19 éves vagyok, én vagyok

Számomra ez a téma már komoly kényelmetlenséget okozott, az a tény, hogy 19 évig nem volt barátnőm
Szeretnék találkozni egy olyan lánnyal, aki ismereteket szerezhet a kommunikációban és segíthet a szüzesség elvonásában, nem akarok sokáig találkozni, hiszen az első tapasztalat
További 2 évvel ezelőtt én nem is feszült, hogy nem volt egy lány, a vágy nőtt napról hónapban, de a félelem minden idők nyerni, (jó, beszélek társkereső oldalak, mint a barátok mindig találkoznak rosszabb, mint én, hogy még most is ők nem gondolnak a lányok általában), és csak most úgy döntöttem, és rábukkantam erre az oldalra, ha jól értettem ott, hogy találkoztunk, tudja, mit vkurse akkor nulla kapcsolatokban (társkereső oldalak minden már úgy gondolja, hogy a tapasztalat, nos, logikám szerint)

Nagyon remélem, valami történik, mert nem tudok nem devushki.U egyre jönnek Nakata, ha akarok, már devushka.Prichem 1 évvel ezelőtt még tudtam elviselni most nem reális.

Feliratom a karakteremet:
Gyakran mindent szívből vettem
Szeretek jó cselekedeteket csinálni, de várom a kölcsönös visszatérést is
Gyorsan megváltoztathatja a hangulatot
Gyakran összetett
Ahogy a közelmúltban rájöttem, alacsony az önbecsülésem :)
markolat

adat
Magasság 180
Súly 79 kg (nem kövér)
iker
Karosszéria típusa: atlétikus (a gumibetét háromszorosa)

Programozó vagyok, szabadidőm egy számítógépen tölt el, nem megyek sehová, nos, van egy film, és valami más is ritka
Nos Szeretnék találkozni egy nővel (nem vastag (bocs), nem túl magas (komplexek körülbelül növekedés), nos, és hogy szép volt, én nem beszélek, hogy közvetlenül ideális) közötti korosztály 18-21, de azt hiszem, 23 és legfeljebb tudsz.
Nagyon szégyellem, hogy itt írjak, és még egy ilyen
Ha olyan másolat, mint amire érdekel, írjon
Igen, és ismét megismételem, egy irreális zéró vagyok a lányok kezelésében.

Várja kedvencét, vagy beszéljen egy 25-30 éves fiatal hölgykel.
Egy ilyen korú lány választhat egy parasztot ajándékokkal vagy egy aranyos fiúval. A szokásos nessuschie nyilvánvalóan nem vonzza.

Guy, mutassa be a képet, és minden azonnal el fog térni.

nem vastag. és meg kell határoznod a paramétereket még))) neked egy 46 méretű lány, aki már kövér, szörnyű. )))
És tudod, kevesebbet ülsz a számítógépen, vannak ICQ-k, ügynökök. Általában 19 év alatt nem szabad szégyellni, ha csak a természetben forog a természet. És jobb lenne találni egy lányt is, devstvenitsu és Ida, hogy ismerjék a szeretetet, a sekákat stb. Az igazság az, hogy találsz egyet.
Sok szerencsét a keresésedben)
És egyébként a 180-as növekedés nem olyan alacsony, ha csak 160 volt itt, igen, probléma. és a növekedés súlya megfelelő. A férjemnek magassága és súlya 85, és egy ilyen kemény kinézetű ember. Tehát normális formában vagy.
Nos, kötelezettségek nélkül, pusztán a tapasztalat kedvéért keresgéljen felnőtt feleséget, 38-45 évig.


Szabály. És érdekes, minden szépség, de rosszabb vagy? Feltételezem, hogy a botanikus pattanások nem izgatottak, de a típus szépségét a nem-fickónak kell felkelnie. aga schazz

csak ne mondd, hogy a haj és a ruhák a pidopov tételei)) jobb, ha egy pidopom, aktívan vezető a szexuális élet, mint egy homályos egyenes, akinek senki sem ad (c)

"Prostituálók a szaunában" - ez nem olyan rossz :). Azt mondanám, hogy ez is egy jó ötlet.
Ha van pénz, és az első szexuális élményre van szükség, akkor ugyanaz. Így, ha néhány kereskedő bolondja több napot töltött el egy prostituáltral (és a szex valószínűleg jobban jár egy prostituálttal). Ez még mindig nem veszi figyelembe az idegek kiadásait, hanem csak a pénzügyi szempontot!

"Prostituálók a szaunában" - ez nem olyan rossz :). Azt mondanám, hogy ez is egy jó ötlet.
Ha van pénz, és az első szexuális élményre van szükség, akkor ugyanaz. Így, ha néhány kereskedő bolondja több napot töltött el egy prostituáltral (és a szex valószínűleg jobban jár egy prostituálttal). Ez még mindig nem veszi figyelembe az idegek kiadásait, hanem csak a pénzügyi szempontot!


Nem, ez megalázó. A prostituáltakra szopogva a jövőben nem lesz képes normális lányokkal kommunikálni. A prostituálttal nem hozhat létre családi és normális emberi kapcsolatokat. 19-ben még mindig van esély a kapcsolatépítésre, és ha néhány prostituált után 25-30 évig érzi magát, akkor a nők feleslegessé teszik.
Ha valaki emlékszik, egy nő létrehozott egy ágat arról a kapcsolatot egy ember prostitutochnikom, mert nem ért egyet - mondta neki egyenesen yaytsy a szájába tömött, és fogalma sem volt, egyáltalán, hogy ki az a nő, és mit esznek)), ezek az emberek nem alkalmas családi és kapcsolatok))

Vessünk egy képet) Anélkül, sem


Nem, ez megalázó. A prostituáltakra szopogva a jövőben nem lesz képes normális lányokkal kommunikálni. A prostituálttal nem hozhat létre családi és normális emberi kapcsolatokat. 19-ben még mindig van esély a kapcsolatépítésre, és ha néhány prostituált után 25-30 évig érzi magát, akkor a nők feleslegessé teszik.
Ha valaki emlékszik, egy nő létrehozott egy ágat arról a kapcsolatot egy ember prostitutochnikom, mert nem ért egyet - mondta neki egyenesen yaytsy a szájába tömött, és fogalma sem volt, egyáltalán, hogy ki az a nő, és mit esznek)), ezek az emberek nem alkalmas családi és kapcsolatok))


Ha megismerem egy fickót, és beszél a prostituáltakkal kapcsolatos tapasztalatokról - számomra gyengébb és azt jelenti, hogy problémái vannak, vagy nem tud nyerni egy normális nőt. Minden lány, akit megkérdezel - az identitásról lesz szó. Igaz, egyes feleségek úgy vélik, hogy a prostituáltak jobbak, mint a szeretõk, de ez egy kicsit eltér a témától. Röviden, fiúk, ha bármi is lenne - hallgasson, és ne szégyellem)


Egy másik balabol
a témáról: srácok, akik keresik ezt a találatot;)

Nem láttam nagy igényeket. Ha a hallgató, akkor menj át a szállóba. Ott a levegő telített a szex és az alkohol szagával. És általában, hallgasd meg a fórumon levő értelmetlenséget, hogy nem adnak ugyanazt a korhatárt. Adjon mindent mindenkinek, a legfontosabb dolog megkérdezni)))

A "WOMAN.RU" (Woman.Ru) online kiadása