10 pontnyi cselekvési terv a személyes márka fejlesztéséhez, terület mlm, mlm

SZEMÉLYES BRAND. rengeteg írást róla, és először úgy tűnhet, hogy ez egy új koncepció része az életünknek.

De határozzuk meg, mi az?

A szó márka (angol Brend -. Brand, márka, márka) jól ismert védjegy, jogilag védett terméket, valamint a társaság (a neve), vagy a koncepció, hogy ki állt a tömeg köztudatban saját fajtája.

Ezért következtetni fogok:

a személyes márka olyan munka eredménye, amelynek célja, hogy a nevedet a célközönség körében ismertesse a piacon; ez a neve a közönség megítélésében.

A személyes márka létrehozása ugyanaz a folyamat, amely először is megköveteli tőlünk, hogy felismerjük, hogy egyedülállóak vagyunk. És ez a mi egyediségünket a világnak kell bemutatnunk.

A legfontosabb ebben a folyamatban - amint már említettük - az, hogy kitűnjön a saját fajod tömegéből (például a hálózatépítők között).

De ha csak a vágy, hogy kitűnjön, akkor ez egy olcsó lépés. A megkülönböztetés érdekében sok lehetőség van.

És azért, hogy tiszteletben tartsák, csak egy van - önmagad, a lelkiismeret szerint élni és ugyanakkor folyamatosan javítani.

Mesterségesen létrehozhat egy képet, amely bizonyos célokat követ.

Fogalmam szerint ez a belső világunk természetes külső megnyilvánulása. Ezért személy szerint nem támogatom a kép mesterséges utánzását.

Azt fogom mondani, amit fontosnak tartok.

A személyes márka létrehozásakor természetesen figyelembe veszik a piaci igényeket is. Kétségtelen, hogy mindenki azért jön erre a piacra, hogy pénzt keres. De ne tegye ezt az élvonalba.

A fő hangsúlyt arra kell helyezni, hogy feltárjuk, hogy pontosan mit tudunk adni az embereknek, mint amennyire nekünk hasznos lehet. És ez a vágy, hogy viselje a jó legyen teljesen őszinte. Ha az emberek látják, hogy segítségünkkel megoldani tudják a problémáikat, akkor a pénz később jön majd el, máris ez a következmény.

Kedves olvasó, most elkaptam magam, hogy olyan szavakat írok, mint "meg kell tenned." Sokan azt mondják: szükség van valamire, szüksége van rá. De nem csinálnak semmit erről. Nem akarok lenni egyikük.

Ezért egy személyes márka megvitatása után cselekvési tervet készítettem.

A jól ismert személyi fejlesztő edző Igor Balanovszkij ajánlásainak kihasználásával tíz pontot vettem figyelembe ebben a tervben:

1. Határozza meg erősségeit és legjobb tulajdonságait.

2. Értékelje a szakmai szintjét a választott résszel.

3. A hálózati üzletágra vonatkozó információk tanulmányozása, felhalmozása és rendszerezése.

4. Folyamatosan tanulj a legjobbak közül.

5. A versenytársak tanulmányozása, munkamódszereik.

6. Mutasson meg legalább 10-et saját versenyelőnyeikkel szemben.

7. Helyezze el magát (készítsen egy rövid kifejezést a saját márkájára).

8. A képjavító tevékenység.

9. Állandóan mester a gyakorlatban a munka az interneten.

10. Közreműködj a csapatoddal.

Nos, van egy terv. Most tisztán követem.

Végezetül szeretném megismételni, hogy egy személyes márka létrehozása egyáltalán nem új koncepció, hiszen ez egy régóta ismert igazság:

10 pontos cselekvési terv a személyes márka fejlesztéséhez

Kapcsolódó cikkek