampiushoz az éhség megszabadulása iránt, kérve a föld termékenységét, jó szüretet

Oprechudny svyaschennomucheniche Haralambos, strastoterpche megoldatlan svyaschenniche Isten hodataystvuyay a világ! Lenézni az ima van, tisztelt szentek memória: kérni minket, hogy az Úristen a bűneink bocsánatát, de csak a végén volt mérges velünk Lord sogreshyhom bo méltatlan yavihomsya Isten irgalmára, könyörögj érettünk Istennek, igen nizposlet világot várak és falvak mi , de szabadíts meg minket az invázió a külföldiek, a határokon dousobnyya harc és minden viszály és a széthúzás: erősíteni, svyaschennomucheniche, a hit és a jámborság minden chadeh az ortodox keresztény egyház, és hagyd, hogy szabadíts meg minket Úristen az eretnekség, szakadást, és minden második babona. Kegyelmes mártír! Molisya számunkra, hogy az Úr, így tartja meg a kisállat és a betegségek, és így ad nekünk rengeteg a föld gyümölcseit, szarvasmarha szorzás szükséges ember és minden hasznos nekünk: különösen azok, akik szintén megenged, imákat, a mennyei királyság Krisztus Istenünk, Emuzhe becsület és imádják a kezdet nélküli Atya és a Szentlélek, most és mind örökkön örökké. Ámen.

A jólétben és a szegénységben

(Az Apcsel 20: 35-ben, Máté 25:34)

Kedves Mennyei Atyám, köszönöm mindazt a jó dolgot, amit az Úr Jézus Krisztuson keresztül adtál át. Áldja meg, kedves Megváltó, a munkát, amelyet nekem adtál, és adj erőt neked, hogy ezt a királyságod javára tedd. Adj nekem az örömöt, hogy látom a munkám gyümölcseit és adományait. Vigyen rám A szavaid: "Nagyobb áldás, mint adni", hogy jól tudjak élni, és nem tapasztalhatom meg a szegénységet.

De ha kell, szegénység, a támogatás, Uram, a bölcsesség és türelem kell mozgatni méltósággal nélkül moraj, emlékezve a szegény Lázár, akit te, Uram, a te országodban elő boldogság.

Kérlek, hadd halljam: "Jöjjetek, áldottak az én Atyámtól, örököld a Királyságot felkészítetted a világ alapításáért." Ámen.

Imádság az őrző angyalhoz, megvédve a kudarcoktól

A kereszt jelével legyőzve, imádkozom neked, Krisztus angyalának, aki lelkem és testem tartója. Ismered a tetteimet, vezetsz engem, szerencsés esélyt küldesz nekem, ne hagyd el a kudarcok pillanatában. Bocsáss meg bűneimet, a hit elleni vétkezések miatt. Védj meg engem, szent, a rossz szerencsétől. Hagyja, hogy a kudarcok elkerüljék az Isten szolgáját (név), hagyja, hogy az Úr akaratát minden ügyemen elvégezzem, humánus, és soha nem fogom sújtani a rossz szerencsét és a szegénységet. Könyöröglek, jótevő. Ámen.

Imádság a legegyszerűbb Szent Jánoshoz, Alexandria pátriárkája

Szent János isteni, irgalmas védő, senki más, mint azok, akik erősek és szerencsétlenek! Reád, és kérlek, a te szolgáid (nevek), mint egy gyors pártfogója mindazoknak akik vigaszt Isten a szükség idején és nyomorúság. Ne hagyd abba az Úrnak imádkozni mindenkinek, hittel, aki hozzád jön! Te, miután tele Krisztus szeretetét és jóságát, jer csodálatos palota erényeit irgalom és udvarolt ő neve „Kegyelmes.” Olyan voltál, mint egy folyó, amely folyamatosan nagylelkű szívvel jár, és mindazok, akik bőven szomjaznak. Hisszük, Te, a száműzetésben már festett a földtől az égig, súlyosbító akkor az ajándékot a kegyelem vető és Te vagy a szóda-lalsya kimeríthetetlen hajó vsjakija a szeretet. Létrehozta a DRC petíciója és közbenjárására Isten előtt „minden örömét:” Igen, mind ti, folyamodik eléred a béke és nyugodt: számukra megnyugvást pechaleh időt és ellátások életszükségletekre csepegtetni bennük a reményt vechnago pihenő helye a mennyek országa. Életedben a földön voltál azoknak a menedéke, akik minden szerencsétlenségben és szükségben vannak, sértettek és hűtlenek; nem azok közül, akik hozzátok jöttek, és kegyelmet kértek tőled, megfosztják áldásaitokat. Most és most, a mennyben a Krisztussal uralkodva, mindazoknak, akik az ő becsületes ikonja előtt hajolnak, imádkoznak segítségért és közbenjárásért. Ne te magad nem tochiyu kegyelem bezpomosch NYM, de más szív felemelte, hogy csillapítsa a beteg és rászoruló szeretet. Emeld fel a KDK és a hívők szívét, hogy közbenjárására az árvák, a gyászolók a kényelem és nyugodt a szegények. Ne hiányzik nekik az ajándékokat a kegyelem, de még inkább örüljetek őket (és a családi otthon, prizrevayuschem szenvedés), béke és öröm a Szentlélekben - dicsőségére mi Urunk és Megváltónk, Jézus Krisztus, mindörökkön örökké. Ámen.

Imádság Szent Miklósnak a Csodálatos dolgozóhoz, védve a jólét és a szegénység elvesztésétől

Örömünkre szolgál a lelkipásztor és a bölcs tanító, Krisztus Szent Miklós! Hallgass meg bűnösök (s), imádkozás és hív, hogy közbenjárására a segítséget hamarosan: íme nekünk gyenge, mindenütt csapdába esni, vsyakago jó szem előtt, és megfosztotta a gyávaság elsötétülés. Potschisya, ugodniche Istenem, ne hagyj el minket, hogy egyedül bűnös fogságban, de nem lesz öröm a mi ellenségünk, és nem hal meg a jogi aktusok, a mi kémek. Imádkozzatok értünk méltatlan Sodetelya mi az Úr, Ő ugyanaz te és bezplotnymi néz előre stoish: irgalmas hozzánk létrehozni Istenünket ebben az életben, és Weeze jövőben, de nem jutalmazza hozzánk az üzleti a szennyező és a szívünk, de az Ő jóságát jutalmaz minket. Az a hodatay- széllökések upovayusche, predstatelstvom a dicséret, a közbenjárás segítségével hívja fel, és a Szent képét pripadayusche, segítsen kérem: ments meg minket ugodniche Krisztus, a bajok jönnek ránk, de a kedvéért imáitok szentek obymet nem támadnak minket, és ne bújjon a bűn mélyén és a mi szenvedélyünk sárában. Lepkék, a Szent Miklós Krisztus Krisztus Istenünk, hanem ad nekünk egy békés életet és a bűnbocsánat, a lelkek üdvösségünk és nagy kegyelem, most és örökkön örökkön örökké.

Imádság Trimiphunt Szent Spiridontól, nyugodt, virágzó létezést adva

O legszentebb a Szent Atya Spiridonnak, Krisztus nagy szolgájának és dicsőséges csodamunkának! Előre álló mennyben az Isten trónja arcokkal Angel, Prizren irgalmas szemmel predstoyaschii zde ember (ek) és kér silnyya te segítségeddel. Ima blagoutro-Bie Chelovekolyubtsa Istent, de nem megítélni bennünket, hogy mi a gonoszság, de így fog foglalkozni velünk az ő irgalmából! Kérje nekünk a Krisztusban, és az Isten a mi békés és nyugodt életet, az egészséget az elme és a test, a föld blagoplodie és egész bőséget, és ne a rossz viszont a jó adományozta minket sched-Ragó Istent, hanem az Ő dicsőségére és magasztalására a közbenjárás! Deliver minden nesumnennoyu hit Istennek érkező minden bajok a lélek és a test, az összes vágy az ördög és rágalom! Budi szomorú vígasztaló betegségek orvos napasteh asszisztens meztelen védőszentje, védőszentje özvegyek, árvák védő, baba etető, megerősítette a régi Tel, vándor putevozhd repülő pilóta, és iskhodataystvuy minden, jó segítség a te igénylő az egész, amit kiontott szabadulásáért hasznos! Yako hagyja imáitokra nastavlyaemy és betartását, hogy az örök béke és KUPNO veletek dicsőítsék Istent a Szentháromság slavimago Atya, Fiú és a con-Tago Spirit, most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

Imádság Zadonskiy Szent Tikhonnak, hogy kényelmes életet küldjön és kiszolgáltasson a szegénységből

Ovsehvalny prelátus és ugodniche Krisztus, a mi on-che Tikhon! Egy angyal a földön élő, akkor Te angyal kedves megjelent ősi te dicséret: hit minden lélek és gondolatok, mint egy, jó-Cerda mi pomoschniche és molitvenniche, a kifogyhatatlan közbenjárás és a kegyelem az Úr nagylelkűen akkor adakozni, soha sposobstvuesh mi üdvösségünkért . UBO, fogadni pleasuring ugodniche Krisztust, és ebben az órában a mi méltatlan ima: a test nekünk közbenjárása származó oblegayuschago minket fecsegés és suemudriya, nepravoveriya és zloveriya chelo- vecheskago; potschisya, többet rólunk predstatel, kedvező kérését umoliti Lord, igen probavit Saját Nagy és leggazdagabb irgalmazz nekünk, bűnösöknek és méltatlan szolgái (nevek), de nem fogom gyógyítani kegyelmét neistselennyya fekélyek és hegek korrupt lelkünk és testünk, hagyja feloldódni megkövesedett szív mi könnyek az érzelmek és a contrition körülbelül premnogih mi vétkeinket, és hagyd, hogy szabadíts meg minket az örök gyötrelem és a tűz geenskago; minden hívő lyudem Ő igen támogatásokat a jelenlegi Weeze béke és a nyugalom, az egészség és a megváltás és környékén jó rohant, igen taco, csendes és békés életet pozhivshe minden kegyesség és a becsületesség, méltó az Angyalok és az összes szentek dicsőítik, és énekelt minden szent Atyának és a Fiú és a Szentlélek örökkön örökké.

Imádság Alexy szerzeteshez, az Isten emberéhez, a szegénység elleni védelemért

Oveliky ugodniche Krisztus, Isten szent cheloveche Alex lélek a mennyben, Isten trónja a közelgő, a földön, mint te dannoyu kegyelem túlzott Tia különböző sovershayay csodák! Nézz le kegyetlenül, de predstoyaschiya szent ikonok a lyudie (ek), gyengéden imádkozott és kérte az Ön számára segítséget és közbenjárást. Nyújtsd ki az imádságban az Úr Isten őszintén rutse tiéd, és kérjen minket Tőle bűnök bocsánatára a mi önkéntes és önkéntelen, a neduzeh szenvedés gyógyító napastvuemym közbenjárására, Vigasztaló a nyomorultak, a rászorulók orvosi, mind ugyanazt a gondolatot reád béke és Christian hasa a halál és a jó válasz, hogy az Ítélet Napján Krisztust. Her ugodniche Istenem, nem kell szégyenkeznie a remény a miénk sündisznó néked Bose és a Virgin pin, de ébred velünk segítője és védelmezője az üdvösséghez, de az imákat poluchivshe kegyelem és az irgalom az Úr, dicsérik a kedvesség az Atya és a Fiú és a con-Tago Lélek Trinity slavimago és poklanyaemago Isten, és a te szent közbenjárását, most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

Imádság Isten Anyja ikonjai előtt "Mindenki bánja örömét" a vigasztalásért a pénzhiány miatt

OPresvyataya Lady Istenszülő, preblagoslo-vennaya Krisztus Anyja Isten, a mi Megváltónk, minden szenvedő betegek látogatása, a gyenge fedél és közbenjáró, özvegyek és árvák pártfogója anyák szomorú vsenadezhnaya vigaszt a kisbabák törékeny ereje, és az összes tehetetlenség mindig kész segíteni, és egy igazi menedéket! Te, ó irgalmas, dadesya Istentől-kegyelem a sün, és megvédje a és izbavlyati a megpróbáltatásokat és betegségek, Zane maga rency bánat és betegség szenvedett Te, vzirayuschi önkéntes szenvedés Fiad vozlyublennago és Togóban a kereszten feszítették látnok, holott te fegyvert Simeon megjövendölt szívedből MET-így irányító UBO körülbelül Mati sok gyermeket szülő, részt, O hangja imádságunk, vigasztalt minket bánat lények, mint egy igazi öröm hodataitsa. Predstoyaschi trónt a Szentháromság, a jobb oldali Fiad, Krisztus Istenünk, meg tudja Ha ti voskhoscheshi, minden hasznos isprositi: a kedvéért a hit a szív és szeretettel ragaszkodnak téged, a Queen és Lady Halljátok dschi, és íme, és hajtsátok füledet, hallgass meg a könyörgéssel, és szabadíts meg minket a bajok és fájdalmak tarifa: te Öröm az összes hívő, mint a béke és a kényelem podaeshi. Xie látsz baj a nyomorúság megmutatja nekünk irgalom után vigaszt csípte elszomorít szívünk, show és a meglepetés, hogy minket, bűnösöket le a te irgalmasságod, podazhd nekünk könnyek a megbánás, hogy megtisztítsa a bűneinkért és megelégedésére Isten haragját, de tiszta szívvel, a lelkiismeret a haszon és a abban a reményben, nesumnennoyu igénybe kivánságod és közbenjárását. , Fogadása, Irgalmas Szűzanya, Isten Anyja, buzgó könyörgéssel mi hozhatnak, és nem vesd meg, méltatlan a te kegyes, de podazhd nekünk szabadulást a fájdalom és a betegség, megvéd minket a vsyakago rágalmazás az ellenség és rágalom az ember, ébredj velünk asszisztens kísértő minden napjaiban az élet nasheja te a te igen Matern kiterjed mindig betartja célok és a keep-, sem a te közbenjárás és az ima a Fiad, és Isten, a mi Megváltónk, Emuzhe miatt minden dicsőség, tisztelet és imádás nélkül kezdte, Haute-CEM és a Szentlélek, most és örökkön mindörökkön örökké. Ámen.

A tájékoztató lap vége.

Tartalomjegyzék