2 1-ben adamex mars-on

Jó napot! Ezt a babakocsit egy évvel ezelőtt vettük fel, Adamex Mars! Először minden rendben van! Most a tél után a bőrt a fogantyún mind visszajöttek, és kijöttek a varratból! A varratok, amelyekben a tömítés megszakad, és a repedések eltűnnek, a croissant szörnyen felrobban, most javításra kerül! Mindenütt elmentem vele mindenütt, talán azért, mert ez megrázta! Azt is mondtuk, jó babakocsi, de a hat hónapos áram! Nem tanácsom, ha sokáig várom! És nem minden autó, ha még teljesen szétszedik!

A lányok az én babakocsi Adameks Mars és a szomszéd zeiks.Obe kocsi osztály manőverezhetőség, mint a tartály lesz mindenhol, séta, nagyon kényelmes, de ez zeiks bölcső, sétálni egy kicsit kevesebb, mint marse.Tak, hogy az egyik gyermek nagy tanácsot Mars. Én egy féléves babakocsit használok.

Már hat hónapja van az Adamex Mars, elég nehéz ahhoz, hogy a harmadik emeletre húzzuk. Télen az első kerekek kicsiek, nem fogsz mindenhol elhaladni, és még mindig be kell tiltani őket. Egy kerék megrepedt, a cserét még nem keresték fel, ha problémák vannak vele, akkor szomorú. C-osztályú babakocsi pluszval.

Két nappal ezelőtt vásárolták ezt a babakocsit, akárcsak a képen, szürke türkiz. Nagyon tetszett nekem. Eredetileg Annik Zicót vásárolták, de a közelmúltban az Adamex Marsot hozták be a boltba, és nem tudtam ellenállni. Az Anmar Zico van néhány különbség, véleményem a Mars sokkal kényelmesebb kosárba, hogy csatlakozik nemcsak a gombot, hanem a zárak, belső béléssel bölcső is a lakatot Zico nincs rögzített és állandó kiköltözik, plusz szövet Mars néz ki, sokkal drágább babakocsi önmagában sokkal szebben néz ki, tetszik, még több, mint Zippy, az eredeti, hogy úgy mondjam, tetszik. Tedd azt, ami csak egy kosár érdemes, nem jelent meg, és semmilyen művelet, mivel sok panaszkodnak, bár slyamzili Mars vele, de befejezte a kosarat az eszembe.

És nyertünk Adamex Nitro 3 az 1-ben, ez csak, mint mi a lány fényes bíbor szép sötét hamuszürke, szürke. Bár is gondolt, hol és mit kell tennie, és az olasz gondolat, de anyukám barátja lebeszélte 2 gyerek először került az olasz a 30 ezer ... aztán eladták őt a padlóra áron ... ha a második furat szerzett Adamex Nitro tanácsára barátnői ... ő a különbséget látja, csak a ár és strassz ... én az első kristályok))) De lehet egy erős vágy, és öntapadós)) Amezhdu Mars vagy nitro ... és tényleg nem tudom a különbséget ugyanúgy néz ki, még a boltban csak különböző színekben)) jó babakocsi))

Ma vettem egy kocsit, és ideges - néhány ez volt minden remeg és ferde, üiörészegység van telepítve, de a bölcső szükséges keményen, attól tartok, még egyszer, valami fog leesni. De a legnagyobb probléma összecsukható - az első kerekek a hátsó részek között nem illeszkednek, ezért nem teljesen hajtják. Kérem, mondja el, mit tehet? Talán valamilyen hibás vagy van? m

Nem tudtam választani ezeket a modelleket. Miután elolvasta mindent, és mindent arra a következtetésre jutott, hogy a Tutis jobb litván, azaz. Azok, akik cipzárosok, és nem hisznek. Ez a minőség szenved. Az adamexről: itt minden bonyolultabb. Megértem, hogy az a cég, amelyik banálisan "nyalta" a zippi modellt, törvényes hamisítványsá vált. Gyakran ilyen "hamisítványok" meghaladják az eredetiet, de nem akartam. Válogatott ugyanazt a Zippy-t. Modelljeik rámenős azonnal lesöpörte azokat, akik nem rendelkeznek speciális impregnáló, megkönnyítve a gondozás és becsületes Pia (nem szeretem a színeket), aztán beszorult a műbőr és a választék: Tuttis Zippy leater, szín 220. érdemes várni a ő hozott egy mackót

maga is ugyanazt a választást érte el, végül a futuro verdi 3v1-et vette át, az általam olvasott recenziók alapján jobb minőségben. csak egyetlen bizonytalansággal rendelkezik, a csavarokat, amelyek a kapucont rögzítik, lazulnak és rendszeresen meg kell feszíteni. a többi az értékelésben azt írta, hogy valahol a műanyag repedés, valahol probléma van a kerekekkel.

Az én választásom szerint abszolút maradtam

2,5 évig Zippi turn volt, hengerelt, terepjáró, nem egyetlen cenzúra, eladtam újnak. Soha nem sajnáltam, hogy nem fogadtam el a tutis-t. A legtöbb esetben sok kudarc áll, véleményem szerint minőségibb.

Kapcsolódó cikkek